ЦПОСІ та КНП, Хмельницька область

Автор Bottlehunter, 25.03.2012 17:11:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Центр прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля (ЦПОСІ та КНП) створений 16 квітня 1974 року, на даний час є науково-випробувальною установою, філією Національного Центру управління та випробувань космічних засобів Національного Космічного агентства України.

Розміщений біля м. Дунаївці Хмельницької обл. Розташування на мапі. В минулому це - військовий пункт контролю і управління космічними апаратами.

Ось їхній сайт.

Думаю, варто написати їм листа з проханням про екскурсію. Раптом вийде  ;)

Най жиє Гуцулія!

Alter

ЦитуватиЦентр є елементом Інформаційно-аналітичної системи НКАУ і проводить наукові дослідження та відпрацювання методів обробляння даних ДЗЗ з метою виявлення повеней та паводків, оперативного виявлення теплових аномалій(пожеж), аналізу та моделювання наслідків зазначених явищ, їх прогнозування та попередження.

Можна на тому зіграти. Судячи по тому що в них там чуть гуси не бігають, думаю мо що і вийде.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

ЦитуватиМожна на тому зіграти. Судячи по тому що в них там чуть гуси не бігають, думаю мо що і вийде.

Або навпаки не вийде, щоб цей сором лишній раз не показувати. Але запит дати можна, я б туди поїхав.
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

Так , було б круто. тільки треба якось нормально написати, та й час на поїздку- краще літом
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

147 Гості, 0 Користувачів