вихідні 17-18.03.2012

Автор Estel_Shmidt, 13.03.2012 15:42:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Estel_Shmidt

незнаю як провести наступні вихідні...якщо в когось є якісь плани якась поїздка в якесь місто буду радий приєднатися)

Drusja

Нюхом чую ця тема буде в смітнику.

А причин цьому багато:
В планах плануємо конкретну вилазку\поїздку\похід і т.д. з вказанням куди саме планується потрапити, а не "мені скучно - візьміть мене кудись з собою"
В планах пишемо, перш за все, свої ідеї про вилазку а не просимо придумати їх - когось іншого.

Тому спершу придумай куди б ти хотів поїхати, як туди добратись, що там можна дослідити, опиши цікаво і змістовно а тоді може й навіть народ підтягнеться і вийде плідна вилазка.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Та лаадно, чого бути таким суворим. Людина має бажання пройтися і шукає компанію, а заодно і ідеї куда.  То ж якшо хтось плануватиме кудась прошвирнутися а самому буде влом - а ось і компанія. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Цитата: Golem від 13.03.2012 16:24:19
Та лаадно, чого бути таким суворим. Людина має бажання пройтися і шукає компанію, а заодно і ідеї куда.  То ж якшо хтось плануватиме кудась прошвирнутися а самому буде влом - а ось і компанія. :)

Цілком згоден, тому й досі не потер. Однозначно витру, якщо не буде розвитку теми або адекватних дописів до 19  березня. Окрім того, просив би топікстартера дописувати точніше та лаконічніше, зокрема звернути увагу на допис Drusja
Resistance is futile

Estel_Shmidt

сорі якщо щось не так) просто я не бачив тем щодо якихось вилазок на наступні вихідні...а сам погодився б на будь яку...і запропонувати кудась поїздку неможу...немає часу і досвіду щоб організовувати..

inkognito

Цитата: Estel_Shmidt від 13.03.2012 20:46:01
сорі якщо щось не так) просто я не бачив тем щодо якихось вилазок на наступні вихідні...а сам погодився б на будь яку...і запропонувати кудась поїздку неможу...немає часу і досвіду щоб організовувати..

Просто так навіть черв'яки не *буться. ІМХО, важлива спроба зробити щось, ніж просто сидіти та мовчати. Будь-який змістовний рух є тру (окрім Броунівського), отож тримаємо за тебе пальці та чекаємо дописів!
Resistance is futile

Bottlehunter

Прогноз погоди обіцяє на суботу +11, ясно 8) Бажаючі прогулятися, бачу, вже є. Отож пропоную в суботу вибратися до Великого Любіня, що недалеко від Львова. "А що там цікавого?", - спитаєте ви. "А звідки я знаю?!", - відповім я, - "я що, живу там чи дівку в Любіні маю? Поїхали разом, то подивимся. А потім всім розкажемо  :) "

З того, що запримітив на Вікімапії:
- Санаторій і парк (збережений, до речі, з 17 століття)
- Костел
- Спиртзавод ;D
- Палац Бруницьких, відреставрований
- Неопізнані індустріальні споруди на східній околиці міста
- Кар'єри та закинуті будівлі на шляху до кар'єрів, вже біля с. Малий Любінь

Загалом по маршруту 8-9 км пішки. Запрошуються всі бажаючі.

Виїжджати пропоную електричкою в 11:16 з Приміського. Раніше не зможу. Знаю, що є ще маршрутки з Приміського чи Головного вокзалу, але не знаю як часто вони їздять.





Най жиє Гуцулія!

inkognito

Цитувати- Спиртзавод ;D

Йно це чого варте! Сам технологічний процес є не меньш цікавим, ніж вихідний продукт.  ;)
Resistance is futile

Bottlehunter

Цитата: inkognito від 13.03.2012 21:13:22
Цитувати- Спиртзавод ;D

Йно це чого варте! Сам технологічний процес є не меньш цікавим, ніж вихідний продукт.  ;)

Але ніхто нас там не чекає з нетерпінням. Хоча можна спробувати...
Най жиє Гуцулія!

inkognito

ЦитуватиАле ніхто нас там не чекає з нетерпінням. Хоча можна спробувати...

Палка у одному кінці. Мені сі видає, що спиртзаводи є такою собі автономно виділеною одиницею де панує свій бог, цар та король (навмисне із малої букви), а во ті сутності явно не зацікавлені у широкомаштабному висвітленні процесу виробництва та збуту. Із другого боку = ну хіба адмінштрафом ризикуємо.
Resistance is futile

Drusja

Останній раз там був у 2009 і подивитись було на що. Санаторій - до сих пір робочий, по дорозі на Рудки був закинутий доволі масштабний ресторан, яка його доля зараз не знаю, але з нього б вийшов хороший готельно-ресторанний комплекс. Ще далі ставки де розводили рибу з баржами на березі. Тому думаю поїздка повинна бути цікавою, шкода що мені не виходить до вас приєднатись, хоча до вихідних все може помінятись.

ПЕС. У Великий Любінь маршрутки їздять досить часто, тому варіант з електриною як на мене не дуже хороший.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Estel_Shmidt

Ось воно!)) не зря я тему створив)
я за те щоб йти))
щодо електрички...я їх більше люблю...даю їм перевагу перед маршрутками коли не мінусова температура і не занадто жарко
до вихідних мабуть вже куплю фотоапарат..
що ще варто взяти?

Bottlehunter

Мінімальне спорядження, канапки, чай, зручне взуття.
Най жиє Гуцулія!

YserL

А я працюю в суботу. Якщо кого цікавить приходьте на IT Weekend у Львові. Піца і чай буде) А потім екскурсія Львовом)

Alter

Цитувати- Неопізнані індустріальні споруди на східній околиці міста

Підписуюсь лиш на то. Решта - побічно.

П.С. На спиртзавод просто так ніхто не пустить. Хотіли раз від політеху на львівський горілчаний сходити, так склалось таке відчуття ніби то є режимний об'єкт, на якому виготовляють щось мегасекретне і нікому невідоме. Хіба би фест повезло...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Golem

В тому парку в Великому Любіні є ще доволі смачне джерело сірководневої води (тухлі яйця).

Карєр красивий, вартий відвідання. Кілька фоток карєру тут і тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Відпишіться, будь ласка, хто буде точно. Бо мені нині світ не милий (внаслідок вчорашньої веселої ночі) і не знаю, їхати кудась завтра чи сидіти вдома.
Най жиє Гуцулія!

Estel_Shmidt

я + і можливо ще один друг зі мною...за нього буду знати точно сьогоодні вечером

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Хлопці, прошу вибачення, але я завтра не їду. Не маю здоров'я. Їдьте без мене, або іншим разом туди висунемся.
Най жиє Гуцулія!

278 Гості, 0 Користувачів