Довідник м. Львова. Видання 1949 року.

Автор Synoptyk, 17.04.2012 14:28:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Synoptyk

Відкинувши совєцьку історикографічну маячну (зрозуміло тепер, що читає табака) книжка  може бути інформаційно корисною.

Перелік установ міста з адресами.маршрути трамваїв...назви вулиць .тощо.

Тягніть звідси.

DOV_LV_49.djvu на uafile.com.ua
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

Я ся волочу, де ти ті книжки береш??? Скануєш сімейні архіви?

Величезне дякую за цінний та цікавий матеріал!
Най жиє Гуцулія!

Golem

Дійсно унікальні книжки :) Дякую! Якщо потрібно - можна закидувати їх на наш сервер і тоді всі матимуть змогу їх качати напряму і не боячись що з часом пропадуть.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Synoptyk

 Обома руками ЗА...
Можу надати перші скани в pdf. Вони здоровезні, але з них можна можна віджев'ючити краще ніж це зроблено. Старався робити файли якомога меншими.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

STALKER

Цитата: Synoptyk від 17.04.2012 16:37:26
Обома руками ЗА...
Можу надати перші скани в pdf. Вони здоровезні, але з них можна можна віджев'ючити краще ніж це зроблено. Старався робити файли якомога меншими.
А що це за скани?

Synoptyk

Я мав на увазі оригінальні скани. Так як наприклад виглядає підручник з історії  1918 року . Потім зображення повертають, розрізають посторінково, вирівнюють роблять однакового розміру та перезаписують. Скан довідника наприклад має розмір 32 Мб після всіх процедур Ви можете отримати і 7 Мб і навіть 90 Мб. Різниця тільки у якості зображення. Для зберігання на носіях значення немає (тут перевага надається якості), а для викладення на файлообмінники є обмеження по розмірах.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

YserL

Залив на сайт. Як показує практика, багато матеріалів з нашого форуму втрачено(

Golem

Цитата: YserL від 17.04.2012 21:01:42
Залив на сайт. Як показує практика, багато матеріалів з нашого форуму втрачено(

Дякую! Правильно, я шо не на сайті стараюся тримати на компі. Інтерент діло не надто надійне для довготривалого зберігання.
Дігери всіх країн єднайтеся!

271 Гості, 0 Користувачів