Автор Тема: Фортеця Перемишль  (Прочитано 21026 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Sorborn

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 23
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Фортеця Перемишль
« Відповідь #20 : 02.01.2019 19:56:55 »
Дякую Голему за перенесення мого міні-звіту до потрібної теми і Нелегалу за зауваження і виправлення моїх помилок.
Справді, з історією цих фортів, на жаль, я мало знайомий, проте обов'язково ознайомлюсь з нею більш детально.
Стосовно цього, що ці форти є туристичним об'єктом нагадують лише стенди у полі, які вказують на напрямок до фортів, але, коли знаходиш ці форти, то починаєш у цьому глибоко сумніватись, оскільки форти перебувають в страшному занепаді. Якщо так піде і далі, то може статись те, що сталось з багатьма пам'ятками історії, про які просто забули, і це, як на мене, жахливо і потрібно щось з цим робити.
Розшарити F VK G+

Нелегал

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 140
    • Перегляд профілю
« Відповідь #21 : 03.01.2019 22:15:45 »
Справді, з історією цих фортів, на жаль, я мало знайомий, проте обов'язково ознайомлюсь з нею більш детально.
Стосовно цього, що ці форти є туристичним об'єктом нагадують лише стенди у полі, які вказують на напрямок до фортів, але, коли знаходиш ці форти, то починаєш у цьому глибоко сумніватись, оскільки форти перебувають в страшному занепаді. Якщо так піде і далі, то може статись те, що сталось з багатьма пам'ятками історії, про які просто забули, і це, як на мене, жахливо і потрібно щось з цим робити.

1. Так, ти правильно зауважив про стенди і занепад, - САМЕ ЦЕ непогано передають твої фотки. Бо ж повстановлювати стенди у селі та не стінах фортів (вони десь там ніби також є) - то відносно нескладно.
Ну а заохотити відвідувати їх когось - це непросто. Обставини склались так, що туди потрапити ніби й нескладно, але далеко і близькість до кордону, - це теж трохи ускладнює. Друга річ, яка ускладнює їх відвідання - це НЕБЕЗПЕКА. Там є дуже темні кімнати/коридори, є вельми глибокий колодязь, можу ночувати якісь дикі тварини...

Так, шоб туди їхав турист, слід або це систематично пропагувати якимись організаціями (громадськими/ комерційними) чи владою,або знову проводити фестиваль, - тоді у фортах ДУЖЕ багато людей ходили і навіть долучались до екскурсій.
Ті фотки, які я долучив до свого звіту, де хлопаки встановлюють ці таблички у Поповичах, зроблені у 2014 році: на той момент організатори фестивалю вже розуміли що його не проведуть, так його не проводили і досі. А якихось туристичних маршрутів чи інших ідей, якими можна було б привабити туриста, нема. Ну і ше момент безпеки на кордоні - таку атракцію полюбе тре узгоджувати з прикордонниками, - а це ще один гєморой.

Добре що у цій темі є описано подібні форти, але на території Польщі, - вони значно доглянутіші, а дороги до них доступніші.

Все ж дуже добре шо ти нормально віднісся до наших зауважень. Продовжуй в тому ж дусі, - мені особисто було ДУЖЕ цікаво подивитись твої фотки з тих фортів, де я більше як 5 років не був.
Розшарити F VK G+

Sorborn

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 23
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 05.01.2019 00:29:03 »
Обов'язково буду щось ще публікувати. :)
Проте, повертаючись до теми вказівників і таблиць з описом історії кожного форту, хочу ще дещо додати. Власне знайти вказівники доволі легко, проте з таблицями опису історії фортів, які власне і начіплені на стіни, є проблемки. У Форті 1.4 "Марушка Ліс" до цієї таблиці можна ще дістатись і прочитати (це звісно проблематично, але можливо), а от у Форті 1.6 "Див'ятичі" через непролазні хащі, які виросли за цей час дістатись до неї неможливо (це видно на моєму першому фото, яке стосується Форту 1.6, власне стенд відніється за деревом справа). Звісно це не є настільки і серйозна проблема, оскільки фото усіх цих таблиць є опубліковані в інтернеті, проте знаходячись на цій локації і побачивши ці таблиці хочеться їх прочитати одразу на місці, а не сидіти потім вдома і шукати в інтернеті "Що ж там було на них написано".
P.S. Я не хочу звинуватити людей, які чіпляли ці таблиці, що вони не там їх начіпили чи щось подібне, просто написав про це як про ще одну неприємність, з якою довелось стикнутися.
Розшарити F VK G+