Прогулянка на заутра, 12 люте 2012

Автор Bottlehunter, 11.02.2012 20:28:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Завтра збираємсі пргулятисі індустріальними районами Львова. Попередній маршрут:
Автовокзал - Танковий завод - Хімічний завод - ТЕЦ-1 - Далі по бажанню. Запрошуютсі всі желающщі і бажающі. Здибаємсі на Автовокзалі на Стрийській в Дванацітій годині днє (12:00 12.02.2012). В маршруті можливі зміни в позитивнтму напрямку і коняк. Відписуйтесі, приєднуйтисі!!!!
Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

Я буду стопіцот. Коняки - це хто?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

swordlord

Цитата: gribkoff777 від 11.02.2012 20:51:36
Я буду стопіцот. Коняки - це хто?

3-ох і більше зіркові, для сугреву  ;D
Si vis pacem, para bellum.

Dima_Bear


Roy

Буду. Пура відморожуватисі .
Meine Ehre heißt Treue

YserL


Bottlehunter

Уточню місце зустрічі: славнозвісна тролейбусна зупинка біля Автовокзалу на Стрийській (отут). Приблизний маршрут на карті, що нижче

Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

gribkoff777

Пройшлися файно: сонечко, сніжок, морозець, місця, де не бував ще -- цікаво, одним словом. Дріфт на танках, "СтороРОж - лох" і т.і. ;D
Учасникам - плюсики! :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL

Отож, були, бачили, не покаталися:








WTF?


Легкі фермові перекриття з яких будують зараз усі супермаркети типу Арсену ще використовували в СССР


Ви не бачили танчиків?

Dima_Bear


zelja

Вот кілька відео дивіться в HD  ;)


444 Гості, 0 Користувачів