Похід до витоків Полтви, Вітовського - Сахарова

Автор Stinger, 17.01.2012 00:50:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Tinian


Alter

Вчора вертався попри вихід з коллектора на Сахарова. Там все гуд, машини, як і планувалось, не було, вхід не заварений.







Також заміти досить цікаву штуку:



Засипаний люк?  ???
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

а ти пробував піднімати ту кришку? чи вона взагалі рухається? бо на вигляд вона не підйомна...

Дануся

Якщо в кого знайдуться запасні бахіли,то +1

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Alter

Цитата: stinger від 22.01.2012 13:42:54
а ти пробував піднімати ту кришку? чи вона взагалі рухається? бо на вигляд вона не підйомна...

Потупав по ній. Не важка. Рухається по всьому периметру.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Дануся

Тільки давайте про час точно домовимось.Пропоную неділю,29.01.12 на 17.00.І киньте хтось,будь ласка,коодинати місця зустрічі,бо,як не соромно зізнатись - не знаю де цей вхід  :-\

gribkoff777

Теж хочу, нарешті, побувати на Ріці! Бахіли, сподіваюся, прикуплю, Пецеля Зельоний пофіксить, здоров'я позволить, жінка відпустить тощо ;D. Also, liebe Damen und Herren, +1 :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Alter

Люди, там взагалі-то хз що буде. То не прогулянка бортиками по Чорновола. Що за ажіотаж такий?

Осьо кавалок всім відомої катри і порівняння сучасних вулиць. Кружечок з патИком - то "перехрестя семи доріг", воно ж початок Гвордійської і Сахарова. Короч на карті видно. Хрестик то є власне люк.

П.С. А доки власне топати збираємось? Особисто мене цікавить місце з'єднання із коллектором з Бойківської, тобто сам кінець.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

З входом там все гаразд, відкривається без проблем. Також слід розуміти, що це буде довгий та нелегкий підземний похід Львовом   ;)



Meine Ehre heißt Treue

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Цитата: Alter від 23.01.2012 00:11:25
2 Roy.Коли фотка зроблені?

Літом 2010 - го. Трошка води в колекторі - наслідок бурі, яка тоді бушувала. Зазвичай там її менше.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

оу є!!! не легко доведеться хоббітам, точніше новачкам в цій справі ;D знаю по своєму досвіду, як йти по бруківці в бахілах, по течії, і як підступно ковзаються ноги та зносить течією... тому пропоную, щоб кожен, хто буде, взяв с собою моцний патик, на який би спирався))))

Alter

А ще краще акваланг. То на коли все ж таки планується акція?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

gribkoff777

То що, хобітам на батискафах Рікою ходити? Чи краще новачкам не пхатися, в бій підуть одні старики (с)?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

ZED

Я би сказав, палко-патик це обовязковий мінімум. А взагалі-то мотузкою обв"язатися не завадило б.

Stinger

мотузка є, не проблема, а плануємо, як і говорилось на вихідні, конкретніше буде в чт-пт, будем бачіти по прогнозу погоди, бо то не жарти, мені вистачіло минулого разу поплавати. :(

Alter

До кінця тижня погода вроді стабільна буде, по крайній мірі всі сайти трублять про нормальні морози на ці вихідні. То мож в неділю десь так під вечір? годинка так восьма-дев'ята.

Цитуватитакож знаю що багато хто на маршрутках добирається, одже бажано вилізти десь о 22.00, темніє зараз о 17.00, тож маємо на все 5 годин...

Гм, то ж відколи в таких питаннях беруться до розрахунку маршрутки? Чи то же би не померзли наніц всі при добиранні додому? :)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

думаю не всі раді будуть добиратися до дому на таксі, або валити по ожеледиці та морозу, зі спорягою, пішки десь наприклад на Сихів... тож поважаймо інших учасників :) в сб-нд обіцяють мороз -10 -15 то ж проблем не буде, а йти можна і в суботу, бо в понеділок зрання робота, тож пів ночі шлятися в неділю - не кошерно ІМХО ::)

Stinger

проходив сьодні повз входу колектора Стефаника - Городоцька, і побачів, що двері, якими накрит вхід, майже повністю засипані снігом. Тож тре буде в день Д, завчасно розчистити лопаткою вхід від снігу :)

370 Гості, 0 Користувачів