Новояворівськ, неділя, 4 березня

Автор Bottlehunter, 29.02.2012 21:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

О!. Починається. Вода, зимно, комарі, геморой... Бахіли в зуби і айда з матюками та піснею болото місити!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Romchiсk, там твої дзигари лишилися на другому поверсі, пам'ятаєш? ;D ;D ;D Не хочеш забрати?
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 01.03.2012 21:35:24
ЦитуватиВ новояворівську води по-коліна.а навколо фабрики там взагалі озеро

Я був там в сезон дощів - зайти можна було, як не зі сторони вокзалу, то з боку, що примикає до міста. Та й де хто видів, аби Експлорерів спиняли такі дрібниці, як перехід убрід по груди в холодній воді?  ;D  Жартую.
ПеЕс. Насправді люблю гуляти тими місцями, як ніде. Більше хіба в горах. Може то через вплив індустріальної музики Скрябіна (зимний бруд, чорний кайф, великі, як гори - ТЕХНОФАЙТ). А може просто місто таке притягуюче...

Так, точно, ніколи таке не спиняло.  ;D Так ми колись канаву переходили, Яр-79, Стінгер і я.
Meine Ehre heißt Treue

yanktank

Зі сторони міста територія фабрики раніше охоронялася, як зараз-то ж майте на увазі.

Hel_2

Так в суботу  до 21.00 пишем хто їде в Новояворівськ.
Щоб знати кого чекати а кого ні...
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Alter

ЦитуватиТак в суботу  до 21.00 пишем хто їде в Новояворівськ.

Пан Hel_2 мав на увазі перепис поголів'я у зв'язку із досить реально пропозицію Цезара найняти бусик. Вийде і оперативніше, і, можливо дешевше. Але щоб про то думати, треба остаточно вирішитись.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ZED

Ок, я та Mary будемо і підписуємось. 200% на двох :D

Lesyk


Bottlehunter

ЦитуватиТак в суботу  до 21.00 пишем хто їде в Новояворівськ.
Щоб знати кого чекати а кого ні...

Хто збирається їхати, той знає, куди приходити і на котру годину. Чекаємо до 9:40 і їдемо. Хто не встиг - доганяє наступною маршруткою і купляє всім пиво ;) Що тут незрозумілого???

Питання про друзів, які теж хочуть їхати, треба було би задати в цій темі, а не Альтеру в приват. І ось тобі відповідь: новачків цього разу з собою не берем. Тебе також не слід було би брати через глупу дошкільну поведінку, але оскільки були добрі відгуки зі сторони декого з учасників, то приходь. Подивимося, як себе покажеш на вилазці.

Цитуватиперепис поголів'я у зв'язку із досить реально пропозицію Цезара найняти бусик. Вийде і оперативніше, і, можливо дешевше.

Поїдемо як нормальні хлопці маршрутков. Вона недорога, їде швидко і часто.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Romchick


Hel_2

Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

gribkoff777

Нажаль мінусуюся, бо треба збиратися на Закарпуття :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Caesar

Вилазка відбулась. Всі живі , задоволен і навіть майже цілі...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Alter

Усьо гуд, всім велике спасибі за хорошу компанію та настрій. Ну і по плюсу внагрузку)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL


Mary

Хочу подякувати ще раз усім, хто брав участь у вилазці ;D. Коли "підросту", поставлю всім плюси  ;) Мені дійсно дуже сподобалось, неймовірно цікаво)))))

ZED

Дякую всім. Чудова вилазка була  :D

Hel_2

Згідний зі всіма хто був на вилазці, круто шо капець!
Пізніше залию фото.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Alter

2 Hel_2. На це є розділ "Звіти". А закидати то у "Плани" є по меншій мірі некоректно.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

287 Гості, 0 Користувачів