Проголосуй за Львів

Автор Caesar, 19.04.2012 17:54:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

Аеропорт Брюсель-Шарлеруа знову проводить опитування щодо відкриття нових рейсів.
Цей аеропорт є базою дешевих (lowcost) авіаліній Ryanair та Wizzair, які продають квитки на свої рейси навіть по 10-20 євро!
Львів, як напрямок з Брюселя, вдруге приймає участь у голосуванні! Якщо Ryanair прийде в наше місто - ми зможемо літами зі Львова по усій Європі за копійки...!
Проголосувати можна тричі - вибираючи англійську, французьку та голандську мову на сайті!
Посилання www.charleroi-airport.com

От таке скинули мені на мило.

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Sunkatalano

Проголосував :)

Laquelle de ces destinations vous int?resse-elle?
Votes: 12436.

4.5 %  Varna (Bulgarie)_____561_votes
31.2 % Izmir (Turquie)______3883_votes
3 %      Skopje (Mac?doine)__367__votes
51.6 % Lviv(Ukraine)_____6421_votes
9.7 %  Gen?ve (Suisse)_____1204_votes

Ioan85

Змінюючи мову можна три рази голосувати

Sunkatalano

ЦитуватиЗмінюючи мову можна три рази голосувати
Змінюючи IP можна набагато більше разів проголосувати  ;)

Alter

    Проголосував. Але, як на мене, такі речі ніц не дадуть. Максимум - компанія визначить локацію із найбільшою кількістю потенційних користувачів економ-рейсів. На ділі буде вельми серйозна конкуренція за збільшений пасажиропотік у Львів, + євро, і не факт що дешевші вирулять. Корупція, і як наслідок - монополія.
    Нагадує ситуацію коли минулого чи позаминулого року росіяни застрягли через погодні умови у своєму Шереметьєво, і хотіли роз'їхатись по домах, відповідно пропозиція клієнтури для таксистів зросла, а ті, замість зниження цін задля привертання людей, створили таку собі монополію шляхом гуртового заломлення такси курсом вверх. Тому не виключено що і в нас таке не може статись.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Мда, форми в них 3 різні, замість того щоб вписувати LNG профіль голосуючого. На 1 іп один голос.
Повний захист від накруток лише через реєстрацію у соцмережах. Я таке зробив на акції по роздачі Kindle, накрутки зразу зменшилися на порядок.
61.9 %  Lviv (Ukraine)  5963 votes EN
84.2 %  Lviv (Oekra?ne)  2973 votes NL
51.7 %  Lviv (Ukraine)  6438 votes  FR

291 Гості, 0 Користувачів