Печера Атлантида (обговорення)

Автор Le-i-3o, 20.04.2012 15:01:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

Golem

Був там, справді дуже класна і цікава печера. Збоку недалеко є річка, троха за Селом руїни замку чи форту. Єдине що Дороги до Села нормальної нема, ну але зато воно не є туристичною меккою. Візит печери можна сумістити з відвідуванням Камянця-Подільського.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

А також У сусідніму селі Кудренці є руїни замку.також можна відвідати, і до Хотина 15 км)
На ці вихідні їду на збору клубу.
ось фото руїн в Кудренцях
Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Велопрогулянка, обкатування туристичного вело маршруту околицями Завалля...

Цей маршрут включає в себе Кудринецький замок
Він копав, і ти копай!!!

Caesar

2 Le-i-3o
Вельми цікаво , виникає питання чи при бажанні можна було б з тобою зв*язатись і підписатись на табір в цю печеру?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Le-i-3o

Звісно завжди раді поповненню в якості друзів клубу :)
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Дякую за унікаальні фотки. Минулого року коли я в ній був про той район ше ніц чути не було. Взагалі печери тим і класні шо там мона відкрити справді багато чого нового і це все відбувається вже і зараз, а не у якусь міфічну епоху великих географічних відкриттів :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Район соборності був відкритий у ніч на 22 січня, звідки і назва. Це не екскурсійне місце і ніколи таким не буде.

Думаю на цих вихідних відфоткати "зуби Дракона" і цікаві частини лабіринтів, окрім копки на Районі Соборності маю ще купу цікавих планів в інших частинах печери.
Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Для тих хто був тільки у окультурених екскурсійних печерах, хочу сказати що печера це не прогулянка по протоптаній доріжці або ще гірще по бетонній) це купа глини води, вузьких лазів, розпор від яких деколи страшно стає, вилазиш виснажений по вуха в глині але неймовірно щасливий!!!!!!!
Він копав, і ти копай!!!

Caesar

Як завше природня цікавість і шило в одному місці найшли мені пригод на голову, плечі, і решту частин тіла. 4 дні вихідних було вирішено провести з максимальною користю і в своє задоволення. Так я й попав в Атлантиду. Завдяки хорошому дядьку Le-i-3o, я відвідав Атлантиду, Малімон канйон і Буковинку. Я не розписуватиму графік, не закидатиму фото і не розповідатиму як відбувалась вся ця поїздка. Я лише скажу, що за ці 4 дні я відпочив і душею і тілом, задовільнив свою цікавість, насолодився природою і прекрасною компанією. Ці печери не можна порівняти з Кришталевою чи Млинками, а система адідас це взагалі сила. Це місце де варто побувати!
Дуже дякую  Le-i-3o, за таку можливість, за його дописи у нас на форумі і "рекламу",яку ми ігноримо) І знаєте, я розумію, що я як мінімум ще раз поїду в цю печеру!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Le-i-3o

to Цезар: тобі теж велике дякую, за компанію. Маю велику надію що ти буш не останім форумчанином який відвідає Атлантиду і відчує що таке відпочинок у Заваллі. Так це далеко, і добиратись проблематично, но воно того варте!

Ці 4 дні справді були якісь шалені, і різноманітні. Звіт з поїздки в Малімон-Каньон і Буковинку в процесі, думаю сьогодні допишу.
Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Для особливо не свідомих!!!
Отримав нещодавно повідомлення від одного з учасників форуму, чи мол не можу я повідбивати кусочки кристалів?
Ні якого звертання і прояснення для кого, чого і чому просто чи не можу :)

Звісно я коректно у той же приват все людині пояснив!

Проте щоб надалі не отримувати таких повідомлень, чи звертань у темах форуму від несвідомих або просто людей без логіки, вирішив написати щей тут!

Скажу взагальному про всі печери не тільки про Атлантиду.

Отже вторинні мінеральні утворення у печерах, ростуть не одну і не дві навіть тисячі років, а десятки і сотні тисяч років!
Що вже має наштовхнути на думку про їх надзвичайну ЦІННІСТЬ.
А тепер розпишемо :): всі вторинні мінеральні утворення мають велику не тільки естетичну цінність але й наукову, У всіх печерах кристалів разом взятих мабуть як зірок на небі, і кожен з них є унікальним, особливим і кожен окремо може мати статус пам'ятника природи!!!!

Не їх треба обрубувати а руки тим хто таке собі дозволяє.

Також хочу додати що навіть вже "опалі" кристали з печери виносити не можна!!!
Плюс до цього всьго на зовні вони не будуть мати ніякого вигляду, зовсім не те освітлення і не такий вигляд, ціності естетичної ніякої.

Давайте згадаємо одну з казок де коли скарби винесли з печери вони потемніли і помутніли, як на мене то це малися на увазі кристали, якщо казка бере свій початок з якогось давнього але реального переказу.

Кожен кристал є невідємною частиною печери як єдиного цілого, і формує її красу.

От так вот :) Вибачаюсь за велику кількість знаків оклику і червоні кольори вони просто передають рівень мого обурення від таких запитання.

Маю надію що Всі хто ще цього не знав прочитають це послання.
Дякую за увагу :)
Він копав, і ти копай!!!

inkognito

Цитуватичи мол не можу я повідбивати кусочки кристалів?

За такі дописи треба повідбивати як мінімум кінцівки. Поділись із мноу в приваті ніком цього  добродія,  будь-ласкавий. Дякую!
Resistance is futile

Le-i-3o

Друзі хочу сказати що ХСК "Аллантида" це не тільки спелеологія, багато членів клубу мають окрім спелеології надзвичайно різні захопленя і хобббі, це туристи по своїй природі, професіонали з великим досвідом.

Хочу з радістю повідомити що у липні символічний прапор ХСК "Атлантида", Артуром Ковальским було піднято над Ельбрусом!!!

Ура, Ура, Ура!!! Особисто Вітаю Артура з Успішною Експедицією.
Ось декілька фото з делекого Кавказу:








Думаю з часом організую декілька коментарів від Артура спеціально для нашого форуму щодо цих світлин і Експедиції загалом.
Він копав, і ти копай!!!

Rufus

Враження в мене настільки сильні, що ще довго буду відходити  :). Це було надзвичайно круто і захоплююче, особливо Роддом  ;D. Особисто я хочу поїхати туди ще раз, на кілька днів, щоб все гарно обдивитися і відпочити тілом й душею.
Дякую за гарну компанію, всіх поплюсив.
Be friendly to bats!

gribkoff777

Вражень вагон і маленький возик! Окрема подяка "Капітану "Атлантида" Мішелю Le-i-3o та Салату Цезарю за інформаційно-матеріально-технічне забезпечення дійства!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Caesar

Поїздка була класною. Я впевнився в тому, що печери це не від*ємна частина мого життя і Заваля займає значу роль в ньому! А ще дізнався, що пів Експлорера адсько хропе!) Всім дуже дякую.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Файно, всім мої конгратуляції!

Цитата: Цезар від 11.02.2013 22:25:11
А ще дізнався, що пів Експлорера адсько хропе!) Всім дуже дякую.

:) Наївний, ти ше справжнього майстра не чув  :)
Resistance is futile

Le-i-3o

Плюси всім до карми! Велике дякую всім за поїздку!
Окрема подяка Цезарю за підтримку у печері.
Чекаю на повернення форумчан у Завалля, недослідженою для нас залишилась Кізя-Кудринецька закинуте село.

Поїздка вийшла мега веселою!
Він копав, і ти копай!!!

Caesar

Були в Атлантиді 21-22.11.2015, сходили в печеру. Зустріли купу позитивного народу, народ обіцяв написати звіт про "Попелюшку". Учасники: Я, Rufus, Le-i-3o, Drusja, Мар'яна, Оля, Макс. Ну, а ми черкнем про поїздку)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

393 Гості, 0 Користувачів