Крокові двигуни у добрі руки

Автор Alter, 25.01.2012 23:32:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Треба для власних потреб мінімум три мінімальні крокові двигуни. В основному вони водяться в принтерах у якості позиціонуючого приводу. У зв'язку із цим прохання - хто має справу із старими принтерами чи просто в когось щось непотрібне валяється або знаєте де взяти - прошу не викидати і здати на добре діло)

П.С. Було б іще добре якби із контроллерами, але на крайняк сам склепаю.

П.П.С. Домовимось ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

Resistance is futile

YserL

Потрібно подивитися у підвалі, може є HP630

Roy

Маю Сanon ip5200 з засохшими соплами.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

О, і ще електронщикам прохання\питання. Шукаю мікросхему ULN2003. Кажуть що в тих же ж принтерах водиться. А може і не водитись. Якщо хто знає що то за звір (бо я не дуже-то в тих дротах і січу), порадьте будь ласка найближчі аналоги. Хоча в ідеалі було б файно надибати саме її.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

zaq

Дана мікросхема (ULN2003) складається з серії електронних ключів з захисними діодами на виході. Я так розумію, що дана мікросхема використовується для керування (вкл./викл) крокових двигунів. Діоди захищають ключі від самоіндукції, яка з'являється в обмотках двигуна.
Отож, дану мікросхему можна замінити іншими ключами, головне правильно підібрати параметри ключів (струм, напруга, T, швид. перемикання,...) і після ключів поставити захисні діоди, які не будуть пропускати досить солідний струм самоіндукції.

Alter

Цитата: zaq від 27.01.2012 12:43:51
Дана мікросхема (ULN2003) складається з серії електронних ключів з захисними діодами на виході. Я так розумію, що дана мікросхема використовується для керування (вкл./викл) крокових двигунів. Діоди захищають ключі від самоіндукції, яка з'являється в обмотках двигуна.
Отож, дану мікросхему можна замінити іншими ключами, головне правильно підібрати параметри ключів (струм, напруга, T, швид. перемикання,...) і після ключів поставити захисні діоди, які не будуть пропускати досить солідний струм самоіндукції.

Це все дуже круто, але мій рівень електронщика дозволяє лиш дроти паяти та розібратись де що. Заміну мікросхеми на аналог особисто я не стягну, так як треба в тому розбиратись, а зараз для того трохи часу нема, але бажання зашаманити щось рухоме наявне) Тож юзаю готові схеми з нету відповідно зі всіма вказаними там елементми. Їх і шукаю.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

dragonfly635

Хтось будує фрезерний станок з ЧПУ? Якщо так, дай знати, знайомий так і не добудував, одружився ),а матеріали залишились

Толян

Я зробив. кого що цікавить  запитуйте .

Alter

Теж є в наявності. 2Толян - RECI-лазер пробував робити?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Толян

Колись хотів. як син займався авіамоделізмом різати бальзу. але не знайшов потрібної інформації

Толян

Якщо маєте інф. поділіться буду вдячний

192 Гості, 0 Користувачів