Вкрали ровер!!!

Автор Drusja, 08.02.2012 15:22:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

gribkoff777

Цитата: yaroslav21 від 09.02.2012 23:15:44
Після крадіжки вел розбирають і разом з іншими речима перекдують в область,або в сусідню,що рідше буває.
P/S.Drusja не переживай,найдеться кінь.
Обнадіяв ;D
Треба місцевих блатних питати, "возвратку" пропонувати, може і спливе конячка...
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Drusja

А хаба "блатні" в курсі, що роблять бомжі і наркомани, яких тут валом? І на яких у мене найбільша підозра.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

gribkoff777

Повір мені, якраз саме вони і в курсі...
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

yaroslav21

Розвішай оголошення по сусідніх під"їздах за повернення байка за винагороду,можливо самі подзвонять.

Dima_Bear

Сьогодні в обід посадив дівчину в трамвай №2 з центру, поки доїхала на Чупринки лишилася гаманця з студаком, посвідченням водія і 40 грн, навіть сумочку назад закрили - шакали!!!!

Drusja

Як думаєте, на приміському вокзалі біля кас дозволять приклеїти оголошення?
Бо на привокзальній по стовпах практично всі позривали - ЛКП включили антиспам.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Alter

Там сині кашкети відразу тебе приймуть. Тож або домовляйся із начальником вокзалу, або там нічого не світить, то факт. Основним аргументом буде незасраність вокзалу до євро і всяка решта лабуда.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

yaroslav21

Цитата: Drusja від 16.02.2012 14:26:40
Як думаєте, на приміському вокзалі біля кас дозволять приклеїти оголошення?
Бо на привокзальній по стовпах практично всі позривали - ЛКП включили антиспам.
Краще на зупинках,і роздай таксистам...доречі поспілкуйся може помомжуть "по мєсних".А вкрали байк біля вокзалу?

Drusja

На зупинках по розклеював де це було можливо або коло них, а "мєсні" як завжди - моя хата скраю нічого не знаю.

Цитата: yaroslav21 від 16.02.2012 20:37:33
А вкрали байк біля вокзалу?

Нє http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,5220.msg31617.html#msg31617
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

yaroslav21

Цитата: Drusja від 16.02.2012 20:59:13
На зупинках по розклеював де це було можливо або коло них, а "мєсні" як завжди - моя хата скраю нічого не знаю.

Цитата: yaroslav21 від 16.02.2012 20:37:33
А вкрали байк біля вокзалу?

Нє http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,5220.msg31617.html#msg31617
Так це я знаю,а для чого оголошення біля вокзалу ліпити??

Drusja

Вокзал в безпосередній близькості, там тусується тьма тьмуща народу і цим же ж транспортом найлегше перевезти вкрадене.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Hel_2

Здоров!
Drusja, Ти маєш документи на лісопед? А точніше пам'ятаєш серійний номер лісопеда(він знаходиться під кареткою), Якщо пам'ятаєш то роздай його друзям та знайомим з твого району та з інших районів! Можливо десь найдется.
Зараз я не думаю що лісопеда буде легко найти, саме ліпше його шукати коли потепліє бо зараз не думаю що хтось буде кататися на ньому.
Вот тобі моя порада з серійним номером.
Мінуса пліз не ставте бо і так їх багато.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Drusja

Цитата: Hel_2 від 17.02.2012 00:42:27
Здоров!
Drusja, Ти маєш документи на лісопед? А точніше пам'ятаєш серійний номер лісопеда(він знаходиться під кареткою), Якщо пам'ятаєш то роздай його друзям та знайомим з твого району та з інших районів! Можливо десь найдется.
Звичайно, що маю і документи і серійний номер "ACJ11C011887" і пороздавав та порозповсюджував вже де тільки можна.

P.S. Завтикав трохи, треба було серійник в перший пост добавити.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Hel_2

Цитата: Drusja від 17.02.2012 10:40:20
Звичайно, що маю і документи і серійний номер "ACJ11C011887" і пороздавав та порозповсюджував вже де тільки можна.

P.S. Завтикав трохи, треба було серійник в перший пост добавити.
Добре спс за серійний номер.
Якщо побачу то повідомлю,а якщо я того тіпа що вкрав велік
зловлю то йому мало не покажеться бо нема чого велікі в eXplorerів красти!
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Drusja

По просьбах додаю ще фото.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

yaroslav21

Цитата: Drusja від 16.02.2012 21:36:51
Вокзал в безпосередній близькості, там тусується тьма тьмуща народу і цим же ж транспортом найлегше перевезти вкрадене.
Здайоцца мені шо поїхав роверко з приміського разом з людиськами які в під"їзд зайшли посцяти або погрітись...ІМХО камери на приміському того числа переглянути?Хтож дасть... :(

Drusja

Цитата: yaroslav21 від 17.02.2012 22:32:47
Здайоцца мені шо поїхав роверко з приміського разом з людиськами які в під"їзд зайшли посцяти або погрітись...ІМХО камери на приміському того числа переглянути?Хтож дасть... :(

Ну чому ж, якби наші "доблесні" міліціянти належно виконували свою роботу, то їм б дозволили, та й сусідів вони б давно вже опитали. А так простому смертному хрін хтось щось скаже чи покаже.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Hel_2

Цитата: Drusja від 17.02.2012 23:21:23

Ну чому ж, якби наші "доблесні" міліціянти належно виконували свою роботу, то їм б дозволили, та й сусідів вони б давно вже опитали. А так простому смертному хрін хтось щось скаже чи покаже.
Я згідний з тобою.
Во що яб порадив піти в райвідділ миліції до якогось майора чи полковника і когось типо того переговорити з ним і він можли би наказав патрульним щоб вони перевіряли велосипеди,але йому прийдеться заплатити! Не багато десь в районі трьохсот гривень.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Drusja

Цитата: Hel_2 від 17.02.2012 23:49:36
Цитата: Drusja від 17.02.2012 23:21:23

Ну чому ж, якби наші "доблесні" міліціянти належно виконували свою роботу, то їм б дозволили, та й сусідів вони б давно вже опитали. А так простому смертному хрін хтось щось скаже чи покаже.
Я згідний з тобою.
Во що яб порадив піти в райвідділ миліції до якогось майора чи полковника і когось типо того переговорити з ним і він можли би наказав патрульним щоб вони перевіряли велосипеди,але йому прийдеться заплатити! Не багато десь в районі трьохсот гривень.

Цікаво а звідки інформація про вартість?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

yaroslav21

Цитата: Drusja від 17.02.2012 23:21:23
Цитата: yaroslav21 від 17.02.2012 22:32:47
Здайоцца мені шо поїхав роверко з приміського разом з людиськами які в під"їзд зайшли посцяти або погрітись...ІМХО камери на приміському того числа переглянути?Хтож дасть... :(

Ну чому ж, якби наші "доблесні" міліціянти належно виконували свою роботу, то їм б дозволили, та й сусідів вони б давно вже опитали. А так простому смертному хрін хтось щось скаже чи покаже.
Відверто кажучи коли в когось крадуть байк зачіпає за живе так ніби вкрали мій(тьфу-тьфу),всі дописи на форумах допомагають знайти багатьох співчуваючих та багатьох готових порвати крадіїв...але якихось кардинально нових ідей нема й не буде,доти доки не з"явиться дійсно фахівець(коп) велолюбитель.Веду до того,що є люди які мають займатись своїм ділом,але питання напевно в мотивації поспілкуйся не в їхніх інтерес щоб були не розкриті справи .Успіху

278 Гості, 0 Користувачів