Продам автомобільну Сі-Бі радіостанцію Alan 87

Автор US5WEO, 23.02.2012 13:24:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

US5WEO

Продам автомобільну Сі-Бі радіостанцію Alan 87 майже нова :)
+ блок живлення до неї 12В 10А  + антенний розєм. Ціна за все разом: 700 грн.
дзвонити: 063 22 797 88

Type: Citizen band/freeband/export/amateur transceiver
Frequency range: 25.615 - 28.315 MHz Channels: 271
Mode: AM/FM/SSB/CW
Frequency control: PLL
Power output: AM/FM/CW: 10W SSB: 25W PEP
Sensitivity: AM: 0.5 uV (10 dB S/N) FM: 0.25 uV (10 dB S/N)
Image rejection: 60 dB
Voltage: 11.7 - 15.9 VDC
Current drain: RX: 0.6 - 1.2A TX: Max 6A

gribkoff777

Що значить "майже нова" (невже є лічильник здійснених прийомів-передач ;D)? Рік випуску? На нулі-п'ятірки перемикається?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

STALKER


US5WEO

Цитата: gribkoff777 від 23.02.2012 20:49:58
Що значить "майже нова" (невже є лічильник здійснених прийомів-передач ;D)? Рік випуску? На нулі-п'ятірки перемикається?
Важко сказати рік випуску, такі думаю вже не випускають, а сам апарат попав до мене десь з рік тому в коробці апсолютно новий на бломбах, ну і думаю в сумі навіть два тижні ненабереться як ним користувалися за весь цей час, коробку правда викинув. Бачу пан gribkoff777 знається на таких апаратах :) бо питає про нулі-пятірки, отже апарат має всі види модуляції, а саме AM, FM, SSB, і навіть телеграф, тому в таких апаратах нулі -пятірки можна плавно міняти хоч в двійки-трійки-четвірки  :) є наварот +10 кГц для того щоб ставати в дірки між каналами, наприклад між 15 і 16, 19 і 20 куди на звичайних раціях не зайдеш. Має 6 сіток по 40 каналів. Потужність 10 Вт в FM, AM та 25 Вт в SSB. Має захист по КСВ типу від поганої антени авоматично скидує потужність, щоб не погоріли вихідні транзистори. Також має вбудований КСВ-метр, що дозволяє легко на місці настроювати антену без потреби мати окремий КСВ-метр, також є біпер в кінці передачі і можливість доставити платку ехо, яка в комплекті не йшла. Плавно регулюється вихідна потужність передавача в FM та AM, плавно регулюється чутливість приймача.

Дешевше ніж 700 грн. не віддам, це мінімальна ціна за яку погоджуся віддати з любовю до грошей :) навіть хотів ставити 100 уо , думаю апарат того вартий. Наразі маю для себе дві інших рації.

gribkoff777

Я - початківець у радіотусі ;D Маю простеньку Cobra 19 DX IV, подумую над чимось серйознішим, щоб з ЧМ було і т.і.
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

US5WEO

Цитата: gribkoff777 від 23.02.2012 21:51:48
Я - початківець у радіотусі ;D Маю простеньку Cobra 19 DX IV, подумую над чимось серйознішим, щоб з ЧМ було і т.і.
Хоча не рідко чути дальніх в АМ , там іспанців чи італійців, але у львові і взагалі АМ-мом крім впертих дальнобійників (в яких на три слова 2 матюки) ніхто не користується, в FM краще чути слабкі сигнали, а в німеччині здається взагалі заборонено АМ користуватися на Сі-Бі. А от SSB найдальнобійніша модуляція, правда є крутіший телеграф, але його мало хто знає.

gribkoff777

Вичитав, жи ЧМ краще юзати за наявності автоматичного шумоподавлення. Чи є він у Алані, який пропонується?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

US5WEO

Цитата: gribkoff777 від 23.02.2012 22:02:12
Вичитав, жи ЧМ краще юзати за наявності автоматичного шумоподавлення. Чи є він у Алані, який пропонується?
Думаю, мається на увазі самий звичайний автоматичний шумоподавлювач, який використовується практично у всіх сучасних і найдешевших в тому числі, а в Алані тим паче радіостанціях ;D

gribkoff777

Цитата: US5WEO від 23.02.2012 22:06:04
Цитата: gribkoff777 від 23.02.2012 22:02:12
Вичитав, жи ЧМ краще юзати за наявності автоматичного шумоподавлення. Чи є він у Алані, який пропонується?
Думаю, мається на увазі самий звичайний автоматичний шумоподавлювач, який використовується практично у всіх сучасних і найдешевших в тому числі, а в Алані тим паче радіостанціях ;D
У дешевій Кобрі його не є, тому і питаю. Алан 87 випуску 2004 року, щось таке? Відгуки, щоправда, непогані: http://lpd.radioscanner.ru/topic24689.html ІМНО
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

US5WEO

Цитата: gribkoff777 від 23.02.2012 22:12:32
Цитата: US5WEO від 23.02.2012 22:06:04
Цитата: gribkoff777 від 23.02.2012 22:02:12
Вичитав, жи ЧМ краще юзати за наявності автоматичного шумоподавлення. Чи є він у Алані, який пропонується?
Думаю, мається на увазі самий звичайний автоматичний шумоподавлювач, який використовується практично у всіх сучасних і найдешевших в тому числі, а в Алані тим паче радіостанціях ;D
У дешевій Кобрі його не є, тому і питаю. Алан 87 випуску 2004 року, щось таке? Відгуки, щоправда, непогані: http://lpd.radioscanner.ru/topic24689.html ІМНО
Я незнаю якого він року, чесне слово  :)
Ймовірно зараз в крутих апаратах в таких як на УКХ є цифровий чудо шумоподавлювач, який автоматично підлаштовується під слабкі сигнали, але це не завжди добре, бо наприклад неможна буде закрити шумодав на завадах і спокійно розмовляти з товаришом, а на сібі де рівень завад великий порівняно з УКХ, в роки сонячної активності як зараз, можна на атомобільну антенку чути тих самих іспанців, французів, італійців, казахтан, москву...  і навіть можна з ними поговорити :) Тут якраз і буде в нагоді звичайний шумоподавлювач, який не впливає на дальність звязку в ФМ, яке в свою чергу має перевагу над АМ по дальності звязку, но набагато сильніше шипить, якщо шумоподавлювач відкритий.

443 Гості, 0 Користувачів