Зона відчуження (обговорення)

Автор inkognito, 22.04.2010 16:49:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Велике дякую та великий +
Resistance is futile

zelja

За звіт мега +
А також дуже сподобалася фотка ЧАЕС в ночі !!!!!!

yar-79

Гарна подорож і звіт! +1

toya

а як же небезпека, купа ментів, маскування, ужасниє апаснасті і страшниє пріключєнійа (С) ? Я так зрозумів що там - гуляй скільки влізе ?

SANECKA

Фотки зачотні,тай взагалі великий респект вам і уважуха!Від мене тоже+.Я б сам згоцав би в зону,але жінка сказала поки не зроблю дітей ;D,нікуди не поїду.А з жінкою сперечатись безглуздо ;D.

RoMeL

Супер! Молодці! :)
Fruere vita, dum vivis

YserL

Клас, за фото +, теж хочу,але пізніше... :)

Stinger

От так от, всі збиралися, кричали, галас підняли, а двоє взяли та й мовчки зробили! молодці! що тут ще додати...

inkognito

Цитата: stinger від 22.04.2010 22:00:13
От так от, всі збиралися, кричали, галас підняли, а двоє взяли та й мовчки зробили! молодці! що тут ще додати...

так звісно тру! слів немає - але може варто було когось попередити хоча б приватно, я так си думаю пішло би в 2-3 ризи більше народу ніж поточний склад. Користуючись моментом смію просити про повернення на хфорум I_am_Name та Wanderer'a. На мою думку, настав час зарити МСЛ-50 війни та почати із нового листа. Вас направду бракує кулєги!!!
Resistance is futile

Roy

Молодці, добре що ви є такі! +
Meine Ehre heißt Treue

deadmeat

Ну багато хто з учасників форуму знав про те що ми збираємось їхати, а в відповідній темі в планах я залишив таке от повідомлення
Цитувати16.04.10 вирушаєм, хто хоче, хто дійсно зможе поїхати прошу писати у приват
, але відреагував лише mirror 84
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

шось я то пропустив, соррі хлопаки
Resistance is futile

Ростислав

так, сам читав пост deadmeat-а з конкретною датою вилазки, але сам не зголошувався, бо ніяк мені ця дата не підходила :(

Rufus

Надибав отаку штуку. Гарно все описано і намальовано. Клікаєш і читаєш. Може комусь буде цікаво.  :)
Be friendly to bats!

Caesar

Хлопці дуже дякую за подробиці. Збирались з кумпаньйоном в кінці серпня поїхати на 3 дні , та з фінансами форс мажор(((
Відклали на весну)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

219 Гості, 0 Користувачів