Тритієві брелки

Автор t309, 15.04.2012 05:36:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

t309


inkognito

Дорогувато як на мене... "Торг уместен"?
Resistance is futile

Roy

Зацікавило... Так, так, "торг уместен"?  :)
Meine Ehre heißt Treue

onyx

Враховуючи ціну тритію (якщо вірити педівікії близько 30млн доларів за кг) то думаю ціна досить адекватна :)

Stinger

не хочу псувати малину продавцю, але тут дешевше, та і я би зелений взяв...

t309

звичайно уместен  ;), по 160гр віддам?

Mike

Цитата: onyx від 15.04.2012 20:49:22
Враховуючи ціну тритію (якщо вірити педівікії близько 30млн доларів за кг) то думаю ціна досить адекватна :)
Там самого тритію воша наплакала. Вимірювати радіоактивні метали кілограмами - це вже розмах АЕС.

При такій покупці підозрюю є отакий прикол:
час світіння брелка обмежений(нехай і роками) і з кожним днем світло по троху згасає. Починається цей термін на заводі де його виготовили. Тобто новий товар може бути вже наполовину використаним :)

t309

Тритиевая же подсветка теряет примерно половину яркости в течение 12 лет с момента изготовления (период полураспада трития ~ 12,5 лет) и примерно 75 % яркости через 25 лет.

Sunkatalano

ЦитуватиТритиевая же подсветка теряет примерно половину яркости в течение 12 лет с момента изготовления (период полураспада трития ~ 12,5 лет) и примерно 75 % яркости через 25 лет.
Тритієва підсвітка втрачає приблизно половину яскравості протягом 12 років, з моменту виготовлення (період піврозпаду ~ 12,5 років) і приблизно 75% яскравості через 25 років.

P.S Під "моментом виготовлення" мається на увазі дату виготовлення ізотопу водню (тритію), а не самого девайсу.

onyx

Мається на увазі якраз з моменту виготовлення девайсу

t309

приблизно от так воно світить

Golem

Бачив такий в Тараса, прикольна штука. Зручно мати для речей які часто треба знаходити в темноті: всякі ключі для машини, різні ручки і тому подібне.
Дігери всіх країн єднайтеся!

245 Гості, 0 Користувачів