Скарги

Автор cdromchyk, 29.06.2009 16:22:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

  Панство, то розділ "Скарги" - тут не варто влаштовувати дискусію. Зробіть си тему десь в іншому місці. Спочатку сам дописав сюди, але потому вирішив витерти допис відси. Не маю бажання сперечатись з черговою "вискочкою".
Resistance is futile

АндрійWinniki

Перебування на сайті платне чи ні... ніхто не може сказати...скажіть будь ласка...чи платне...

Lesyk

звісно що перебування на сайті є безкоштовним  ;D
а звідки у Вас таке цікаве питання назріло?  ;D ;D ;D

АндрійWinniki

Просто ліміт якийсь вибив...

Golem

Ліміт через перевищення ресурсу процесора хосту. Коли багато людей читають нараз різні теми :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter_

В мого профіля дивний глюк: коли логінюся на форумі, пропадає нижня частина, там де присутні на форумі користувачі, статистика форуму і т.д. Дико незручно. Коли заходжу як незареєстрований користувач - все нормально. Спочатку думав, що проблема в браузері чи самому компі, але коли зайшов з іншої машини - все повторилося. Дуже прошу якось той глюк поправити.
Най жиє Гуцулія!

SANECKA

Прошу мені пояснити шо то за фігня,дуже часто вискакує,коли хочу зайти на сайт >:( >:( >:(



Наверху побачив що це вже обговорювалось,це означає що багато людей читають форум?

YserL

Це файл який виводиться при перевищенні процесорного часу. В мене ідея:
Ставити у цей файл iframe, який буде підвантажувати secondary сервер, на якому інформація наприклад оновлюється раз в 10 хв, або продумати синхронізацію між sql серверами.

Bottlehunter_

Ось як виглядає головна сторінка, коли логінюся на сайті. Поправте той глюк, хто має змогу, будь ласка.  
Най жиє Гуцулія!

RoMeL

Зараз сиджу біля красного камня в палатці, пишу з моб, тимчас з проц часом пробл рішив зміною тарифу, приїду з криму все буде гуд
Fruere vita, dum vivis

Golem

То якийсь баг в базі даних. Створили новий профіль, назвали його батлхантером, скопіювали параметри і юж :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

В цьому описі
http://explorer.lviv.ua/db/obj_63.html
явно є серія помилок:

ЦитуватиЗїхав ши з траси Радехів-Червоноград за Корчином вправо слід непоганою бетонкою проїхатися до роздоріжжя. Один поворот вправо - там розвалене містечко. Болотом прямо 200м - самі шахти.

Там мають бути антоніми до даних слів!
Darts matters!

RedShift

Це якийсь звіздец!
Вже 4-ий раз пробую створити тему в Інженерних спорудах - лепече, що я вже тільки що вже надіслав цей пост.  :o

- довелось закривати браузер.
Darts matters!

Lesyk

Абсолютно не влаштовує пункт Правил Форуму обов'язкових для всіх
Цитувати5.2 адміністратори несуть відповідальність лише перед власною совістю, тому до них не може бути вжито жодних санкцій;
.
Вимагаю повного опису прав та можливостей модераторів, а також прописання за які правопорушення бан на який термін передбачається. А також щоб у випадку якоїсь дискусії на форумі хтось таки отримає бан - щоб був допис модератора/адміністратора про це, описана причина бану (бажано з цитатою користувача) та описаний термін позбавлення права додавати дописи.

Допоки не буде змін цього характеру у правилах форуму - більше жодного допису від мене.

Буде досить неприємно, якщо цей пост буде видалений і ніяких поправок не буде прийнято.

Аве!

inkognito

Цитата: Lesyk від 07.09.2011 20:50:44
Абсолютно не влаштовує пункт Правил Форуму обов'язкових для всіх
Цитувати5.2 адміністратори несуть відповідальність лише перед власною совістю, тому до них не може бути вжито жодних санкцій;
.
Вимагаю повного опису прав та можливостей модераторів, а також прописання за які правопорушення бан на який термін передбачається. А також щоб у випадку якоїсь дискусії на форумі хтось таки отримає бан - щоб був допис модератора/адміністратора про це, описана причина бану (бажано з цитатою користувача) та описаний термін позбавлення права додавати дописи.

Допоки не буде змін цього характеру у правилах форуму - більше жодного допису від мене.

Буде досить неприємно, якщо цей пост буде видалений і ніяких поправок не буде прийнято.

Аве!

1) Видалений не буде, раз так просиш;
2) Не дописуй, тебе ж ніхто не просить, насправді. Дописи тут є справою добровільною.
Resistance is futile

Golem

"Follow the rules or change it".

Пропозиція формалізувати модерування слушна. Один з варіантів:

- Незначне порушення правил форуму чи етики спілкування - попередження.
- Три попередження - бан на 3 дні з забороною писати.
- Аналогічне порушення після припинення бану - повторний бан на 7 днів без попередження.
- Третій бан довічний.

Незначне порушення це для прикладу флуд, образи інших користувачів, боян, порушення авторських прав, мови спілкування і тому подібне.

Дії юзера що не передбачені правилами форуму але є некоректними, некультурними, суперечать етиці чи духу форуму - усне попередження з додаванням відповідного пункту в правила.

- За Грубе порушення правил форуму користувачами з більше ніж 10 інформативних повідомлень бан на 7 днів без попередження.
- За Грубе порушення правил форуму користувачами з менше ніж  10 інформативних повідомлень довічний бан  без попередження.

Грубе порушення правил форуму є розміщення реклами без дозволу адміністрації, багаторазове здійснення незначних порушень, персональні образи на адресу адміністрації і модераторів, тому подібне.

Модератори прирівнюються до адміністраторів з тією різницею, шо модератори не можуть назначати\знімати адміністраторів.

За модераторами та адміністраторами залишається парво перегляду покарання в сторону зменшення. Перегляд і відміна бану може здійснюватися в індивідуальному порядку через ПП або за ініціативи модератора.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Чуваки, в нас від 2 вересня ніхто не зареєструвався! Засохнем!
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Цитата: Bottlehunter від 21.09.2011 22:41:05
Чуваки, в нас від 2 вересня ніхто не зареєструвався! Засохнем!
Приєднуюсь, дуже прошу відновити реєстрацію користувачів. Поки не сохнемо, а варимось у "власному сцоку", а він має тенденцію до загустіння та пригорання.
Resistance is futile

RoMeL

Реєстрацію включена, вимагається  підтверджена в адміністратора
Fruere vita, dum vivis

Golem

Може зняти підтвердження? Мені з форуму ітак ніколи листи не ходять :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

274 Гості, 0 Користувачів