Прогулянка по Києву, 17.05

Автор Bottlehunter, 18.05.2012 19:52:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Завдяки дружній підтримці в голосуванні форумчан і не тільки, ми з Христиною таки виграли весільне плаття, випередивши найближчих переслідувачів більш ніж вдвічі. Ще раз дякую, друзі! І велике дякую від нас працівникам салону Slanovski за їхній професіоналізм, тепле та душевне ставлення до клієнтів. Ви нас приємно здивували!

Вчора були в Києві, забирали плаття. Фоток сукні тут не буде, ще не час на то))) І не буде (поки що) промзон, колекторів і бомбіків, до них, маю надію, скоро доберемся. Кому не терпиться, то прошу до Генерала космоса в гості.  Кілька непоганих статей  є тут, наприклад.

Ми просто пройшлися містом, але не забували дивитися під ноги, піднімати голову і заходити в різні непримітні кутки. Це завжди приносить свої дивіденди у вигляді гарних вражень і незвичних відкриттів. Зробив кілька цікавих фоток, хочу зі всіма поділитися.

Під ногами - люки. Нові і старі.











Над головою - радянські вивіски, гарно збережені







А так виглядають дворики будинків неподалік центру. Майше в кожному - ВШі.







Київські графіті мені завжди подобалися - оригінальні і часто в несподіваних місцях







А так зараз виглядає Андріївський узвіз. Повний рейвах, хмари робітників і техніки, де-не-де бродять одинокі туристи з наляканими очима. На все це сумно дивляться продавці різного краму і завжди скептичний та незворушний Булгаков















Покаталися на фунікулері. Мені дуже сподобалися старенькі вагони такого незвичного рейкового транспорту. Літери "Л" і "П" означають лівий і правий вагон. Тут є історія київського фунікулера.



















Все наразі. Тут є більше фото.
Обговорення створимо при потребі. Потреба настала

Най жиє Гуцулія!

inkognito

Resistance is futile

223 Гості, 0 Користувачів