Підручник з історії України видання 1918 року.

Автор Synoptyk, 06.04.2012 05:09:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Synoptyk

В родині батька (с.Миропіль, Житомирщина) збереглась книжка. Нажаль без обкладинки. Судячи за формою подання це підручник з історії України виданий за часів гетьманату П.Скоропадського десь у 1918 році.
Відсканував книжку в pdf (є версія в djvu оброблена scan tailor).
Книжку можна тягнути звідси:
ISTORIA_UKR.pdf на FileShare.in.ua
або
http://fileshare.in.ua/6060167

P.S.
Якийсь час намагався прилаштувати книжку в Ін-ті на ПМП (Постійне Місце Проживання) на якихось тематичних сайтах. Але безуспішно. Кому цікаво -тягніть.
P.P.S.
Наскільки мені відома на файлообмінниках матеріал зберігається обмежений час.

...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

inkognito

Це тільки мені не вдалось завантажити файл після вводу капчі?
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 06.04.2012 10:04:06
Це тільки мені не вдалось завантажити файл після вводу капчі?

Мені також.

Synoptyk, можна перезалити на якийсь кращий файлообмінник?
Meine Ehre heißt Treue

Synoptyk

...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

inkognito

Resistance is futile

Synoptyk

Дивна штука. Сьогодні зустрів свою давню знайому. Розповів про цей підручник і те що він є тепер в "цифрі"
На що зразу отримав запитання, а де та хто видав цю книжку, "але скорше за все на ній немає першої сторінки". Воно дійсно так. Книжка немає обкладинки. На запитання, а як ти здогадалась, мені відповіли "Я бачила багато подібних книжок. Люди тоді боялись і самі нищили обкладинки".
Переказав своїми словами.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

yaroslav21


211 Гості, 0 Користувачів