Скеледром у Львові

Автор Caesar, 18.02.2012 19:48:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

Цікавить де у нас у Львові є скеледром(якщо є), вартість та як то все відбувається.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Hel_2

Є таке місце як чортові скелі це недалеко від Винниківського озера, і там бескоштовно!
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Caesar

Цікавлять закриті стенди (тобто в приміщенні) Винники це на вихідні, а мене цікавить раз-два в тиждень.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Hel_2

Наскільки я знаю у Львові немає (штучних ) скель!
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Caesar

 http://www.extremeua.com/rus/articles/472

+ 1 ще на Сахарова має бути. Було б цікаво спробувати .
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Bottlehunter


Цитувати
У Львові скелелазіння представлено 2-а невеличкими центрами:

1. ЦДЮТ Галичини, що на Погулянці, де минулого року сконструйовано новий скелелазний стенд, що прийшов на зміну невеличкому попередньому. Його можливості дозволяють проведення у Львові великих змагань. Загальна площа його поверхні становить 100 кв.м.

2. Скелелазний стенд, що знаходиться на вул. Лазаренка, 40 (гуртожиток N14 "Львівської політехніки").

Ще є стенд на Медику, біля ковзанки. Як на мене, виглядає стрьомно і ненадійно. І два метри над мілким басейном в Аквапарку  - можна трохи підлізти і падати в воду.
Най жиє Гуцулія!

Hel_2

Ого сі навіть не[<->] знав, що у Львові є такі штучні скелі ! Вибачайте за те, що написав, що немає  у Львові штучних скель! Я сам сі хотів туда піти!
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Alter

На медику все прикрилось. По крайній мірі ще восени ходив туди, але стенд то розбирали, то збирали, то взагалі писали що він неробочий.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

216 Гості, 0 Користувачів