Психологія екстремального спорту. Опитування.

Автор Natalia, 06.03.2012 13:02:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Natalia

Всім привіт!
Пишу бакалаврську з виявлення психологічних особливостей людей, які займаються екстремальними видами спорту.
Зробіть, будь ласка,  свій вклад, прийміть участь у анкутуванні.
Все що від вас потребується це дати відповіді на деякі тести. 
Опитування анонімне, але при бажанні ви можете отримати зворотні результати вашого тестування, якщо вкажете свою електронну адресу.
Нижче прикріплена анкета.

Не "проходьте повз" участь кожного з вас буде дуже цінною!!!

Велике прохання надсилати заповнені анкети якомога швидше !!!!! на цю адресу: RainsWhisperr@gmail.com
Якщо виникатимуть питання щодо заповнення тестів, чи які небудь інші, звертайтесь!  :)

YserL

Це реліз під паперове опитування. Вам буде важко витягувати результати. Краще вже в екселі форму на крайняк, або на сервісах типу SurvayMonkey.

Golem

Не ми, а нас вже досліджують :) Радий буду допомогти і закликаю решту зробити аналогічно.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Я заповню і вишлю ввечері, після роботи. Маю кілька питань до автора: до якого виду екстремального спорту Ви зарахували Експлорер? Яка осговна думка роботи, що Ви її намагаєтесь заперечити або довести?

І так, реалізація аркети в Екселі значно спростила би роботу тим, хто її заповняє...
Най жиє Гуцулія!

Natalia

 Для тих, кому зручніше заповнювати анкету в Excel.

linuxoid

Скачав,подивився і забив. Не обмежуйте респондента відповідями так чи ні, дайте варіант "інше". Це не моє "фе", я робив подібне дослідження і воно було розкритиковане саме через омбмеження: "так чи ні".

Natalia

Людиська, хто ще не брався до заповнення анкети, скачайте будь ласка, і заповніть цей варіант, він доповнений.

Drusja

Цитата: Natalia від 06.03.2012 22:39:42
Людиська ???

Ну з таким зверненням до людей на форумі, думаю мало хто відгукнеться.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

linuxoid

Цитата: Drusja від 06.03.2012 22:51:41
Людиська ???

Ну з таким зверненням до людей на форумі, думаю мало хто відгукнеться.
[/quote]

Це через наші зауваження, думаю це не зі зла.

Natalia

я перепрошую, "людиська" - це моє зменшене пестливе слово-паразит  :)
не привикла спілкуватися на форумах, тому не "фільтрую" своїх думок, і пишу так, як думається...

Lesyk

Я вже заповнив і відправив усі матеріали. Оттака я молодчинка.

233 Гості, 0 Користувачів