Потрібен WiFi роутер

Автор GreenLION, 31.01.2012 15:02:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

GreenLION

Потрібен WiFi роутер, якщо хтось продає, готовий обговорити детальніше...
Цікавить якість роутерів, який краще брати за співвідношенням ціна/якість, дешевший, наприклад такий Canyon чи дорожчий, наприклад D-Link DIR-300/NRU? Є ще середні варіанти: TP-Link TL-WR543G і TP-Link TL-WR743ND
Що порадите?
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

inkognito

1) DIR-300/NRU - повний відстій, не шиється DDR-WRT
2) Про ТP-Link, Сanyon взагалі мовчу.

Висновок - брати старий DIR-300 (без NRU) або якусь цяцьку типу LinkSys WRT160N/LinkSys WRT160NL ($52/$99). У останнього є USB-принт сервер. DIR-300 та LinkSys WRT160N зняті з виробництва, проте здибати їх ще можна

Resistance is futile

Lemberg76

Ну... Наскільки я памятаю то дір300 явно не з дорожчих... Це тіпа робоча конячка, а там як повезе. В одних регулярно підвисає, перегрівається, тре постійно ресетувати, в інших нормально працює... На то що дешевше певно не варто звертати уваги... Хороші кажуть Linksys, то вроді як бюджетні Cisco... В мене якраз такий перевертається у тумбочці,хотів продати але їх у Вашому магазині цінять 250 грн. За такі гроші хай краще в мене валяється, мож ше пригодиться ;D. А взагалі почитати огляди в неті, хто чим користується... Тут моє імхо.
З.І. Скільки до речі потягне такий апарат? http://rozetka.com.ua/ru/products/details/37171/index.html?gclid=CMDo5cKy-q0CFdQTfAodfSEAuQ

З.І.№2 Тут до речі пунктом нижче Зеля продає камеру за 400грн, яка мене цікавить... Як що Зеля щось скине а ти трохи добавиш то вийшов би добрий бартер ;D...

inkognito

ЦитуватиНу... Наскільки я памятаю то дір300 явно не з дорожчих... Це тіпа робоча конячка, а там як повезе. В одних регулярно підвисає, перегрівається, тре постійно ресетувати, в інших нормально працює..

Працює нормально, якщо правильно прошити та трішки дотюнити.

ЦитуватиХороші кажуть Linksys, то вроді як бюджетні Cisco... В мене якраз такий перевертається у тумбочці,хотів продати але їх у Вашому магазині цінять 250 грн.]Хороші кажуть Linksys, то вроді як бюджетні Cisco... В мене якраз такий перевертається у тумбочці,хотів продати але їх у Вашому магазині цінять 250 грн.

І не просто хороші, а супер. Дещо некоректно казати, що це бюджетна Цицька - скоріш за все правильним буде сказати, що LinkSys - це домашній(SOHO) сегмент продукції Сisco.
Resistance is futile

GreenLION

Ясно, дякую за допомогу.
Наскільки я зрозумів http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,4804.0.html - це також не вартує брати для тривалого і якісного користування (150 грн)?
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

inkognito

Цитата: GreenLION від 31.01.2012 19:01:19
Ясно, дякую за допомогу.
Наскільки я зрозумів http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,4804.0.html - це також не вартує брати для тривалого і якісного користування (150 грн)?

DDR-WRT про нього не знає, отож, мабуть не варто...І не тільки DDR-WRT про  него не знає. Навіть я про нього ніц не чув - а значить джелізо явно непопулярне.
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 31.01.2012 19:17:53
DDR-WRT про нього не знає, отож, мабуть не варто...І не тільки DDR-WRT про  него не знає. Навіть я про нього ніц не чув - а значить джелізо явно непопулярне.

З DD-WRT маю зараз проблему - ріже швидкість, на аплінку є 75Мб (включався напряму), а по локалці вже бігає 35Мб; або ж це мій старенький Длінк ДІР-300 не вигрібає.

Дивлюсь в сторону покупки роутера Лінксис. Таки з Циско знайомство і дружба по роботі в мене склались відмінно, а до мене ця техніка тягла інет по всьому місту протягом 7 років без перезавантажень (лише у випадку пропадання світла вимушено перезавантажувались). Тому, впевнений, варта заплатити трохи більше і отримати річ, котра буда справно служити роками і окупить свою вартість..

YserL

Бюджетно пісюк (600мгц) із WiFi картою на борту під PfSense і матимеш робочу конячку яка розгрібатиме 100 мбіт. Правда по електроенергії трохи багато буде. В мене стоїть Allied Telesyn AT-WL2411-50

Тяне через 2 перекриття і стіни, ні разу не зависав. Правда 10 мбіт ( і без WPA.
Нище D-Link не варто дивитися. Бери Linksys

linuxoid

Вдома таке я б не поставив, шкода, таки, електронергії та місця і щось мене беруть сумніви щодо бюджетності)



YserL

46 Вт за год ) Чуть-чуть не бюджетно)
Дороще рішення на ALIX board або ATOM board:

В мене завантаження PfSense йде з CF карти 8 гігової.

linuxoid

Ну, якщо взяти пня другого на 600МХз, то з розетки воно буде смоктати куди більше, а це джилізо, напевно, буде вартувати куди більше роутера, навіть, топового рівня.

explorer

В мене DIR-300 давно працює - жодних нарікань.

YserL

48 ват мій комп з 600 мгц їсть.
Алікс споживатиме до 20 вт.
Цитата: linuxoid від 01.02.2012 00:15:51
Ну, якщо взяти пня другого на 600МХз, то з розетки воно буде смоктати куди більше, а це джилізо, напевно, буде вартувати куди більше роутера, навіть, топового рівня.
В районі 80 євро за боард + карти+корпус+антени+флеш, десь в районі 150 євро набіжить. Зато на рівні із топовими роутерами.

Хочу таке задоволення)

YserL

Планую взяти TP-LINK TL-MR3220:
-AP99 Atheros AR7241@400MHz
-32 MiB RAM
-4 MiB Flash
-USB 2.0
-Serial (важливо:)
-ціна 28$ (224 грн)
До вязки планую взяти Pantech UM175
Планується поставити openwrt.

Хто що думає? По ціні і по відгуках ніби нормально.

Sensei

Допоможіть вибрати роутер.
В цій справі взагалі ніц не розумію.
Потрібний не дорогий та надійний Роутер без усіляких "пантів".

Такий аби вистачило підключити свого Ipad'a в радіусі до 10-12-ти метрів

Або можливо хтось має лишній ,обміняю на літраж або гроші
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

STALKER

Маю хіба світч. таке підійде?

Sensei

я в цьому не розуміюсь
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Roy


Продаю TP-LINK TD-W8901G ціна - 150 грн. Б/у, робочий стан.



Якщо комусь треба- дзвоніть, пишіть.

Meine Ehre heißt Treue

YserL

Хто може порадити:
Потрбіний роутер:
1 WAN (PPPoE, в майбутньому DHCP): DynDNS, VPN  server(PPTP)
2 WAN (IPTV multicast)
1 LAN: DHCP сервер, NAT, NTP server, updxy (Multicast -> TCP), vhosts (пару статичних сторінок), динамічний шейпер, нарізання по пріоритетах.
Кількість користувачів до 20.

Придивлявся до Microtic RB750 (50$), але він не має updxy, тільки IGMP proxy, що буде забивати локалку( Все решта вміє. Вагаюся.

На даний час це все і більше обробляє x86 роутер із 3 мереживими від intel. Переваги переходу:
- зменшення енергоспоживання (із 45 вт до 15 вт)
- зменшення шуму
- компактність
- переведення активки (модем, світч, роутер, WiFi) на одне джерело живленя 12 В + резервний акумулятор.

inkognito

MicroTik 750-й лежить у мене на столі, можу дати потестити.
Resistance is futile

264 Гості, 0 Користувачів