Колектор Стефаника-Городоцька та Лощина, спонтанна вилазка 11.02.12

Автор linuxoid, 19.02.2012 22:24:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.


Stinger


Alter

І як ото воно воно, вперше під землею у Полтві? У кожного різні відчуття)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Для повноти вражень, обовязково треба в Полтву  :)
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: Alter від 20.02.2012 09:46:54
І як ото воно воно, вперше під землею у Полтві? У кожного різні відчуття)

Під землею я не вперше і в Полтві поки не був))
В колекторі було супер. Поперше, я трохи змерз в Пивничці і по дорозі, а в колекторі тепленько було))

Вражень було купа, чесно кажучи, навіть неочікував стільки, можливо ще спиртне посилювало, але всірівно то був приємний досвід, навіть незважачи на кольорові какашки під ногами.

Поряд з шахтою колектор виглядає досить таки безпечно і надійно, навіть, в порівнянні з капітальними шахтними виробітками. Перший раз в шахті я мав массу гострих відчіттів, пробирав мандраж і бажання звідти вийти поскорше, собливо в забої, там де треба на колінах або на пузі повзти, знаючи що над тобою 500 метрів землі, котрі стримуються гідравлікою та дерев'яними брусами. В колекторі же було просто весело, знову ж, то певно через спиртне.
Хочу в Полтву..)

Bottlehunter

Я взагалі-то в колектор не збирався, навіть і тоді, коли медовуха була вже всередині. Всьо якось спонтанно вийшло, ніби перемикач в голові спрацював)))
А коли буде друга частина, про Лощину?
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Цитата: Bottlehunter від 20.02.2012 13:14:00
Я взагалі-то в колектор не збирався, навіть і тоді, коли медовуха була вже всередині. Всьо якось спонтанно вийшло, ніби перемикач в голові спрацював)))
А коли буде друга частина, про Лощину?
Сьогодні, як не дуже мертвий з роботи прийду.


Crew

А от щодо Лощини на 8 фотографії труба з якої стирчать дроти. Так от по польоті камінчика ця труба в землю має ну 10  метрів    що то може бути?

Roy

Цитата: Crew від 22.04.2012 09:29:49
А от щодо Лощини на 8 фотографії труба з якої стирчать дроти. Так от по польоті камінчика ця труба в землю має ну 10  метрів    що то може бути?

Внизу закріплений насос, котрий качав воду звідти.
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Цитата: Crew від 22.04.2012 09:29:49
А от щодо Лощини на 8 фотографії труба з якої стирчать дроти. Так от по польоті камінчика ця труба в землю має ну 10  метрів    що то може бути?
Десь вже було написано що це скважина з насосом.

232 Гості, 0 Користувачів