Веловилазка в Брюховичі у ВЧ

Автор Stinger, 23.03.2012 19:15:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Доброго часу доби всім друзям :) Давно я шось не витягав свою дупу нікуди крім роботи та центра, шось вже мохом поріс зовсім, тому вирішив трохи почухатись та шось заексплорити, але десь недалеко, поруч. Тож вибір впав на 2 об'єкта, перший це (як каже вікімапія) закинуті складські приміщення (склади РАВ) 7 мотострелкового полка, які знаходяться туво, по дорозі на Брюховичі, скоріш за все там ніц цікавого не буде, але глянути варто, і другий об'єкт, це військова частина, на якій базувалися ЗСУ 2с6 "Тунгуска" (так само відомо з вікімапії) ;) В цій частині я був минулої неділі, місцинка цікава, відкрита для огляду, та фоткання, є бокси, казарми, ще якісь допоміжні будинки, і 4 озерця :) Ну і щоб було вже зовсім цікаво, пропоную поїхати роверами, адже погода тепла, а ровер транспорт зручний та корисний ;D Час та місце зустрічі: Біля жаби, ака Т.Г.Шевченко в центрі в 12.00 дня, запрошуються всі бажаюсчі та сачувструюсчі. ;)

Caesar

Більшу частину частини віддали військовим для проживання. Гаражі стоять пусті і відкриті , але водокачка і котельна працює, адмінка та клюб теж у власності, як і казарми.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Stinger

ага, ясно, бо я там був пробігом, дуже не лазив :)

Sunkatalano

Нажаль, мій лісопед не на ходу...

axizep

 уточни будь-ласка дату тої зустрічі,а то я шось не врубився коли воно має бути
Slavko

Stinger


427 Гості, 0 Користувачів