Відкритий басейн на СКА

Автор Bottlehunter, 16.01.2012 18:31:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Чуваки і чувіхи! Файні новини!

Виявляється, у Львові, на СКА,  вже досить давно функціонує відкритий 50-метровий басейн! І виявляється, температура води в ньому коло 28 градусів, тобто купатися комфортно навіть взимку.

Топік про це є на Екстрімі.

Якщо коротко, то:

- Година - 20 грн
- Треба мати довідку від лікаря, що ти є здоровий
- Ще треба мати змінні капці, рушник і шапочку

Ми з Христиною збираємся спробувати як воно у найближчий четвер, на Йордан. Приблизно на 4-пів 5 після обіду. Хто ще хоче йти, то відписуйтеся, разом веселіше.

Най жиє Гуцулія!

YserL

Я колись коли ходив в садочок місяць пішов, протримали в холодному хлорованому басейні годину, а потім захворів.
Думаю та жидівка тренер вже там не працює, а то втоплю її:)
Довідка від психіатра чи венеролога?  ;D

gribkoff777

Сусід там регулярно плаває, хвалить! Я там років 20 тому теж ниряв :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

Приємно дивитися на такі зміни. Останній раз був там в 2003 році, на вході сторожу давалося 2 гривні, і басейн був наш  ;D.

В воді плавали дошки від лавок, дно було вкрите облетівшою плиткою, тим не менше, серед того ми плавали, не рідко в одній руці тримаючи фляшку якогось напою. Якось навіть м'ясце там смажили.  ;D


Я за, тільки в післяробочий час. Десь на годинку сьому.


Meine Ehre heißt Treue

Zaval

Я в той бассейн все дитинство ходив, до 10 класу.
Зимою суперово було плавати, вода парує, на бортіках сніг лежить.
Тренер в нас дуже хороший був.

Дякую за приємну новину, обовязково схожу, згадаю дитинство.
порадьте від якого лікаря має бути довідка?

Bottlehunter

Від терапевта. Про відсутність серцево-судинних захворювань і т.д. Але люди кажуть, що ту довідку не дуже вимагають. Крім того, в будні дні в басейні є черговий лікар і довідку може видати він.
Най жиє Гуцулія!

Zaval

Дякую, то добре, бо я тих лікарів дуже не люблю.

Caesar

Був сьогодні.
Разове відвідування 25 грн.
Абонемент: місяць(10 відвідувань) з 7-15,00 -160 грн , з 7- 21,00 - 200 грн.
Доктор сидить в медпункті, в нього ж можна отримати довідку, що здоровий.
Жодних негативних відкуків щодо комплексу немає.

Шапочка+тапки+рушник+мило, шампунь ну і звісно плавки. Пакет на шкари)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

_BuR_

Теж маю лише позитивні враження.
Зранку там тренуються спортсмени, краще не попадатись під їх руки)))але одна дві доріжки вільні є.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

bigfootgrey

Найбільші враження це коли -20 температура повітря) туман такий що сусідніх доріжок не видно)), вода чиста, на дні якісь жартівники стрілки малюють очищаючи плитку від забруднення. Про спортсменів не знаю, але я ходжу туди на 7.00 людей мало, приблизно по 1.5 чоловіки на доріжку виходить. та й спортсменів не помічаю, в основному військові та МНСники.

Roy

Близько року тому бродили на території СКА з Inkognito. Тоді ще кипіла робота, обкладали плиткою басейн. Здивувала нас тоді кількість кондиціонерів на будівлі, де вхід знаходиться.
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Цитата: Roy від 27.06.2012 00:53:10
Близько року тому бродили на території СКА з Inkognito. Тоді ще кипіла робота, обкладали плиткою басейн. Здивувала нас тоді кількість кондиціонерів на будівлі, де вхід знаходиться.
Може міні датацентр? Охолодження десь на 36 квт.

inkognito

ЦитуватиМоже міні датацентр? Охолодження десь на 36 квт.
Глупо, ІМХО, навіть на міні-датацентр таку кількість кондюків ставити. Стало би 2+1 потужних канальних, було б і дешевше по ціні, кількості спожитої енергії, надійності, вартості обслуговування тощо.
Resistance is futile

YserL

Цитата: inkognito від 27.06.2012 10:18:46
ЦитуватиМоже міні датацентр? Охолодження десь на 36 квт.
Глупо, ІМХО, навіть на міні-датацентр таку кількість кондюків ставити. Стало би 2+1 потужних канальних, було б і дешевше по ціні, кількості спожитої енергії, надійності, вартості обслуговування тощо.
Може дешево секонд дістали)) А за елекрику платять вояки)

inkognito

ЦитуватиМоже дешево секонд дістали)) А за елекрику платять вояки)

Ось воно, я знаю куди Лощина з'їхала  :) А басейн навпроти - насправді резервуар для охолодження Тоp Secret лампової апаратури. Кондюки для того ж. Все встало на свої місце!
Resistance is futile

Golem

Цитата: bigfootgrey від 24.02.2012 12:12:36
Найбільші враження це коли -20 температура повітря) туман такий що сусідніх доріжок не видно))

Ризикнув скупнутися там сьогодні. Голову чи руку з води висунути нереально. Сильний вітер, обличчя тут же обмерзає і шкіра втрачає чутливість. Всі так і плавають, стараючись не висовуватися. Так само сильний вітер здуває весь туман, а з ним і тепле повітря, тому вдихаєш крижане повітря маленькими ковтками. Людей значно менше ніж зазвичай, всі тішаться екстремальному плаванню. В мене замерз шампунь поки лежав в машині, мусів в душі його відігрівати. Краї басейну і тумби перетворилися на крижані скульптури, дуже дивне видовище. так ніби ти на вершині Свидовця.

Дігери всіх країн єднайтеся!

rodiy

Я теж там кілька разів був:
Плавати на приємному повітрі набагато приємніше.  8)
Не чути запаху хлорки.
Вода здається теплішою, ніж в критому басейні.
Не відчуваєш холоду, коли заходиш в басейн, а на вході впускають гарячу воду в канал. Але часто на цьому економлять :'(
Температура води в душі регулюється, навідміну від Аквапарку ;D
Але після того, як в мене вкрали тапочки позаминулого року, враження трохи зіпсувалися... і закралась думка, що наступний раз можуть вкрасти щось із шафки (наприклад телефон чи ключі від машини...)  >:(
Щось там воно не до кінця продумано. А точніше совдепією сильно попахує...

Golem

Цитата: rodiy від 11.03.2014 10:37:40
Але після того, як в мене вкрали тапочки позаминулого року, враження трохи зіпсувалися... і закралась думка, що наступний раз можуть вкрасти щось із шафки (наприклад телефон чи ключі від машини...)  >:(
Щось там воно не до кінця продумано. А точніше совдепією сильно попахує...

Совдепія ще та. А от кому твої тапочки знадобилися це цікаво :) Може їх хтось банально зі своїми пеерпутав. Я якось забув свої речі в душовій, то на наступний раз забрав їх в адміністратора. Все на місці.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Xandros

і я туди ходив..реально класний басейн.. заради нього навіть приїзджав з іншого кінця міста)

293 Гості, 0 Користувачів