Винзавод на Погулянці. Обговорення

Автор Bottlehunter, 21.03.2012 21:01:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Alter

Плюс! То лиш вітається, що в умовах поголівного засилля інтернетом ще виникає бажання самому кудись лізти.

Щось робоче там було, чи гаплик повний? Є якась будка сторожа?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Охорона є, деякі цехи закинуті, в деяких щось стукає. Люди якісь тусуються по території. Корпуси заводу, з усього видно старі, ще польські, напевно.
Най жиє Гуцулія!

Synoptyk

Впізнав по програмі на Бейсіку книжку. Щойно відкрив та перевірив на 143 стор. (та що на світлині).
Книга В.П.Дьяконов "Справочник по алгоритмам и программам на языке бейсик для персональных ЭВМ". М.1989. :)
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

inkognito

Resistance is futile

ZED

Дякую, цікаво було побачити, що ж там таке. +

Sunkatalano

Від мене теж + до карми за цікаву інформацію)

shpalich

В підвалі адміністративного корпусу були? Там теж цікво , багагато різних кімнат , там напевне погреб був , точно не знаю.
І ше там холодно і сиро. :)

Всновок що там був погреб , виходить з того , що там холодно , є якісь дивні ями зроблені сіцяльно , не глибокі , може пів метра , плюс невисокі борти з
бетону.А може технічні приміщення були не знаю
файно

chyapay

ото глянув на ту бОмажечку з ваською - і на синтаксис написаного, і так приємно за побратимів з минулого, наскільки народ оптимально використовував пробіли (точніше по можливості взагалі не використовував), не те що зараз - як індуси блін, натицяють пробілів - треба чи не треба, нагадять ними в коді, а самому потім вичищати то.. Єдине правда не вкладається в голову: чому нема канонічногоЪ пробліла після оператора LET? мені здаєця має бути не LETA=5 а LET A=5...

Bottlehunter

Цитуватине те що зараз - як індуси блін, натицяють пробілів - треба чи не треба, нагадять ними в коді, а самому потім вичищати то..

Краще вже пожертвувати тими кількома символами заради читабельності коду. Уявіть собі середнього розміру проект на С# чи Java, де окремі частини коду не відділені відступами. То ж кривавими слізьми заплачеш, заки прочитаєш. Крім того, є правила хорошого тону, вони ж Code Convensions. Java Code Conventions, наприклад, каже таке:

ЦитуватиFour spaces should be used as the unit of indentation. The exact construction of the indentation (spaces vs. tabs) is unspecified. Tabs must be set exactly every 8 spaces (not 4).
Най жиє Гуцулія!

chyapay

індентація і пробіли в коді - трошки інші речі. ось що я мав на увазі (приклад на ПХП)

$var1="THIS IS A STRING"; // зашибісь
$var2 = "THIS IS A STRING"; // нормальок
$var3  = "THIS IS A STRING"; // хєрово
$var3   =     "THIS IS A STRING"; // хєрня собача, на кий грець там ті пробіли ("кодер, почисть спейс кі, ато залипає")

/* нормальний код */
$var1=func1($var2);
$var3=func3($var2);
if ($condition1)
    {
    ..
    }
/* END OF нормальний код */

/* індуський код */
$var1=func1($var2);



               $var3=func3($var2);



if ($condition1)







    {


    ..




    }


// ну ви поняли, плятять $ то в індії за к-сть стрічок lol

/* END OF  індуський код */

Bottlehunter

А, он воно як. Я, з висоти свого маленького досвіду, думав таке тільки в книжках буває, під назвою "Як кодити не треба". Ужоснах!



-------------------------


Тему

      переніс

                  в "Обговорення"




      щоб по
                 фен-шую всьо
       

      було


//кінець спроби писати як індус :)
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Фото будь-ласка на Пікасу, інструкцію скинув в приват.
Resistance is futile

Блондинка в кедах

Молодці, гарний звіт і фотки цікаві. Надіюсь безпорядку ви на заводі не дуже добавили?!  ;)
P.S. Navara, навіщо тобі ті пробірки?

Woody

Цитата: Блондинка в кедах від 04.03.2013 15:24:16
P.S. Navara, навіщо тобі ті пробірки?
і мені цікаво нащо))))
якість моїх фоток протигазів зменшилась :(
от цікаво, що в тій другій лабораторії...туди попасти можливо?
Я тільки зараз помітив, що там є кожен з нас окремо))

yaroslav21

Кого цікавить ,є запас мадери 90-х з того заводу(пляшок 10) ;D

Navara

ЦитуватиНадіюсь безпорядку ви на заводі не дуже добавили?! 
P.S. Navara, навіщо тобі ті пробірки?
Цитуватиі мені цікаво нащо))))
Все залишилось на своїх місцях як і було. Ну майже все. ;)  А підставка з пробірками це суфенір для Пабу "Андерграунд"
Боїшся - не починай, почав - не бійся

Drkaid

Navara міняв пробірки на пиво ;D
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Maksym Tkachenko

мене цікавить в якому році і чому обвалилась частина адмін. будівлі ? хто знає ?

Wolff


293 Гості, 1 Користувач