Подаруємо Місту чисту печеру!!! 05.05.2012 Печера Медова!

Автор Le-i-3o, 24.04.2012 16:48:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Всім привіт!

Львівський Міський Дитячий Еколого Натуралістичний Центр спільно з компанією "АВЕ Львів", 5 травня проведуть екологічну акцію у печері Медовій.
Буде здійснено прибирання як самої печери від засмічення не сумлінними відвідувачами, а також прилеглої території парку.

Всіх бажаючих прошу приєднуватись.
Збираємось на 10:45 на кінцевій маршруток 15, 24, 44.. що на вул.Медової Печери, на всю подію маємо 2 години, десь перед 14:00 під'їде смітєвоз компанії "АВЕ" і забере зібране сміття.

Не будьмо байдужими підтримаймо чистоту у цьому унікальному об'єкті нашого міста.
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

zebezt


Le-i-3o

Це питання до кінця ще не узгодженне, на нього відповідь дам завтра...
Він копав, і ти копай!!!

zebezt

Роблю цієї суботи аналогічну акцію на Чортових Скелях. Можу поділитися контактами і порадами, дзвони 067 67 12 920 і долучайтеся до нашої акції, а 5.05 ми симетрично - на вашу

Це питання до кінця ще не узгодженне, на нього відповідь дам завтра...

Ростислав

Буду, і також постараюсь з собою привести кількох юних помічників.

Доречі, коли я там був місяць тому, то в 2-му залі печери лежав мертвий білий кіт (замотаний у якусь тряпку), а ще один мертвий кіт лежав неподалік траси мотокросу. Якщо вони і далі там, то мабуть варто буде їх десь закопати (відповідно потрібно буде мати лопату), бо вважаю що просто викидати трупи на сміття - це погано.

281 Гості, 0 Користувачів