Допоможіть вибрати е-книгу

Автор Alter, 22.02.2012 00:52:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

    Назріла проблема (хоча ні, то не проблема, але все ж) купівлі електронної книги. Ціна - до 1500-1600 грн. Хто з власного досвіду що порадити може?
    Також думаю над тим, чи не купити за ті самі гроші планшет який-небудь (хоча здорова логіка підказує, що для читання Iriver (фірма все ж) "трохи дуже" кращий за аналогічної ціни планшетоподібну штукенцію). Короч, хто що скаже?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

    Тут мусиш визначитись хіба сам, що тобі потрібно більше. ІМХО якщо читати, то тільки на читалці на e-ink екрані - планшет на TFT (чи навіть IPS) матриці не підходить, очі надто швидко втомлюються (перевірено на собі неодноразово). Вже декілька років юзаю Sony PRS-505 і не збираюсь міняти ні на що поки сама від старості не вклякне. Зрозуміло, що зараз її не знайти. Із того, що зараз є на ринку можу порадити вітчизняний PocketBook PRO 602, гарний огляд є тутка в Екслера. Вартує коло $200.
    Якщо все ж таки планшетка, то в ті гроші можна поглянути на Amazon Kindle Fire, хоча його багацько хто планшетом не вважає - кажуть же то читалка на ІPS матриці (але ж шиється вона гарно  ;) ). Ціна здається $199 + доставка. Гугли
    А якщо грошей побільше - то тут як на мене явні лідери - PocketBook PRO 912 (читалка, $360) та звісно  Apple iPad 2 Wi-Fi+3G+64Gb SSD (MC984RS/A) (планшетко, $1100)
Resistance is futile

Caesar

Sony Reader Pocket Edition PRS-300 Silver  во . Якщо лише читати і без наворотів то ця цілком підходить.
Або один з  iRiver.)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Цитата: Цезар від 22.02.2012 10:03:57
Sony Reader Pocket Edition PRS-300 Silver  во . Якщо лише читати і без наворотів то ця цілком підходить.
Або один з  iRiver.)

ІМХО, єдиний плюс ціна, і можливо корпус. Правда, він лише частково із люменю, а ось мій PRS-505 повністю металевий, що не раз його рятувало.
Resistance is futile

Alter

Нагледів собі ось такий ось iriver. Основні вимоги до читалки: нормальна батарея, e-ink, підтримка doc-розширення. Бажано металевий корпус. Ну і щоб з прошивками проблем поменше.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Купуй кіндл:
http://www.amazon.com/gp/product/B005890G8Y/ref=famstripe_kt
В Україну нормально доставляють.

inkognito

Цитата: YserL від 22.02.2012 13:18:03
Купуй кіндл:
http://www.amazon.com/gp/product/B005890G8Y/ref=famstripe_kt
В Україну нормально доставляють.

100% підтверджую, доставляють швидко та гарно - перевірено як мінімум на двох співробітниках.

ЦитуватиНагледів собі ось такий ось iriver. Основні вимоги до читалки: нормальна батарея, e-ink, підтримка doc-розширення. Бажано металевий корпус. Ну і щоб з прошивками проблем поменше.

Ну ніяк не можу зрозуміти твого вибору...
1) Нормальна батарея практично є у всіх, а якщо загадаємо, що е-ink жере світло лише в момент перемикання картинки, то сміло можна ставити акумулятор в 2 рази меньший. Звісно, акума ніколи забагато не буває, особливо якщо із книги ще
музику слухати;
2) DOC-формат: навіщо, щоб більше тупило? ІМХО якщо читає FB2 - цього більше ніж досить;
3) На жаль, металевий корпус я бачив лише в Соньках;
4) Прошивки - шукай на www.the-ebook.org. Там же купа інформації по читалкам, тести, кастомні прошивки тощо
5) Нащо там така велика клава? Краще було б меншою зробити або екран збільшити.
Resistance is futile

Drusja

Про Кіндл я б не був такий впевнений, один знайомий взяв і повернув назад (казав що надто тьмяний екран і тормозила непогано), а на рахунок Ірівер то особисто мені більше до вподоби ця
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

Цитата: Drusja від 22.02.2012 14:49:05
Про Кіндл я б не був такий впевнений, один знайомий взяв і повернув назад (казав що надто тьмяний екран і тормозила непогано), а на рахунок Ірівер то особисто мені більше до вподоби ця

Судячи із мого досвіду із Кіндлом все ОК, хоча все може бути.
Resistance is futile

dragonfly635

Sony PRS-T1 на мою думку і досвід користування оптимальний варіант по всім параметрам+обіцяють підтримку fb2 в новій прошивці, в російській вона вже є.

explorer

Пару днів як-раз вибирав книжку мамі. Вибрав українсько-китайську "Азбука N618" (1270 грн).
Чому:
- вайфай + нормальний бравзер для перегляду новин.
- підтримка купи форматів без конвертацій, інсталяцій софта і прошивок.
- 6" нормальний е-інк екран.
- підтримка української та російської в меню і т.п.

При виборі раджу звернути увагу на порівняльні таблички тут: http://www.project-ebooks.ru/Proekt_Elektronnye_knigi/Posobia_po_vyboru.html

Fetole

Мав справу з двома книгами в ціновій категорії 1000+/-100uah. Перша це Amazon Kindle 4(з рекламою) - з недоліків - перемальовка екрану трохи зажорстка і англ. без можливості зміни(це є проблемою бо батькам купляв). Друга книжка мені більше сподобалася (Barnes&Noble Nook Wi-Fi The Simple Touch Reader) по перше - андроід(рутиш і ставиш все що треба), по друге сенсор. Купляв дівчині, вона в захваті, правда їй навіть і рут не потрібен :) З недоліків - кнопки по бокам троха затугі після кіндла, але дівчина каже що зручно)
П.С. як купиш книгу качни програму calibre - дуже зручна штука.
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

147 Гості, 0 Користувачів