Скарги

Автор cdromchyk, 29.06.2009 16:22:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Хм, в мене постійно опера стоїть, 1024х768 і все гуд показує, ні яких проблем і глюків...

RedShift

Цитата: VeNick від 09.02.2010 20:16:36
Цитата: RedShift від 09.02.2010 20:11:25
А ще хтось на Опері сидить? Може то причина в тому дурному браузері? ...
Терпіти його не можу!!  Ааааа!!!  >:(
так в мене ж firefox

Та я хіба то тобі писав???? Читай уважно!!
Darts matters!

Golem

Інформацію скільки яких бравзерів народ юзає - можна одержати в нашому лічильнику. Якшо клікнути в ньому на розділ "Браузери". Опера і фаєрфокс йдуть приблизно однаково. Там же і про роздільну здатність екрану користувачів можна почерпнути.
Дігери всіх країн єднайтеся!

VeNick

Цитата: RedShift від 09.02.2010 20:48:18
Цитата: VeNick від 09.02.2010 20:16:36
Цитата: RedShift від 09.02.2010 20:11:25
А ще хтось на Опері сидить? Може то причина в тому дурному браузері? ...
Терпіти його не можу!!  Ааааа!!!  >:(
так в мене ж firefox

Та я хіба то тобі писав???? Читай уважно!!
то ти уважно слідкуй за повідомленнями на форумі))) ти порівняй прінтскріни з двох браузерів і знайди відмінності між ними) ніякої різниці я не помітив
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Romchick

Різниця в Venik'a знизу нема горизонтальної полоси прокрутки, а в мене є, і деколи при користуванні мишею, друкована частина мені "втікає" вбік і я бачу тільки чорний екран і свою аватарку зверху. Так в мене було в всіх браузерах і під різнимим віндовсами. А розширення 1024*768. Тут напевно справа в відеокарті, вона в мене просто ржава залізяка.

explorer

Виглядає, що проблема з аватором індивідуальна. Можливо проблеми з маштабуванням (якщо увімкнено в бравзері).
А взагалі: нема аватора - нема проблеми :)

Lesyk

такий прикол вийшов: я в планах про стрибок з парашутом написав запитання "зі скількох років можна стрибати" а хтось дав відповідь з посиланням, і ця відповідь відображається ніби це я сказанув. ???

inkognito

   хм, цікаво - відповідь писав я. Дивний глюк, але нічого думаю тут ніц серйозного немає. Відповідно можеш відредагувати це повідомлення (ти ж автор  :) ) та привести його до тру-правдивого виду.
   А взагалі-то, якщо б ти уважніше читав тему(-и) то цього питання взагалі б не було - дивись ось це повідомлення від Golem'a у цій же ж темі. В цьому повідомленні є посилання на тему "Стрибок всерЕдину сЕбе" - де у кінці теми дані усі необхідні дані та посилання.Так-що раджу бути уважнішим
Resistance is futile

Lesyk

ок, прийму до уваги, а глюк хай собі буде :)

Celso

в Google Chrome таке саме з авою :P



не заважає...але... :'(

explorer

Цитата: Celso від 23.03.2010 23:08:07
в Google Chrome таке саме з авою :P



не заважає...але... :'(
Виглядає, що розширення настільки мале, що у стиснену колонку де розміщений текст вже не влізає аватар. Бравзер його перекидає далі.

SANECKA

Сьогодні замітив,що коли пишеш повідомлення то показує неправильну годину надсилання повідомлення.Це добре видно якщо переглядати остані повідомлення.Для перевірки напишіть повідомлення а потім подивіться в якій годині воно прийшло.Видно що показує на годину раніше(наприклад написав в 0:41,а показує 23:41).

Golem

Дякую за зауваження. В мене тут є можливість крутити час на годину вперед назад для всього форуму. Також кожен користувач може це зробити індивідуально в свому профілі. Поставив на одну годину вперед. Тепер головне не забути в Жовтні забрати :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Бага? Подвійний YserL ? Вже протягом 10 хв висять два юзера із одним і тим самим іменем. Рефрешив вже надцять раз
Resistance is futile

YserL

Атомне ділення вашого юзера)))

:-)

Хз, чи це форумний баг, але зараз скринька активно заповнюється повідомленнями про нові пости. Навряд чи гмейл глючить.
Перед цим повідомлення не приходили. Незручностей не створює.
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

Цитата: Lesyk від 26.06.2010 11:08:38
у центрі статистики є така графа як "Десятка самих активних авторів" - фігня, але все-одно не літературно

Ну от, знайшов до чого причєпитися, в нас літературний форум хіба? ;D якщо так є, одже так задумано! адмінам видніше;)

inkognito

 Зараз 23-21 01/11/2010, незважаючи на це, на форумі, у  статистиці вже нарахувало із 150 відвідувань за 02/11/2010. Я це до того, що мабуть варто форумного годинника перевести на 60 хв. назад. І то бажано ASAP. Дякую!
Resistance is futile

Golem

Оооо, точно. Я й забув. Тут час переводять на кілька тижнів пізніше. Постараюся нині зробити. Дякую за нагадування.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk

в мене чомусь вже більше доби світиться "нові повідомлення" у природніх об"єктах, при тому ніяких дописів там не з"являлося   :-\

308 Гості, 0 Користувачів