Вкрали ровер!!!

Автор Drusja, 08.02.2012 15:22:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drusja

Сьогодні вночі, на вулиці Сар'яна, з міжквартирного коридору 3-го поверху, який закривається на ключ, невідома сволота вкрала ровер Magellan Draco. Най цікавіше, що взяли перший який під руку попався, бо стояло там два ровери.

Величезне прохання хто десь його побачить - дайте знати.
тел. 093-57-87-511

На фото він без багажника, рожок-дзеркал і болотників.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Цікаво, десь у львові можуть вирізати/втиснути номер(номер мобільного/ідентифікаційний код:) на ровері?
камери відеоспостереження навколо є?

swordlord

Цитата: YserL від 08.02.2012 16:23:31
Цікаво, десь у львові можуть вирізати/втиснути номер(номер мобільного/ідентифікаційний код:) на ровері?
камери відеоспостереження навколо є?

На Торпедо  коли входити між бетонною стіною і сіткою (перший прохід маленький ближче до кільця)  там на рядах колись бачив, як продавали керна (пуансони) з номерами. Ними на тому ровері хоч число Пі вибивати можна. Я думаю варто попитати.

Si vis pacem, para bellum.

Mustafa

на рамі(зазвичай під кареткою) є заводський номер.

Bottlehunter

Напиши ще на Beskyd.lviv.ua там нарід на ровери звертає увагу. Magellan - досить рідкісний у Львові, хтось та й бачив. Доцільно, думаю, звернутися ще в веломайстерні (напр. Володимира Шведова, 067-6708385) спитати, чи не приходив хто підозрілий. Ну і в міліцію напиши заяву.
Най жиє Гуцулія!

swordlord

Цитата: Bottlehunter від 08.02.2012 20:50:32
Ну і в міліцію напиши заяву.

Доречі правильно. Я не думаю, що вкрав хтось аж надто не з твого району, тому і ровер шукати потрібно десь поряд, якщо його ще не "сплавили". Участковий мав би знати хто в районі таке може скоїти, наркомани там, алкаші і тд.
Ну і всі найближчі ломбарди я б також обійшов, туди могли його "сплавити".
Si vis pacem, para bellum.

Drusja

Цитата: Bottlehunter від 08.02.2012 20:50:32
Напиши ще на Beskyd.lviv.ua там нарід на ровери звертає увагу. Magellan - досить рідкісний у Львові, хтось та й бачив. Доцільно, думаю, звернутися ще в веломайстерні (напр. Володимира Шведова, 067-6708385) спитати, чи не приходив хто підозрілий. Ну і в міліцію напиши заяву.

Дякую, на бескиді написав і в міліцію, звичайно ж, теж заяву подав, хоча на останніх надія мала, по їх фейсах було видно, що їм впадло цим займатись.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

_BuR_

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Drusja

Цитата: _BuR_ від 09.02.2012 02:37:12
Написав тут http://velomax.com.ua/forum/index.php?showforum=9

Дякую за допомогу друже.

А взагалі хто в курсі, де в таких випадках найдоцільніше шукати, чи в кого питати.
Сусідів і місцевих торгашів перепитав - ніхто нічого не чув і не бачив.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

swordlord

Цитата: Drusja від 09.02.2012 19:20:52
Цитата: _BuR_ від 09.02.2012 02:37:12
Написав тут http://velomax.com.ua/forum/index.php?showforum=9

Дякую за допомогу друже.

А взагалі хто в курсі, де в таких випадках найдоцільніше шукати, чи в кого питати.
Сусідів і місцевих торгашів перепитав - ніхто нічого не чув і не бачив.


Уууу, район привокзальної. тяжко буде знайти. Труси ломбарди (спочатку розвідай, прийди спитай типу "а в вас шось можна купити?", мобільний наприклад, і ненароком скажи, що ровер прикупив би до весни, зразу про ровер не питай).

Прийоми макулатури і їм подібні обійди, попитай. прийоми металолому. Але також починай з питань "а вам запчастини до роверів не попадаються?", а там далі згадай, що збираєш на новий і вже майже назбирав, але якби хто продавав вживаний і в гарному стані, якраз би грошей хватило.

Ну а найкраще, знайти "смотрящого". Він має знати хто таке може зробити, або взагалі хто то зробив, але такій людині потрібно буде заплатити, ну і просто так до неї з вулиці не прийдеш. (Я таким способом знайшов хто малому мобілу втиснув, за 2 дні самі вернули і вибачались).

Подай оголошення в Ваш Магазин,  в розділ куплю. Напиши шо купиш велосипед, або навіть декілька. А краще напиши "купую велотехніку нову та вживану, високі ціни". Сам оголошення полистай. але от правда по телефону можуть набриднути дзвінками, але є шанс. Заодно глянь оголошення може хтось сам продає вживані велосипеди (як правило вони і скуповують також).

На торпедо треба подивитись.  Біля мотозаводу походити по магазинам, його можуть і там продавати.

Аукро пролистуй, може там вилізе.




Але от не думаю, що так швидко він вспливе, хоча невідомо.
Si vis pacem, para bellum.

Roy

IMXO - явно по наводці котрогось із сусідів був зцаплений. Хто ше в брамі ровери любить? Який контингент до міжквартирного коридору заходив?
Це варто промоніторити. Думаю, хвіст звідти тягнеться.
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Цитата: Roy від 09.02.2012 20:19:59
IMXO - явно по наводці котрогось із сусідів був зцаплений. Хто ше в брамі ровери любить? Який контингент до міжквартирного коридору заходив?
Це варто промоніторити. Думаю, хвіст звідти тягнеться.

То точно. Шукай сусіда наркета, алканафта, пацанчіка-гопчика, малолетку якусь,  швидше всього шо то малолетка причетний, хтось постарше взяв би зразу два, працював напевне один. Подумай до кого з твоїх часто гості ходять, молодняк в основному.
Si vis pacem, para bellum.

wunaro

біля привокзального в самого чуть не вкрали
якшо в підїзді то наводка там мала бути (алкоголіки або наркоші в підвалі)
цигани теж варіант і бомжі їх там не мало

в вівторок десь година пів 3 не ти часом по ярослава мудрого їхав?
бачив такий велик на куті городоцької я.мудрого
на провесні є чувак який деколи крадені велики продає

Drusja

Цитата: wunaro від 09.02.2012 20:49:17
в вівторок десь година пів 3 не ти часом по ярослава мудрого їхав?
бачив такий велик на куті городоцької я.мудрого
на провесні є чувак який деколи крадені велики продає

А по точніше можеш пригадати, велик був у такій комплектації як на фото чи з багажником болотниками і рогами?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

wunaro

памятаю болотники і білу передню вилку
решту сам не замітив бо сам і їхав на велику
дивився під колеса
але велик мен був порядний в термо костюмі і в шоломі
так шо на якогось варішку не дуж смахує

Drusja

Цитата: wunaro від 09.02.2012 21:13:58
памятаю болотники і білу передню вилку
решту сам не замітив бо сам і їхав на велику
дивився під колеса
але велик мен був порядний в термо костюмі і в шоломі
так шо на якогось варішку не дуж смахує

А, ну тоді відпадає, бо контингент який тут тусується точно немає термокостюму і шолома як і я та сусіди які теж велосипедисти.
Дякую чоловіче.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

wunaro

та немає за що
подивись може десь біля підїзду є камера
камера точно бачила велі і велик мена
принаймі будеш знати його фейс)

_BuR_

Я колись свого шосейного тритижні шукав, просто сідав на ровер і їздив містом, придивлявся, їздив по всіх районах, питав таксистів, показував фото, але все таки воно попалося мені ввечері, почув хаарктерний шелест ланцюга, наздогнав.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

yaroslav21

Мене досить довго турбувало питання,куди збувають крадені у Львові байки...в місті скидують їх хіба наркомани і то знайомим перекупам.Після крадіжки вел розбирають і разом з іншими речима перекдують в область,або в сусідню,що рідше буває.
P/S.Drusja не переживай,найдеться кінь.

Drusja

Цитата: wunaro від 09.02.2012 22:13:50
подивись може десь біля підїзду є камера
камера точно бачила велі і велик мена
принаймі будеш знати його фейс)
Нажаль на цілій вулиці жодної камери немає
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

260 Гості, 0 Користувачів