Похід до витоків Полтви, Вітовського - Сахарова

Автор Stinger, 17.01.2012 00:50:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Шановне панство, колєгі, друзі! Ось і завітали до нас довгоочікувані морози та сніга, дощ змінився на снігопад та завірюху, і така погода очікується найблищій тиждень. Як ми знаємо - в колекторі зимою гарно і тепло, і рівень води падає і якось безпечніше ::) Одже, пропоную зробити такий собі довготривалий похід до витоків Полтви, а саме дійти нарешті до вулиці Сахарова, та дослідити що там і як. Інсталитись одразу ж пропоную через колектор Стефаника, по маршруту під Городоцькою, там до злиття з Полтвою, вилаз на бортик і мандрування лівим берегом до наміченої точки :) В кого які зауваження - прошу дуже

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

можна і з наступного тижня, головне щоб така погода стояла

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

ZED


Stinger

хімза по бажанню, але бахіли потрібні, частину шляху будемо йти по воді

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Romchick


Stinger

так, а тепер давайте визначимось з днем та часом, кому як краще?  мені наприклад краще в суботу-неділю, як стемніє, вхід не запальний, тому можна в вечітній час, також знаю що багато хто на маршрутках добирається, одже бажано вилізти десь о 22.00, темніє зараз о 17.00, тож маємо на все 5 годин...

Roy

Ще варто вирішити проблему з входом на Сахарова, він зачасту заблокований автомобілем. Хотілось б все таки вилізти там, а не вертатись назад. Бо кавалок шляху добрячий, і ще не відомо що буде на відтинку Сахарова-Шота Руставелі.
Можливо варто зробити навпаки, а саме заінсталитись на Сахарова і вийти на Стефаника. ІМХО нерозвіданий кавалок шляху варто поставити на початок.
Meine Ehre heißt Treue

GreenLION

"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Stinger


Student

Цитата: Roy від 17.01.2012 12:25:12
Ще варто вирішити проблему з входом на Сахарова, він зачасту заблокований автомобілем. Хотілось б все таки вилізти там, а не вертатись назад. Бо кавалок шляху добрячий, і ще не відомо що буде на відтинку Сахарова-Шота Руставелі.
Можливо варто зробити навпаки, а саме заінсталитись на Сахарова і вийти на Стефаника. ІМХО нерозвіданий кавалок шляху варто поставити на початок.
Можно поставити свою машину, пізніше, коли тре, я просто заберу за 10хв від дзвінка

Stinger

тре для початку на розвідку сходити до того входу, подивитись чи не заварений, та і в самий відповідальний момент, там може стояти чиясь машина, тут не вгадаєш...

Student

Цитата: stinger від 17.01.2012 14:53:15
тре для початку на розвідку сходити до того входу, подивитись чи не заварений, та і в самий відповідальний момент, там може стояти чиясь машина, тут не вгадаєш...
Ще раз кажу - за добу поставити свою машину, пізніше або я віджену через 10хв від дзвінка, як зазвоните, що вже тре, або коли будете заходити віджену. З вами не піду.

Alter

ЦитуватиЩе варто вирішити проблему з входом на Сахарова, він зачасту заблокований автомобілем.

Пару  тижнів назад ще заварений не був. Машина там стоїть в робочий період, тож десь після 6-7 год її бути не повинно. Але то все вилами по воді писано :-[
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Tinian

+1 на вихідних якшо візьмете мене, бо я крім колектора Стефаника більш ніде не був і слабо уявляю шо чекатиме в Полтві

Stinger


inkognito

Цитата: Tinian від 17.01.2012 18:47:55
+1 на вихідних якшо візьмете мене, бо я крім колектора Стефаника більш ніде не був і слабо уявляю шо чекатиме в Полтві

мої бахіли десь (здається) в Зелі. Якщо є потреба - бери
Resistance is futile

229 Гості, 0 Користувачів