У Львові є нова система знезараження питної води

Автор Alter, 28.03.2012 17:27:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

    Щось останнім часом мені почалось здаватись що наша многоцінна та цілюща рідина поставки контори "Львівводоканал", вона ж просто вода з крану - так от мені здалось що вроді менше хлоркою почала смердіти. І аж оце сьогодні натрапив на статтю (джерело, там детальніше), в якій розказується, що:

    "На насосній станції «Сокільники» проведено реконструкцію хлораторної станції для знезараження питної води. Відтак, уже від січня третина львів'ян споживає воду, оброблену не рідким хлором, а гіпохлоритом натрію. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.
    Реконструкція хлораторної станції фінансувалася з держбюджету, кошторисна вартість обладнання та будівельних робіт склала 12,5 млн.грн. Відповідно до проекту генпідрядник робіт ТзОВ «Альткомкиївбуд» закупив німецьке обладнання – електролізну установку фірми «Grundfos Aldos»."
    Продуктивність одного електролізера становить  6,5 кг активного хлору в годину.
    Загальна продуктивність установки                      13 кг активного хлору в годину.
    Добовий розхід гіпохлориту натрію становить       7200 літрів.
    Для виготовлення цієї кількості гіпохлориту натрію використовується180 кгсолі,7140 літрівводи, 255 кВт електроенергії.


Від душі посміявся над фразою:
ЦитуватиЯкість питної води у місті Львові є однією з найкращих в Україні.
(джерело все те ж).

Вікі про гіпохлорит натрію.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

ЦитуватиЯкість питної води у місті Львові є однією з найкращих в Україні.

Не бачу приводу для сміху - дійсно краща ніж скажімо в Донецьку, Луганську, Єнакієво, Кривому Розі тощо. Загалом, дійсно одна із кращих в  Україні. Але то лише в Україні і юш, ніхто ж не каже про те, що "найкраща" западенська вода не дотягує до найліберальніших норм того ж Євросоюзу.
Resistance is futile

Alter

Ніяк не можу погодитись. Не хочу розводити холівару, але коли я п'ю чай, мені абсолютно не хочеться щоб він відгонив щойно пролитою банкою з йодом (саме такі асоціації особисто в мене викликає запах і смак навіть прокип'яченої води). Незнаю як там справи з водою в центрі, але на Стрийській щось не дуже.

ЦитуватиДСанПіН 383 Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько-питного водопостачання
питних цілей, включають:
     - безпеку в епідемічному відношенні;
     - нешкідливість хімічного складу;
     - сприятливі органолептичні властивості;
     - радіаційну безпеку.

ДСанПіН взято звідси.

А про Європу так, ти правий. У нас діє порядку 56 критеріїв відповідності води, тоді як у Європі поза 200. В точних цифрах можу помилятись (тру інфа зі спогадів лекцій трирічної давності), але співвідношення приблизно десь таке. Доречі, за союзу роках десь так у 60-70 критеріїв було взагалі щось біля 15.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

ЦитуватиНіяк не можу погодитись. Не хочу розводити холівару, але коли я п'ю чай, мені абсолютно не хочеться щоб він відгонив щойно пролитою банкою з йодом (саме такі асоціації особисто в мене викликає запах і смак навіть прокип'яченої води). Незнаю як там справи з водою в центрі, але на Стрийській щось не дуже.

    Я також не можу сказати, що задоволений водою - а властиво не задоволений, тому зазвичай в хаті вода з Раківця, у гіршому випадку бутльована. Дійсно, до органолептичних показників води із крану у Центрі особисто я зауважень не маю - окрім накипу на каструлі при кип'ятінні, але ж ця вода внутрішньо нами не споживається.
   
Resistance is futile

Ioan85

Користуюсь таким фільтром.
http://www.nl.ua/ua/santehnika/vodopostachannya_i_kanalizatsiya/filtri/filtr_nasha_voda_rodnikovaya_voda_1.html
Та картрідж http://nashavoda.ua/4e3282202ec76.html

На виході з фільтру вода справді стає придатною до вживання. Вода позбавляється всіх недоліків водопроводу!!

Alter

До купи ще відео. Можна побачити ту станцію уривками. В неті про неї ніц толкового не знайшов :-\

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

248 Гості, 0 Користувачів