Шукаю середню частину 8-ми циліндрового мотору

Автор Максим Вінський, 08.02.2012 20:40:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Максим Вінський

Шукаю середню частину шести або восьмициліндрового V-подібного мотору в неробочому стані.
Писати ryzgajasem@mail.ru

Alter

Шановний пан напевно забув конкретизувати марку двигуна.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

gribkoff777

Шроти рулять! Хоча, не факт. Треба якісь майстерні або прийоми металобрухту обходити. Не можу згадати, де саме, але бачив головки на задвірках чи то сТО, чи АТП якихось... На Курмановича розточка і шліфовка є, може там якийсь непотріб завалявся...
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Khimik

Так, задля власного розвитку, а також для підняття теми:

а шо то таке - середня частина мотору?  :D

Максим Вінський


марка двигуна не важлива, виглядає, як на фото

Baf343

Блок цилндрів? Такі речі потрібно шукати на пунктах збору металу, в нас на 4х літрових старих двигунах ніхто не їздить,  тому просто так  його не купиш в бу.шному вигляді, а новий ніхто не продасть)   можливо спитати на підприємствах де використовується важка техніка,  там v8 списують і вони валяються без діла доки не сплавлять,  якщо стають не робочими.
...сказав гугл)

Alter

Як можна говорити про речі, які навіть не названі? Це таке саме якщо б я сказав, що шукаю начинку до свого системника :)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Максим Вінський

мені для дизайну потрібно, а не для використання по призначенню. Шроти пропонують в зборці і працюючі за великі гроші.

swordlord

Цитата: Максим Вінський від 10.02.2012 00:32:36
мені для дизайну потрібно, а не для використання по призначенню. Шроти пропонують в зборці і працюючі за великі гроші.

Шось мені підказує, що те для чого та тема піднілась валяється (якщо ще не вивезли) на початку Варшавської біля моста і біля автошколи. Там є прийом металобрухту, я там ящик купував від якогось прибору армійського, для інструменту якраз. Так от на очі попадались частини моторів від великих агрегатів, не впевнений що саме те що треба, але радив би там попитати.
Si vis pacem, para bellum.

Alter

Цитата: Максим Вінський від 10.02.2012 00:32:36
мені для дизайну потрібно, а не для використання по призначенню. Шроти пропонують в зборці і працюючі за великі гроші.

А, ну тоді то зовсім інша річ :)  Якщо треба дешево і багато, то є сенс прокататись про селах і попитати вуйків-трактористів, де можна знайти начинку до ХТЗ, Т-150, К-700, КРАЗів, УРАЛів. Якщо то буде поближче до гір з лісом, то та техніка там постійно їздить, інше питання чи місцевий нарід за копійки погодиться щось віддати ???

А якщо по суті, то Вам, я думаю, підійде двигун  ЗМЗ-51
.

На вісім баняків, об'єм 4.25л, ставився на вельми відомі вантажівки ГАЗ-53, тобто із поширеністю проблем не виникає. Ото пошарився щойно по "Вашому магазині", то сходу наткнувся на пропозиції, де його більш-менш робочим продають за 1000 грн, а вбитим - за 600. То по ходу зі  всім навісним. Дешевше думаю вже не вийде, хоча якщо і то задорого, тоді удачі Вам у пошуках ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Dima_Bear

щось отаке хоч зробити: ?



перший раз побачив таке в цій передачі по Діскавері:




Максим Вінський

так ) саме таке!
Дякую за фото, прекрасний екземпляр.

263 Гості, 0 Користувачів