Google запустив сервіс Street View для п'яти українських міст

Автор YserL, 20.04.2012 16:59:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Google запустив сервіс Street View для п'яти українських міст: Києва, Донецька, Львова, Одеси та Харкова.
Сервіс дозволяє користувачам побачити колекцію панорамних знімків вулиць, історичних об'єктів та пам'яток, повідомляє сайт компанії.
Режим перегляду доступний також для мобільних карт і в сервісі Google Earth. Також панорами з'являться в навігації для смартфонів на базі Android.

Як бачимо, знімали 170 днів тому.

Mike

Дуже радий цій зміні)
Українські міста разом з польськими додали раніше ніж багато інших європейських країн :P

SANECKA

Спробував покористуватись даною картою, як на мене Яндекс карти краще. В Гуглі на деякі вулиці взагалі неможливо зайти. І в Яндексі здається якість фото краща, і нема тих замальованих облич людей і номерів машин.

inkognito

Цитуватинема тих замальованих облич людей і номерів машин.

Нема на то ради, політкоректність. А якщо б у машині їхав нігер афроамериканець чи вузьковокий азіат? І при тому засвітив нумери машини на котрій доставляє наркоту їде до праці ? :) :) :)
Resistance is futile

Sunkatalano

ЦитуватиНема на то ради, політкоректність.
З замальованими номерами і обличчями людей я ще можу погодититись, але навіщо замальовувати Google-мобіль?
Тіко єдні дзеркала тирчат ;D

Sensei

Цитата: SANECKA від 21.04.2012 11:19:55
Спробував покористуватись даною картою, як на мене Яндекс карти краще. В Гуглі на деякі вулиці взагалі неможливо зайти. І в Яндексі здається якість фото краща, і нема тих замальованих облич людей і номерів машин.

Не думаю що на яндексі можна зайти на ті самі вулиці яких немає у гуглі.
Я от наприклад взагалі не є прихильником  Яндексу,Яндекс слабо розвинутий ,мало здібний,брехливий проект.

А зокрема львів великий,та вуличок багато,все не сфотографуєш,та і не потрібно все,повністю можна обійтись центром

Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

416 Гості, 0 Користувачів