Фільми жанру Індастріал

Автор Bottlehunter, 26.01.2012 17:40:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Складно сказати однозначно що ж повинно бути в фільмі на тематику Індастріалу. Напевне - заводи, залізні конструкції, міські промислові райони, похмурі сумні пейзажі. І люди. Люди, що залишилися сам на сам з великим, непривітним і сірим світом. Словом, таке кіно приємно інколи переглянути довгими і депресивними зимово-осінніми вечорами.

В цій темі пропоную розміщувати подібний контент. Ось кілька фільмів з моєї колекції.

Человек Из Меди

Документально-художній фільм про Карабаш



Шахта №8 

Фільм про нелегальні шахти-копанки Донбасу. Знятий естонським кінодокументалістом Маріанною Каат.



Відомий Сталкер Андрія Тарковського. Знятий за мотивами твору Стругацьких "Пікнік на обочині". Фільм, як і книжка - еталонна класика жанру. Стаття про фільм на Вікі. (Російська версія найбільш повна).

Скачати можна, наприклад, звідси.



Дети чугунных богов

Стаття про фільм на Вікі.

Скачати можна тут. На жаль, у вищій якості не знайшов. Фільм реально трушний.



В мережі начитав, що до індастрал-фільмів відносять ще й Груз 200 А. Балабанова - похмурий і відвертий триллер.

Фільм на ex.ua



Наразі все. Буду мати час і натхнення - закину ще.

Приємного перегляду ;)
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Фільм польського режисера Яцека Хуго-Бадера про сучасний Донбас. Мені дуже сподобався, рекомендую.

Частина 1:



Частна 2:

Най жиє Гуцулія!

Synoptyk

Дивлячись Копанку №8, не залишало відчуття деякої "постановочності" або "надуманості"  фільму.
Фільм  Яцека Хуго-Бадера (як на мене) набагато цікавіше дивиться.
Такий "кондовий" совок. Таке враження... люди прожили все життя в "обложеній фортеці".  Ворогів та облоги вже давно немає, а вийти з "фортеці" ніхто не хоче. Цим і пишаються. :(
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

Фільм, який я довго хтів та не міг знайти у вільному доступі, нарешті якась добра душа виклала на Ютуб. Дивітси і насолоджуйдеси - Urban Explorers: Into The Darkness

Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Вчора подивився новий фільм А. Балабанова, "Я теж хочу". Прекрасний зразок фільму, де кожен знайде свій сенс. І все на фоні постапокаліптичних пейзажів, занесених снігом.

Цитата зі статті в Вікіпедії:

ЦитуватиСюжет описывает путешествие пяти человек к мистической Колокольне Счастья, которая, по слухам, находится где-то между Санкт-Петербургом и Угличем, рядом с уже давно не работающей атомной станцией. Музыкант, бандит, его друг Матвей со стариком-отцом, а также молодая девушка пытаются отыскать это загадочное место и обрести счастье. Но Колокольня, как известно, «забирает» не всех — каждый верит, что будет выбран именно он.

Фільм на екс.юа





Най жиє Гуцулія!

Synoptyk

Продивившись "Я  тоже хочу"
Nach meine Meinung  "Разводілово чістейшей води".Декорації ...таких скоро не побачиш...Це цікаво. А рештою треба просто перехворіти як  Е.М. Ремарком у ...дитинстві. :)

...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

Цитата: Synoptyk від 06.05.2013 13:30:48
Продивившись "Я  тоже хочу"
Nach meine Meinung  "Разводілово чістейшей води".Декорації ...таких скоро не побачиш...Це цікаво. А рештою треба просто перехворіти як  Е.М. Ремарком у ...дитинстві. :)

Чому ж декорації? Все знімалося в реальній закинутій церкві, в одному з російських сіл. А щодо сюжету: то просто казка, цікава і яскрава казка для дорослих, де почуття і переживання дещо рафіновані, але від того стає тільки цікавіше. Я взагалі не кіноман, переглядаю два фільми за три місяці, але Балабанов - то той хлоп, що знає, як то сі робит.

P.S. Правильно буде um meiner Meinung nach  ;)
Най жиє Гуцулія!

Synoptyk

"Декорації таких" .власне я і мав на увазі те що воно правдиве (на мою думку один з вагомих плюсів), такого навмисне не придумаєш.
Однак дивлячись як забудовується кожна шпарина у Місті... "скоро не побачиш". Ні тут ні там.
В тому що "той хлоп знає що робить" в мене нема жодного сумніву.

P.S.
Правильно буде um meiner Meinung nach .

мене вчили очевидно на якомусь іншому діалекті. У тих швабів. :) "daraus mag der Teufel klug werden"
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Synoptyk

Скончался режиссер Алексей Балабанов   :(
http://www.svoboda.org/content/article/24990207.html
P.S.
Прикро...
P.P.S.
"Морфій" зроблений, на мою думку дуже стильно. Якось несподівано по іншому прочитано час з оповідань М.А. Булгакова.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

YserL

Ground 27 (Полигон 27)



Статистика проекта:
5 месяців работи над проектом
21 день зйомок
8 днів звуку
70 людей у зйомках
2 терабайта матеріалу
27 локацій
45 ігровых сцен
80 хвилин фільму

More: http://habrahabr.ru/post/183782/
Трохи підводять спецефекти і гра акторів, але порівняно із фільмами студії The Asylum можна дивитися.

:-)

Не фільм але рухається і хімза детектед


Адміни якась біда, пофіксіть
https://www.youtube.com/watch?v=mH9dUyV_SD4


Зафіксано. Надалі не вставляй більше через httpS, а тілько через HTTP
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Про урбан дослідників з польського міста Лодзь зняли фільм.
Meine Ehre heißt Treue

287 Гості, 0 Користувачів