Дослідження руїн цегельного заводу м. Тернопіль

Автор Alter, 26.11.2011 00:15:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Основна тема

ЦитуватиНа жаль фотографій мало, тому що ми не дуже багато фотографували, оскільки нас переповнювала жага досліджування.

Ну не доліджування, а дослідження. Як на перший раз, то сайдьот)
Так що ж ви там ще такого понадосліджували, крім фоток зі сторони? Хоча б посилання на Вікі дайте, чи що, а то воно якось скромно дивиться.  ІМХО.  Ось.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Lesyk

Пацани ваще рєбята. Умєєтє, магьотє. Атдуши плюсарік, асобєнно за великий шрифт на початку теми і відсутність обговорення.

Alter

Лесик, не чіпай народ! Вони-то хоч роздуплились, як фотки закидати і з тегами бавитись. Бо я сам, наприклад, спочатку ніфіга незнав як то ті фотки через Пікассу закинути. Так що молотки! Але звітик все ж можете трошки підредагувати, ібо направду якось воно трохи незрозуміло вийшло з тою "жагою досліджень" ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

Поставив жеж плюсарік - атдуши значіт, а значіт магут-умєют, а значіт рєбята ваще пацани.

Alter

Доречі, а то коли цього року в Тернополі снігу так навалило? Чи то ще з минулого року фотки?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

HardaleX


Bottlehunter

А як там, до речі, з підземним світом у Тернополі?. Колись доводилося читати статтю про тернопільських дігерів. Каналізація прохідна? Є стара австрійська частина, як у Львові?
Най жиє Гуцулія!

HardaleX

Під час війни Тернопіль був дуже сильно зруйнований, а й навіть якщо збереглися то вони не прохідні, оскільки їх замурували. Але є і колектори під мікрорайонами.

Alter

Особисто сам знаю декілька інсталяційних місць, але переважно це є стокові колектори. Були там ще і підземелля, що виводили у Петриківський ліс, но про них я тільки читав і чув смутні розповіді, більше схожі на легенди. А про щось детальніше треба питатись у мєсного діг-руху.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

є там старі підземелля(галереї) в районі замку, ведуть в сторону театра, але не далеко, обвалилися, зустрічаються старі ходи під підвалами будинків, подруга разповідала, в основному зустрічаються в центральній частині...

viktor.1703

Я живу навпроти того заводу.Підземелля не затоплені а частково завалені землею.Бомбосковище затоплено води десь поколіна , але в ОЗК проходили намулу багато.Там є ще 2 входи в бомбік один завалений а другий заварений .Поблизу  ще є 2 бомбіки цегельного заводу .І дринажна система з колекторами.Там також можна полазити !!!

Alter

Тоді прохання продумати маршрут і створити тему в планах щодо досліідження того всього. Бажано на вихіді. Наперед дякую.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

407 Гості, 0 Користувачів