Switch to Mac

Автор RoMeL, 12.03.2012 20:10:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Привіт  :)

Можливо комусь буде цікавий мій досвід...

Недавно я вирішив проапгрейдити свій комп'ютер, тобто придбати потужний десктоп PC. Старенький ноутбук ASUS A6Q00VA, який в мене пропрацював 5 років вже не справляється з новими задачами і йому давно пора на відпочинок.

Одного разу переглядаючи сайт Apple, я побачив наступне повідомлення і задумався...

Why get a new PC and just upgrade your computer, when you can get a Mac and upgrade your entire computer experience?

Оце питання ніяк не виходило мені з голови...Дійсно, а чому б і ні? З технікою і софтом Apple я вже знайомий майже рік. За цей час придбав iPad  і iPod touch 4. Головне враження, яке отримав від них – «Воно просто працює!». Мінімалістичний продуманий дизайн,  як самого заліза так і операційної системи не може не залишити нікого байдужим. Просто хочеться цим користуватись!
Отже, вирішено! Переходимо на Mac! Прощавайте віруси, анти-віруси, повідомлення «Ваша копія Windows не є оригінальною» і т.д. Як мені це все набридло... Хочеться чогось нового, продуманого і елегантного...
Але вся ця ейфорія тривала недовго... поки я не глянув на ціни Mac в нас в Україні. Такі великі суми я поки не готовий платити за комп'ютер... Що робити? Рішення знайшлось відразу.

Відтоді як Apple почала використовувати в своїх комп'ютерах процесори Intel, відмінність між PC і Mac звелась лише до операційної системи  ( Mac OS X ), заліза, яке вона підтримує і специфічного BIOS-а. Але дякуючи ентузіастам спільноти  www.tonymacx86.com/  всі ці проблеми вирішені.

Тобто можна зібрати комп'ютер на основі PC-комплектуючих  і поставити на нього операційну систему Mac OS X  і отримати комп'ютер, який по функціональності нічим не буде поступатись оригінальному Mac-у, а навіть переважати: як у швидкодії так і у ціні, що є немаловажним фактором. Плюс, завжди, якщо щось піде не так, можна буде повернутись назад на Windows. Таким чином зібраний комп'ютер ще  називають «Hackintosh» ( від слів «hack» і «Mackintosh»).

Просидівши на форумі "хакінтошників" не один вечір тиждень  ;D, я більш-менш визначився з комплектуючими... Оскільки грошей в мене не було, щоб закупити всі комплектуючі відразу, я їх брав потрішки, невеличкими "партіями" на розетці  ;D . Вся ця збірка тривала десь місяць... Потім дві безсонні ночі збірки і настройки програмного забезпечення ... і Mac OS X -встановлено!  :P

Спецификація комп'ютера:
1. Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 (s1155, Intel Z68, PCI-Ex16)
2. Intel Core i5-2500K 3.3GHz/6MB Unlocked Bох
3. Corsair DDR3-1600 8192MB PC3-12800 х2 = 16 Gb
4. OCZ ModXStream Pro 600W
5. Chieftech Mesh CA-01B-B-SL
6. Zalman CNPS10X Performa
7. Sony NEC Optiarc DVD+/-RW SATA AD-7280S-0B
8. Монітор 24" Asus VE248H
+ 2 харди  в мене були б/у 60 Гб + 512 Гб Самсунг

Етапи збірки комп'ютера :





















Плюс, ще придбав клавіатуру Apple  ::) :







Отже, все стабільно працює, всі обновлення встановлюються, програми запускаються. Зараз стоїть Mac OS X Lion 10.7.3. На віртуалці поставив Windows 7 ,  для офісу і 1С  :)

А наступним етапом буде встановлення  сумісної відеокарти HD6870  і SSD диску  :P

Будуть питання, пишіть  ;)

Дякую за увагу  :)
Fruere vita, dum vivis

Drusja

Дякую, теж чув про Хакінтош від знайомих фотографів - для них це доволі актуальна тема, так як кажуть Фотошоп встановлений на МАС літає в порівнянні  з Windows при тих же апаратних ресурсах.

А тепер чую і мене скоро чекають такі експеременти. Начальство наклацавшись яблуко-фонами і яблуко-планшетами хоче спробувати потестити MAC OS на віртуалці, а в перспективі, щоб під маком працювала 1С-мать_її.  ???
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

linuxoid

Я з хакінтошом награвся в свій час (робив його на базі свого старого і вже не живого ноута Acer Aspire 5930G), доки не купив Макбука. Коли я запустив iDeneb'а (збірка Mac OS X 10.5 Leopard для хакінтошів) - я був безмежно задоволений собою, але потім набридло і я повернувся до рідної Убунти, коли купив Макбука - трепетне відкриття коробочки, звільнення від захасних плівок, знаменитий звук Startup Chime, а далі охання від якості збірки, клавіатури, тачпада, дисплея, самої операційки і ціла ніч просто крутіння в руках) Єдине, поставити Убунту на мак - це схожий  подвиг до хакінтоша..
Звісно, хакінтош за ціною, інколи, в рази дешевше, але відчуття, все ж, як від звичайного пісюка з прикреченою OS X.
Я ніскільки не хочу применшити пророблену роботу, атже зібрати хакінтош - це  подвиг, за що респект.

131 Гості, 0 Користувачів