пристрої для відлякування собак

Автор cdromchyk, 19.06.2009 11:16:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

zelja

Цитата: YserL від 16.11.2009 10:09:35
Це все можна зробити на мікроконтролері, деталей буде разів в 5 менше, і надійніше по частотах. Використати ШИМ мікропроцесора.
Може ти  маєш схему того самого девайса на мікроконтролері?

YserL

Робим  на основі dazer: розмір плати: 5x5 см. Перша уловка: на 3д моделі зображена плати у однаковому положенні, тільки ніби а=верхніх деталей немає)

zelja


YserL

Цитата: zelja від 16.11.2009 23:44:25
Схемку в студію  :)
Розпізнаємо деталі) замальовую в спрінт лейорі вже)

YserL


Pasja

Я колись ходив на радіо гурток, то там ми робили подібну штуку, тіки проти комарів))) Пристрій випускав сигнал низької частоти який відганяв комарню))) Треба зробити знову і перевірити на собаках... Плюс цього пристрою, що в  нього регулюється чистота сигналу... А схемка взагалі проста...На базі транзистора МП37б.

YserL

Цікавво чи можна цим відлякувачем прати речі? все таки ультразвук)

Pasja

Незнаю...Знаю, шо моя бабуля "Ритоною" собі ноги лікує, і як не дивно воно їй помагає))) ;D

inkognito

Цитата: Pasja від 17.11.2009 19:05:10
Я колись ходив на радіо гурток, то там ми робили подібну штуку, тіки проти комарів))) Пристрій випускав сигнал низької частоти який відганяв комарню))) Треба зробити знову і перевірити на собаках... Плюс цього пристрою, що в  нього регулюється чистота сигналу... А схемка взагалі проста...На базі транзистора МП37б.

Низької чи високої таки? Сам транзистор таки значиться як на єден МГц... Допомагало від комарів?
Resistance is futile

Pasja

Цитата: inkognito від 17.11.2009 19:39:29
Цитата: Pasja від 17.11.2009 19:05:10
Я колись ходив на радіо гурток, то там ми робили подібну штуку, тіки проти комарів))) Пристрій випускав сигнал низької частоти який відганяв комарню))) Треба зробити знову і перевірити на собаках... Плюс цього пристрою, що в  нього регулюється чистота сигналу... А схемка взагалі проста...На базі транзистора МП37б.

Низької чи високої таки? Сам транзистор таки значиться як на єден МГц... Допомагало від комарів?

Від комарів таки помагало...а сигнал низької частоти...

YserL

Ось схема, бо з того сайту вона зникла:

Stinger

В мене для відлякування комарів є на телефоні java програмка, яка генеруе частоту 15, 20, 25 khz, від комарів допомагає, на собаках не перевіряв...

inkognito

Цитувати
Від комарів таки помагало...а сигнал низької частоти...

Скільки мої знайомі не пробували, ніц не допомагало. Хіба потужність така мала бути, же комарів з ходу в стінку розмазувало в пляцок! А що власне далі після ... ? Що означає сигнал Низької Частоти? Який діапазон, і власне, що за сигнал?
Resistance is futile

Pasja

Для собак думаю треба якийсь підсилювач звуку, так, щоб хоча б на 100м діяв сигнал, а то якось не дуже буде, коли собака за 10м від тебе...

Цитата: inkognito від 17.11.2009 20:02:16
Цитувати
Від комарів таки помагало...а сигнал низької частоти...

Скільки мої знайомі не пробували, ніц не допомагало. Хіба потужність така мала бути, же комарів з ходу в стінку розмазувало в пляцок! А що власне далі після ... ? Що означає сигнал Низької Частоти? Який діапазон, і власне, що за сигнал?

Діапазон не пам"ятаю, а сигнал майже не чути...Сигнал випромінювався звичайним динаміком.

inkognito

 Не те, щоб я придирався - але виникло декілька запитань:

1) Сигнал та його характеристики;
2) Звичайний динамік - то який?;
3) не чулось майже - тоді НЧ до грубо кажучи 15 Гц або УЗ десь десятками кГц вище - як то може випромінювати "звичайний динамік"?
4) як НЧ впливає на комарів? У всіх боянах в інтернеті говорилось хоча б про ультразвук...і то в нього не вірю;
5) 15, 20, 25 кГц - і то пищалкою мобільного телефону? Чомусь ся не вірит...
Resistance is futile

Fetole

Доречі, та прога на телефоні не паше - перевірено нашими покусаними сраками)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

Цитата: Fetole від 17.11.2009 20:32:08
Доречі, та прога на телефоні не паше - перевірено нашими покусаними сраками)

а вона хоть ТЕОРЕТИЧНО могла працювати? І як то ми плавно відійшли від відлякування собак до відлякування комарів? Мабуть для комарів тра створити окрему тему...
Resistance is futile

Golem

Скажу і я своє слово. Назагал на наши собак як і на наших комарів ультразвук ніфіга не працює. Може десь в сибірі і є собаки чи комарі які того бояться. Але не тут! Я брав звичайний генератор звукової частоти і пускав його через підсилювач 100Вт. Підсилювач мав смугу кілька сотень кілогерц. І то всьо на колонки. Крутиш ручку генератора від 1кГц до 100кГц  - а комарі як літали так і літають. Теж стосується і собак.

Назагал не забуваймо, шо більшість сучасних імпульсних блоків живлення телевізорів та решти побутової апаратури працюють в діапазоні 25кГц...200кГц. Телевізори свистять на 15.3кГц. І їх транси "гудять" з такою ж частотою, тільки значно потужніше ніж 50Гц, бо з тим ніхто не бореться.. Звірів це не відлякує. Більше того, є спеціальні ультразвукові мийки з великою потужністю випромінювання, пробував - теж не помагає. З води аж булки йдуть, а комарі далі літають. Думаю шо тема застаріла, адже звірі просто адаптувалися до звуків шо їх оточують в містах і схеми які працювали 30 років тому, зараз не діють. Або просто є дуже багато видів комах.

Ше одне. Коржик казав шо був пробував пшикнути балончиком в пику собаці. Панічної реакції, на жаль, не отримав. Просто собака відвернулася і пішла собі в іншу сторону. А якшо це агресивна собака, яку не стримає навіть куля?

ПС: Шоб не бути голослсівним наводжу схемку з свого буремного минулого. Такими станнями я заробляв(і притому успішно) колись на свій перший компутор. Тому не судіть строго. Кормарів вона, очевидно, не відлякувала. Хоча свистіла добре.
Дігери всіх країн єднайтеся!

402 Гості, 0 Користувачів