Скарги

Автор cdromchyk, 29.06.2009 16:22:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Це тому що коли переносилася тема, створилася нова з перенапрямленням для неї. Відповідно нових дописів нема, а нові теми є :) Я вже витер тему з перенапрямленням. Ну і якшо не зникне то проблема фіксається просто. Заходиш в розділ, далі дивишся на якій темі є стрілка і клямцаєш на ній. Або тупо "Позначити всі повідомлення прочитаними" в горі форуму.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk

дякую, це просто переміщена тема ботллхантера світилася  :)

RedShift

Чому так?

Здаэться пркол в тому, що Юзер створив пост в "Полтві", а потім стер. А запис "last post" не перекрився новим. Але зате верхній модуль Фсьо нормально відображає.
Darts matters!

Golem

Це тому, що Повідомлення з Полтвою викинули в Смітник. Відповідно формально воно є останнім повідомленням. Але пости зі смітника не відображаються в Останні повідомлення. Тому і здаєтья шо глюк
Дігери всіх країн єднайтеся!

Caesar

В темі про коп зявилась цитата с попереднього посту , хоча я її не робив.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Yaka

Шановна адміністрація, пофіксіть капчу при відправці приватних повідомлень. Нереально комусь написати !

наперед вдячний!)

inkognito

  Дивно, Пан мабуть буде першим подає скаргу на капчу при відправці ОП (особисто ніколи у нас там капчі не було). До того ж, це Ваше перше повідомлення  на форумі. Зрештою, прошу дописувати, наприклад, мені на пошту раз капча не дає в ОП писати. Моя пошта = у Ваших вхідних ОП. Гадаю, проблема швидко буде вирішена.

  З.І. Дуже-б хтілось зобачити screen-shot'у тої злої капчі.
Resistance is futile

Yaka


inkognito

Цитата: Yaka від 19.01.2011 21:01:16
http://clip2net.com/s/J21G
http://clip2net.com/s/J22b

З.І. відписав на мило )

Дякую за інформацію, проблема дійсно має місце.
Resistance is futile

explorer

Капча не жива, то факт. Настройки забороняють користувачу відправляти ПП без капчі (яка не працює:) якщо в нього менше 5 повідомлень на форумі. Зменшив до двох (ви як-раз стільки і написали). Тепер все гуд?

RedShift

Шо за . ? >:(
І так по всім гілкам.
Darts matters!

Golem

В мене теж колись таке було, теж Хром. Пройшло само на наступний день
Дігери всіх країн єднайтеся!

Caesar

При написанні повідомлення і при певній кількості символів вмикається авто скрол і після набирання символа скаче туди сюди. Відповідно що пишеш не видно(
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Theslavik

В темі "смішне відео" хотів вставити відео, але чи то щось з кодом, чи я що "намутив" при кожному редагуванні "завалило" по окремому повідомлені, сорі якщо то я винен :-[

inkognito

Цитата: Theslavik від 26.01.2011 19:03:20
В темі "смішне відео" хотів вставити відео, але чи то щось з кодом, чи я що "намутив" при кожному редагуванні "завалило" по окремому повідомлені, сорі якщо то я винен :-[

Відео вставляється тільки з YouTube'a через тег:
Код Select
[youtube][/youtube]
між тегами даєш посилання на відео.
Resistance is futile

Romazkosmodrom

Недавно мене забанили, за слова дiти-дiти в роздiлi -Військові Об`єкти -. Це було людське попередження. Ви колись добавитесь з вiйськовими дiючими об'эктими. Зразу видно що дехто з авторiв у армii не був, i незнаэ чим то пахне. Адмiну сайту раджу взяти на озброэня дану пораду. Вiйськову прокуратуру та СБУ нiхто ще не вiдмiняв. Тай зраджувати Батькiвщинi то теж погано.

P.S.  Тепер можете банити хоть 1256 раз. Бо менi, як казав Вуйко - "Фiолетово".

Golem

Цитата: Romazkosmodrom від 05.02.2011 21:08:45
Недавно мене забанили, за слова дiти-дiти в роздiлi -Військові Об`єкти -. Це було людське попередження. Ви колись добавитесь з вiйськовими дiючими об'эктими. Зразу видно що дехто з авторiв у армii не був, i незнаэ чим то пахне. Адмiну сайту раджу взяти на озброэня дану пораду. Вiйськову прокуратуру та СБУ нiхто ще не вiдмiняв. Тай зраджувати Батькiвщинi то теж погано.

P.S.  Тепер можете банити хоть 1256 раз. Бо менi, як казав Вуйко - "Фiолетово".

Наведіть, будь-ласка, приклад чогось незаконного чи недозволеного в нас на форумі? Зрештою, якщо Ви читали правила при реєстрації, там все чітко написано. Ми не здійснюємоо і засуджуємо будь-які злочинні дії.

Також слід зрозуміти що форум - це засіб спілкування однодумців. І що адміністрація жодним чином не несе відповідальності за вчинки користувачів.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romazkosmodrom

Зареєструвався на Вашому сайті через повагу, до тої молоді, яка зібралась на цьому форумі. Я, побачив тут -вільних, молодих, енергійних, патріотичних. Не ту молодь, яку здибаю чим раз частіше - без гальмів, п'яну та накурену. Душею я радів.

Дивлюсь після мого останнього посту, зникнув відпис одного з модераторів- де мене звинувачувалося в образі дописувачів. А також висміюючи мене, безтактно вказав на неграмотність. А хтось з Вас пробував з двома розкладками клавіатури писати (EN та RU) на українській мові. Як виявилося при роз'ясненні модератором, мене забанили не за слова "діти-діти" а за флуд, хоча і за ті слова теж треба було.  Я готовий вибачитись, але не буду, тому що:
При першій реєстрації, я написав два пости:
1) В підрозділі -"Грот "Прийма" коло Миколаєва. Поселення Неандертальця.", для загального розвиту мною була описана частина фактів даного району, а не флуд. І ці факти взяті з офіційних джерел: серія публікацій про хутір Прийму в районній газеті "Громада", а також  книжці "Миколаївщина" автора Романа Сколоздри. А не знати історію свого краю, гріш нам ціна...
2) Другий пост в розділі - "Військові Об'єкти", де були написані вище згадані слова. Роз'яснюю, на прикладах:

     "...Техніка, що розташована на території, яку фотографував хлопець, звісно, не є новою. Але вона досить цінна, оскільки належить до Протиповітряних сил, які захищають українські кордони. Тому неприпустимо, щоби хтось приходив як до себе додому і фотографував техніку..", "Під час перегляду змісту флеш-пам'яті цифрової фотокамери Canon виявили знимки наметового містечка, фрагментів аеродрому, бойової техніки на позиції тощо." джерело http://postup.brama.com/usual.php?what=46164

    "...викрита діяльність одного громадянина Росії, який здобував науково-технічні розробки в сфері військово-промислового комплексу.." джерело=http://community.hiblogger.net/ua_journalism/1072996.html
     
     За міжнародним правом - "...Військовий шпигун (шпигун) - це людина, що ховає своє справжнє обличчя і свою діяльність, таємно збирає відомості про збройні сили противника." джерело http://refs.co.ua/57899-Mezhdunarodnoe_pravo_v_vooruzhiennyh_konfliktah.html[/b]

З прикладами та формулюванням шпигунства розібрались. А тепер щодо  відповідальності, кому цікаво раджу ознайомитись з Стаття 111- "Державна зрада" та Стаття 114 -"Шпигунство" Кримінального кодексу України. Або тут http://www.vuzlib.net/beta3/html/1/9136/9264/  і тут http://www.vuzlib.net/beta3/html/1/9136/9267/

Тепер Адміністратору Golem.
Ви амбіційна людина, бо не кожен запустить такий хороший проект. Вихований та толерантний на відміну деяких запальних модераторів.
На рахунок прикладів чогось незаконного чи недозволеного у Вас на форумі, у вище згаданому розділі, бачив не одну заборонену фотографію, і конкретизувати на широку публіку я не буду, щоб не було до них  зайвої уваги. Те що Ви не здійснюєте злочинні дії, особисто Вам плюс.
За те що не засуджуєте їх (дії) Вам  великий мінус. Що ж Ви будете робити, якщо на форумі зареєструється якийсь маніяк-збоченець і буде розміщувати фотографії кривавих поглумлиних тіл. Скажете моя хата скраю.. :-[
Те, що адміністрація жодним чином не несе відповідальності за вчинки користувачів - підтримую, нехай кожен відповідає за свої вчинки. Але створивши цей інформаційний ресурс (форум), Ви в цілому несете за нього відповідальність, бо батьки відповідальні за своїх дітей. Треба дорослішати.

Даний пост прошу сприймати як інформаційний, а не намагання щось доказати.  

Прошу адміністрацію видалити мій акаунт з даного форуму, щоб не навантажувати Ваш сайт та базу даних і процесорний час Вашого хостера 1**.ru, так як на далі я відмовляюся бути на ньому дописувачем. Надіюсь Ви з розумінням поставитесь до мого прохання, і з радістю його виконаєте.

Усім - бувайте здорові, та й успіху Вам.

Stinger

Вибачте, але брєд сивої кобили, в вас шановний мабуть параноя, адже всі зі спецслужб хто хотів знати про нашу діяльність вже давно все знають, і більше того, ми готові навіть до співпраці з ними, якщо виникне така потреба. Ми не шукаємо неприємностей, ми збираємо матеріали загального характеру. А людина з фотоапаратом то ще не шпигун і зрадник, те що фоткається через паркан не є шпигунством, адже не має ніде табличок забороняючих це, ми не ліземо без дозволу на закриту тереторію. А на рахунок позицій бойової техніки, то то смішно, адже любий супутник з орбіти може зняти зверху все що буде потрібно, і вояки про то все добре знають, для того і є маскування. Щє в мене викликало сміх розпинання про боєздатність нашої країни, це просто лол, адже наша країна за 20 років незалежності проср@ла всю сбою боєздатність як таку, що не продали, то пропили, або здали на метал, в нас не армія, а стадо голих і босих, яка в першу чергу небезпечна саме для своїх громадян XD

Lesyk

Ух як Шановний гарно сказали про маньяка-збоченця  ;D ;D ;D
Жеби Ви знали в нас на форумі гарно відсіюються теми на основі правил форуму...
Не варто робити настільки великі паралелі.
Ну а тепер щодо "незаконності" - сумніваюсь же Ви знайшли шось аж ТАКЕ що "5 лєт бєз суда і слєдствія..." ...впринципі перейти дорогу на червоне світло це також протизаконно, курити на вулиці це також протизаконно.усьому варто знати міру.
А щодо вашого такого веселого дописування типу "написав-написав-прощайте" - про Вас складається ненайкраща думка, адже тут назріває досить цікава дисскусія, а Ви Шановний просто написали своє імхо і "в кущі".

258 Гості, 0 Користувачів