Проблема з компом. Прошу допомоги.

Автор Zaval, 01.04.2012 19:00:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Zaval

Маю проблему зі старим компом, віддав його дітям і щось вони там понатискали, висвічується екран на фото.
Прошу підказати, що це значить, і що з ним робити.

Alter

Мав колись таке саме. Я так розумію що то комп певно окремі сектори при провірці вінчестера не бачить (певно загрузочні).

Лікував то самим топорним способом - знімається вінчестер, все потрібне з диску С переноситься на якісь інші (робиться все на здоровому компі), ну і власне вінда міняється. Мо є якусь лікарство, хз, але перестановка вінди при синьому екрані (постійному) рулить ;)

П.С. А мож він настільки старий що там вже вінчестер пав смертю хоробрих від старості?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Zaval

Так, комп дуже старий, купував його в 2005 році. Зараз на ньому тільки мультики діти дивляться.
порадьте де можна скачати віндовс?




















Drusja

Попробуй ще як варант прогнати його програмкою HDD Regenerator. Частенько допомагає.
Скачати її можна разом з Hiren's boot cd
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Caesar

Мав цю ж проблему, на такому ж старому пк.  Хард по трохи відмирає - не лікується, проте на нього все ж можна поставити вінду  і він працюватиме , якщо він не здох повністю.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Вінчестер здихає, і тут мало шо допоможе - можна пробувати HDD Regenarator чи подібний софт щоб ремапнути bad-сектори, проте грунтовно це проблеми не вирішує. Якщо немає грошей на новий хард, то:

1) діагностуєш хард, дивишся адреси поганих секторів/блоків;
2) форматуєш вінчестер таким чином, щоб погані сектори/блоки знаходились на місці, котре не використовує жодний із логічних дисків в системі;
3) profit;

Ємність диска від цього звісно зменьшиться, про якийсь час працювати можна буде (як показує практика, недовго).


Resistance is futile

yar-79

В мене на одному з компів стоїть два харди, якщо згадаю на якому, витягну і віддам тобі один, жеби не парився. ))

wunaro

попробуй коли тільки як зявляється таке вікно натискати пробіл або яіксь інші клавіші на клавіатурі
в мене такий деколи спосіб помагає)

Mike

А просто почекати до кінця перевірки не пробував?

Цей синій екран - перевірка Віндовсом диску. Йде вона довгенько, після закінчення має загрузитись операційна система. Перевірка повинна сама визначити й помітити усі несправні сектори.

Проблема несправних секторів в тому, що при попаданні на них поточного програмного коду виникає збій системи.


Drusja

Цитата: wunaro від 02.04.2012 14:49:55
попробуй коли тільки як зявляється таке вікно натискати пробіл або яіксь інші клавіші на клавіатурі
в мене такий деколи спосіб помагає)


Це не спосіб - а безглуздя. По скріншоту видно, що система намагається виправити помилки на диску, а натискання пробілу чи будь якої іншої клавіші відміняє цю процедуру, хоча у цьому випадку вона вже не в силі зробити виправлення. Відміна Chkdsk (тобто тестування і виправлення помилок на диску) допустимо лише коли процедура зациклюється або намертво зависає на якомусь з моментів  і у випадку коли необхідно терміново хоч якось запустити комп (хоча зависння може і не бути - деколи перевірка просто триває дуже довго особливо коли об'єм вінчестера величезний).

Mike правильно каже - при попаданні на збійні блоки диска система вже точно впаде в синій екран BSOD
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

wunaro

так,я знаю що спосіб безглуздий але він працює (принаймі на мому компі тої ж самої давності)
ну як крайній випадок то підходить

Zaval

Дякую всім за поради і допомогу.
Проблема в тому, що комп просто завис з цим написом  на екрані. Простояв так пару годин. Після чого спробував його перезагрузити, але замість загрузки чи будь-яких дій, залишився просто чорний єкран із однією білою нижньою рискою  вверху екрану.
Зараз чекаю, коли до мене зможе прийти друг, який в цьому добре розбирається, і допоможе.

288 Гості, 0 Користувачів