Терикон шахти Межирічанської та інше

Автор linuxoid, 08.03.2012 19:25:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

linuxoid

Вирішив я сходити 8-го березня десь. На мою пропозицію відгукнувся Lesyk. Ось ми вдвох і пішли. Ціль була перейтися пром. зоною, котра розміщена паралельно трасі на Львів. Наш маршрут проліг вздовж колії, по котрій ми і йшли. Доступних індустріальних об'єктів не виявилось, тому що всюди кипіла робота, незважачи на вихідний, а там де робота не дуже кипіла гавкали собаки.
Дійшли ми до терикона шахти Межирічанська, він і став нашим головним об'єктом.
Площа його досить велика, поверхня покрита ніжними карликовими берізками, сосенками та великими зпорохнявілими їстівними грибами, судячи з їх місцязнаходження, підберезовиками або чорноголовцями. Місцями траплялися глубокі провалля.
Висота трикона в середньому метрів 10-15, в найвищому місці досягає десь 30м.
Lesyk знайшов каменюку, по вазі вона була як залізна, та кольором схожа до іржі. Поміж гострокутої слоїстої чорно-сірої породи ця каменюка різко відрізнялась. Спершу ми подумали, що то метеорит, навіть ім'я йому дали "Метеорит Лесика", але пізніше ми знайшли й інші схожі камінці з подібними властивостями і дудули, що то залізні пердмети, що з породою висилали на терикон, а далі вони під впливом теплоти горіння терикона розплавились і застигли такими собі краплями. Один з цих камінців я взяв додому, пізніше обфоткаю і скину в обговоренні.

Тепер фото:
Непер хрін нам який моска.. газ перекриє:


Наш шлях:


Шматок заводу ЗБВ:




Лесик з новим інтерфейсом ;D :


Йдемо далі, а там краса:






Нраітса:


Ось і терикон:


Через це я думав чи не зробити би звіт в "Природніх об'єктах":








Місце, де колись росла сосенка. Уявіть, Новорічну ялинку з терикона...:


Купи свіжої породи:








Найвища точка, туди і йдемо:


Кратер:


На місці, попереду найвища точка:


Дивна рослинка:








Сам:






Ось саме та іржава каменюка:


Обрив:






"Наша" шахта:


А здалеку видно нашу наступну ціль:


Тріщинка в териконі, з котрої, як ми пізніше помітили, йшов дим:


А ось основна небезпека терикону. Глубока тріщина замаскована листям і корінням:


Після ми повернулись до Червонограда, поїли і вирішили ще перейтись:




Ну і на сам кінець:


Ось ще відео:


Обговорення


85 Гості, 0 Користувачів