пристрої для відлякування собак

Автор cdromchyk, 19.06.2009 11:16:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

cdromchyk

Цитата: explorer від 19.06.2009 11:08:18
Собачка там справді злобна і нервувала своїм тявканням.
Я вже давно планую купити ось такий девайс:
http://www.dazer.ru/
Знайомий купив - каже бомба!!! Всі собаки "обсцикаються" і дають драпака далі, як бачуть...
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

 Може знайомий позичить на "тестування" девайс на день? Заодно відео знімемо та на форм викладемо
Resistance is futile

cdromchyk

Цитата: inkognito від 19.06.2009 12:04:40
Може знайомий позичить на "тестування" девайс на день? Заодно відео знімемо та на форм викладемо
Сорі нажаль не вийде, мій знайомий - грузін, який пройшов 2 війни. Тепер він завжди з собою носить кучу всяких девайсів (ліхтарі, ножі, Дайзер і т.д.). Так що його він точно не позичить.
Але найблищим часом (2-3 тижні) я собі такий куплю. От тоді будем тестувати... :)
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

а шо коштує і де продають?
Resistance is futile

cdromchyk

Знайомий купляв в Києві, дав 85$.
На e-bay можна купити китайські починаючи від 10 баксів - але краще того не робити, читав відгуки - пишуть, що китайським радше себе сконтужиш, аніж собаку - бо частоту на глаз виставляють ;D
А такий самий американський Дазер я знайшов найдешевший десь в районі 40-60$.
діггер "любитель" - cdromchyk

zelja

2 cdromchyk Можна також самому спаяти не паритись просто схемку знайти я думаю девайс не складний
-виконує тіко одну функцію дає звук на частоті 24 кГрц

inkognito

    на >=110 децибел судячи із даних сайту (116.5 Дб пише там разом із заворожуючим made in USA на девайсі) на 24,3 кГц (патентована частота котру не люблять усі пси від болонки та такси закінчуючи волкодавами, пітбулями, ротвелерами та доберманами), а 110 децибел це здається звук реактивного мотору винищувача за 10 чи 20 метрів від нього...дуже цікаво як можна таку силу кишеньково випромінювати на достатню відстань...довжина хвилі буде 4,115 х 10-5 м здається...

  Як ви думаєте як відреагують амбали-зомбі в Лощині на цей унікум-девайс made in USA?
Resistance is futile

YserL

Із схемотехніки: 3 транзистора , трансформатор, обвязка і випромінювач, напевно пєзо. http://www.dazer.ru/product/

inkognito

    бачив я той сайтик(понтів багацько), але наскільки це дійсно ефективно? тра чекати поки cdromchyk купить пристрій, зацінити його, а у разі якісного тестування зарисувати схему...
Resistance is futile

Dark Wind

Я собі придбав газовий балончик. 35 грн. пише стоп анімал на банці. має ефект перцю))) діє як на псів так і на людей, шо деколи тоже треба!

SOC

Може 24кгц ще чимось промодулювати треба? По аналогії з шокерами, де крім струму та напруги, важлива частота і форма імпульсів, максимально виснажуюча м"яз( в випадку з акустикою- мосх та вестибулярку).
І варто зробити "станковий" варіант на техніку. Собачки мають хворобу кидатись на транспорт, всіляким Humwee  може пох, а на ровері скоріше описується фразою "кривавий цирк". В Англії(можливо і у Франції) на початку ХХ ст був девайс  "велодог". Це був просто легалайз револьверів для велосипедистів.(напевно тоді на них кидались тільки 4-ногі собаки)
Я не тормоз- я повільний газ

Golem

Влучний удар ногою по носі одразу відбиває в собаки будь яке бажання гавкати на велосипедиста
Дігери всіх країн єднайтеся!

SOC

Як би їх ще так відлякувати, щоб вони не встигли зібратись зграєю. Наприклад на ринках і тп територіях буває місцева зграя собак, яка часто нападає на перехожих навіть трохи за межею території, тобто на дорогах загального користування. Або посеред дня, коли власне на територію вхід дозволено(тобто кусає клієнтів закладу). Можливо збіг обставин і хтось у схожому одязі зі схожим запахом вдарив цуценя і образ ворога відклався в його мозку.  Фішка в тому, що собак підгодовують і відповідно у них є ієрархія, є людина, чиї команди вони виконують. А реально, якщо вкусить- офіційно вони нічиї. Тобто навіть на щеплення від сказу нема з кого компенсацію вимагати. Це у випадку, якщо вас вкусили за територією. А якщо всередині, то вас ще спробують злодієм оформити- феодалізм таки. Тут уже про відлякувач людей можна задуматись.
Я не тормоз- я повільний газ

yar-79

А ще проти собак гарно допомагає фіскарь! Раз перехрестив- і знову лідер, і поважають! ;D А взагалі цікаво чи на ведмедів діє? А то я собак не боюся, а от коли в Карпатах втрапив на сліди ведмедя-якось мені не затишно було, хоч я тоді фіскаря з рук не випускав...

explorer

Цитата: yar-79 від 11.11.2009 18:21:08
А ще проти собак гарно допомагає фіскарь! Раз перехрестив- і знову лідер, і поважають! ;D А взагалі цікаво чи на ведмедів діє? А то я собак не боюся, а от коли в Карпатах втрапив на сліди ведмедя-якось мені не затишно було, хоч я тоді фіскаря з рук не випускав...
Для карпатських тварей, імхо простий спосіб - шуміти, говорити, цокати патиком по камінню якщо йдеш з палками. Вони тоді помічають тебе завчасно - першими, так що контакт неможливий. Сліди ведмедів не рідкість, а як сніг випаде то і сліди вовків можна в любому поході побачити, особливо коли маршрут проходить в важкопрохідних місцях, де тварини при великій кількості снігу часто вибирають туристські тропи.

Fetole

От теж хтів спитати чи та щтука діє на всілякого роду кабанів(агресивних екземплярів) та вовків...
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Stinger

   Знайшов схемку простого пристроя, який може зробити кожен, думаю повторити. Опис тут, схема нижче


Fetole

І скіки та штука приблизно буде коштувати?)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Stinger

Хз, деталі там всі бросові, старі радянські, того хламу всюди вистачає, але схема дуже проста, єдине тре буде знайти сигнал п'єзоелектричний від веліка, він досить гучний

YserL

Це все можна зробити на мікроконтролері, деталей буде разів в 5 менше, і надійніше по частотах. Використати ШИМ мікропроцесора.

376 Гості, 0 Користувачів