Доступ в колектор Стефаника-Городоцька

Автор YserL, 27.02.2012 11:18:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Сьогодні проходив біля входу у парк, на вході лежить 30 см бетонна плита. - 1 вхід :(

Bottlehunter

Та конечно, після того як на всю країну показали, чим у Львові каналізація закрита, хтось точно получив по трусах. І правильно. Коли ми з Лінуксоїдом останній раз ходили, глибокий сніг навколо був моцно витоптаний. Тобто імовірно, що полчища цікавої школоти залазили подивитися що там таке.
Най жиє Гуцулія!

inkognito

ЦитуватиКористуючись моментом, хочу звернтися до Водоканалу: Доколє???!!!

ЦитуватиСьогодні проходив біля входу у парк, на вході лежить 30 см бетонна плита. - 1 вхід

Оперативно реагують  :) Від допису топікстартера і пів-доби не пройшло
Resistance is futile


Roy

Цитата: YserL від 27.02.2012 11:18:00
Сьогодні проходив біля входу у парк, на вході лежить 30 см бетонна плита. - 1 вхід :(

;D Гарно вміють такі проблеми вирішувати.  ;D
А культурно, акуратно, закріпити металеві листи, як за бабці польщі? І на замок внутрішній, щоб ходили моніторити стан колектору ті, кому це насправді потрібно по службі.

Ще б будівельним хламом засипали, матолки!
Meine Ehre heißt Treue

ZED


Alter

У зв'язку із наявністю плити, як основної проблеми, що стоїть на заваді всьому підряд, питання до форумчан - а мож в кого є трактор? Бо воно навіть ломіками не шибко ту плиту зрухаєш. А інстал лодки буде саме там.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

Двері запилили. Цікаво, скільки та дура важить? колись хлопці на цитаделі аналог такої піднімали домкратом... є варіант підняти та відкинути на бік, звісно якщо вийде...

Caesar

Г, а це буде сильно нагло як би ми самі поставили нові двері?
А плиту за допомогою ломів і якоїсь там ... мо відсунути.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Розділив тему.
Чесно, я б потратив свої гроші, та просто  відновив стару металеву плиту, на завісах, чи на чому вона там була.
Подібну плиту піднімали, на цитаделі, за допомогою домкрата, але вона була набагато легша.
Які ще ідеї, як її зрушити? На буксир до авто?  :)
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Неподалік є дерево, можна жаком відтягти, або домкратом вілсунути підставляючи дерев'яні бруски.

Student

Я б запропонував би залишити як є, до випробовування човна. Тобто, коли стане потреба відкрити - відкриємо, за допомогою лебідок і домкратів однозначно відсунемо. А на зараз я б казав залишити як є, бо тепер є увага до цього входу з боку водоканалу - думаю,що в іймовірністю в 90% плиту (цю, або інакшу) поставлять на місце на протяці дня-двох, як знімемо.

Roy

Цитата: Student від 28.02.2012 10:23:53
Я б запропонував би залишити як є, до випробовування човна.

Цілком підтримую. Головне, потім придумати як  встановити "правильні" двері.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

    По прикидам воно важить десь кілограм 700-800. Можна незапально піднімати її із середини самого коллектора вертикальним різьбовим домкратом, а потім, піднявши її, сзовувати набік. За декілька раз має відсунутись. Ну або лебідками до дерева (якщо тра -  притараню з дому свою ричажну чотирьохтонку).

П.С. Машинами тягнути не варіант. Хіба що декількома відразу. А совати її дійсно треба лиш перед самим спуском.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Student

Цитувати
Цілком підтримую. Головне, потім придумати як  встановити "правильні" двері.
Нема шо думати. Зварити двері з металу, кутник + груба бляха. Потім, як потеплішає одягнути роби, каски, взяти буса, огородити місце, та встановити двері, посеред робочого дня. Все одно - працюють - та й працюють. Там нема шо робити - сварочник, генератор, кілья з арматури, готові двері. Думаю, за годину все можна владнати.

Romchick

Думаю скоро водоанал сам поставить металеві двері. Все ж таки до Євро в місті наводять марафет, парк привели до порядку, а кусок бетону біля нього просто валяється. Заставлять прибрати.

Sunkatalano

ЦитуватиЯкі ще ідеї, як її зрушити?
В наявності маю гідродомкрат і потужну лебідку :)

Alter

Цитата: Romchick від 28.02.2012 12:01:11
Думаю скоро водоанал сам поставить металеві двері. Все ж таки до Євро в місті наводять марафет, парк привели до порядку, а кусок бетону біля нього просто валяється. Заставлять прибрати.

Лодка буде зроблена скоріше, а чекати з моря погоди ніхто не стане. Тому і тра щось думати.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Hel_2

Цитата: Alter від 28.02.2012 00:30:25
У зв'язку із наявністю плити, як основної проблеми, що стоїть на заваді всьому підряд, питання до форумчан - а мож в кого є трактор? Бо воно навіть ломіками не шибко ту плиту зрухаєш. А інстал лодки буде саме там.
На мою думку, трактор це вже занадто.
Легковик думаю не потягне.
Тепер питання вкого є ПОЗАШЛЯХОВИК?, і хто зможе підїхати і відтянути плиту?
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Alter

2 Hel_2. Про трактор було сказано не всерйоз. Малось на увазі пошук ідей по видаленню плити.

П.С. І не ВНЕДОРОЖНИК, а ПОЗАШЛЯХОВИК.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

263 Гості, 0 Користувачів