Львівприлад

Автор Golem, 27.01.2009 18:04:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Golem

Лазив якось по ЛьвівПриладі.

Є прохідна, тудою й заходив. Сказав шо йду на роботу влаштовуватися  Всередині індастріал в стадії загострення, все винесено на двір. Вони сподіваються шо воно зігниє і не треба його буде виносити

Всередині ше досить багато станків


Колись я про таке міг тільки мріяти. А зараз навіть нaгинатися неохота


Совєтський сверлильний конвейєр


Обладнання стоїть прямо на дворі


Сумно


Всі Фото тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

де він знаходиться? я чув шо десь на стрийській

Golem

так і є. На Стрийській 48

гугл Мап
Дігери всіх країн єднайтеся!

Hulihanka

от, курча(с), така махіна, такий потенціал... ???
подивилася на фотки і знов собі нагадала

Golem

Ага, а ше як співпрацівники розказують про нього коли він ше працював. Там казали директор в нього класний був, і як він помер - завод і вклєк.
Дігери всіх країн єднайтеся!

SOC

Як завжди велике відбувається поруч. Мене завжди тягне на околиці, тому не завжди встигаю за новинами. До речі, станки ще там? З ким можна зв"язатись на рахунок придбання деяких для себе? Хоча, думаю, апетити відповідальних за це в кілька разів вищі реальної вартості(і наближаються до вартості новгого ЧПУ обладнання), тому жаба переможе і станки вернуться до грунту :P
  Ще цікавить чи є там де власне лазити в тривимірному просторі, а не скучно ходити.
Я не тормоз- я повільний газ

Golem

Наскільки я розбираюся в станках - все цінне звідти вже давно вивезли, в тому числі і станки з ЧПУ. Полишалися тільки цвинтарі з залізом 40 річної давності. Хоча напевно ше робочим. І їх там кілька цехів бачив, принаймні осінню. Полазити в 3Д там нема де. Все жиле, освоєне. Руїн небагато. Інше діло корпуси Новоявоірвської Сірки
Дігери всіх країн єднайтеся!

Wolff

На даний час з цехів усе повивозили і почистили. Більша половина корпуів продана ,  здана в оренду або потихеньку розбираеться. На території є відеонагляд ( тільки входи і центральні алеї). Є охорона.  Так що полазити незамітним тяжкувато. Є пару бомбіків  - але доступу не має. (пробую домовитись  з інженером про доступ - буде результат виложу фотки).

Wolff

Не зважаючи на те , що завод майже розкорочений - бомбосховича стоять на балансі і опечатані. Головний інжинер категорично відмовився надати туди доступ . Жаль (.

Golem

Цитата: Wolff від 29.12.2013 19:21:28
Не зважаючи на те , що завод майже розкорочений - бомбосховича стоять на балансі і опечатані. Головний інжинер категорично відмовився надати туди доступ . Жаль (.

Цікаво кому і для чого вони потрібні? І від чого зможуть врятувати
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Цитата: Golem від 30.12.2013 13:45:28
Цитата: Wolff від 29.12.2013 19:21:28
Не зважаючи на те , що завод майже розкорочений - бомбосховича стоять на балансі і опечатані. Головний інжинер категорично відмовився надати туди доступ . Жаль (.

Цікаво кому і для чого вони потрібні? І від чого зможуть врятувати
напевно в них зберігається залишки "держрезерву", тому й опечатані.

STALKER

Програма "Капітал" про "Львівприлад" від 31.03.2014-дивитися тут

Вирішив я подивитися що в мене є з продукції цього заводу. Дещо знайшов.
Блок живлення на 4.5, 9 і 12 вольт. Певно виробництва десь 90-х років:


Штекери троха доштуковані :)


Антена зовнішня "Орбіта-2". Класно ловила колись польське телебачення, коли воно ще йшло в аналозі, з Замосці TVP-2і Polsat:


Навіть інструкція збереглася. Цікаво так прочитати:






Запальничка газова "Ватра". Подарував Wolf за що йому велика подяка.
Коробка:




Сама запальничка:








І інструкція:




От якось так :)

229 Гості, 0 Користувачів