Кепки з вишивкою Explorer!

Автор Le-i-3o, 03.04.2012 17:55:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Всім привіт!!!

Є Цікава Ідея виготовити для нас кепки з вишивкою Explorer, якщо назбираємо 50 бажаючих то кепки будуть вартувати нам по 21 грн за штуку плюс вишивка, вишивку зможу порахувати окремо коли буде макет там все від кількості стебків залежить.

Прошу висловлювати свої побажання. Скоро літо, було б гарно якби від жари приховувались кепками з нашим Лого.

Оскільки працюю в галузі Рекламно Сувенірної продукції, можу ще багато ідей для нас запропонувати!
Він копав, і ти копай!!!

gribkoff777

Я б не проти навіть штуки 3 замовити, але щоб якість була хорошою, а не як "на лагері" чи а-ля "Краківський" ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

ZED

А яка буде вартість, при замовленні, зкажімо, 10 шт.? Знаючи нас, думаю, ми більше не замовимо.

inkognito

Хоч кепки ненавиджу, замовив би 2-3 шт для друзів. При ціні 21 карбованець це гуд.
Resistance is futile

Skip

Я б теж не відмовився, але залежить від якості.

Le-i-3o

Кепки якісні, бренду US BASIC або Сofee, такі кепки в мене замовляє один з найкрутіших санаторних комплексів Трускавця.

Додаю уточнення, вибачаюсь можливо неточно висловився про вартість.20,50 це вартість самої кепки а вишивка прораховується окремо по макету зображення можна точну ціну сказати все залежить від квадратних сантиметрів. від 5 до 7 гривень можемо вписатись, тобто загально ціна може сягати від 25 до 27 гривень в залежності від того яке зображення захочемо вишити. А може й менше.

Цитата: ZED від 03.04.2012 19:53:24
А яка буде вартість, при замовленні, зкажімо, 10 шт.? Знаючи нас, думаю, ми більше не замовимо.

на такій кількості ціна вишивка буде космічною
Він копав, і ти копай!!!

Roy

2 Le-i-3o цікавлять кепки Сofee сірого кольору, вони доволі якісні, вже стикався з ними. Також сірий колір більш оптимальний, в плані ймовірної забрудненості (підвальні павутини практично незамітні будуть).  :)

Логотип двоколірний, зробити шириною до 7 см.

Треба назбирати бажаючих, народ зголошуйтесь! Такі брендовані "наші" речі ніколи не зашкодять.
Meine Ehre heißt Treue

gribkoff777

Де можна глянути Cofee i US Basic?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

yanktank

+1, але може не сіру, а чорну?

Roy

Цитата: gribkoff777 від 04.04.2012 20:40:31
Де можна глянути Cofee i US Basic?
В мене на роботі, завтра гляну, мають бути.

To yanktank: особисто я висловився за сірий колір з практичних міркувань. Думаю, можна вибрати колір довільно, якщо кепки будуть в одній ціні.
Meine Ehre heißt Treue

explorer


Ростислав

теж взяв би кілька штук

gribkoff777

Дякуючи Рою мав змогу зацінити "Cofee". На село піде, ІМНО ;D. Візьму штуки 2-3, але розмір би побільший. 
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Sunkatalano

Взяв би собі одну сіру і одну чорну)

yanktank

Цитата: Sunkatalano від 05.04.2012 19:55:45
Взяв би собі одну сіру і одну чорну)
аналогічно

wunaro

а можна новачку 1 штуку)))
+1 сіру маленького розміру cofee)

Roy

Теж хочу замовити 2 шт.
Тепер слово за Le-i-3o, хотілось б почути що в реальності може бути.
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Інформація по кепках: сірих кофі на наших складах в Україні зараз немає і коли будуть не відомо, це пов'язано з ситуацією на митниці теперішньою, і невідомо яка буде ціна на них тез завдяки митника)

Одже від себе можу пропонувати кепки UA Basic, тільки чорні, сірих в них в асортименті немає нажаль.

Фінальний висновок: або замовляємо в мене на фірмі або хтось з нас шукає у іншому місці. Отож приймаємо рішення.

Щодо вишивки.нагадую вона прораховуєтсь по макету.
То Roy чи не міг би ти, або хтось хто має можливість таку зробити макет в кривих щоб я порахував точну вишивку.
Він копав, і ти копай!!!

ІНТРОВЕРТ 997

А скільки буде коштувала така чорна кепочка  з нашивкою посередині ?
Тут могла бути ваша реклама...

Андрій74

Le-3o ,а як нарахунок фудболок з логотипом? Чи таких речей не практикуєте.
Най го качка копне...

179 Гості, 0 Користувачів