Скарги

Автор cdromchyk, 29.06.2009 16:22:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

cdromchyk

Я думаю тут бракує гілки "Скарги".
Наприклад я в ній створив би тему "Рейтинг" і спитав би, хто мені вічно понижує рейтинг? Тільки за сьогодні зробили пару мінусів!!! Хотів би щоб в коментах хтось написав, за що таке дивна ненависть до мої персони  ??? Або які мої коменти вважають "тупими" чи "маразматичними", що вже на зараз я маю -7.
діггер "любитель" - cdromchyk

Golem

Хочу тебе втішити - тобі поставили і 8 плюсів :) Просто мінусів більше. Вся ідея того механізму шо він повністю анонімний і форум обліку імен не веде.

Але ти не розстроюйся. Пиши побільше гарних звітів, вилазок і плюси повалять повним ходом. :) В мене наприклад також багацько мінусів, але я си з того не кремпую. Народ вправі визначати шо му подобаєсі а шо нє. Та й взагалі, яка ріжниці скільки їх там, тих плюсів. Головне шоб жити було в кайф!
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

ту фічу тримав вимкненою взагалі. І зараз нікому не давлю ні в плюси ні в мінуси, бо це сайт не про персоналії, що тут пишуть. І тим більше не рейтинг. Але така увага до циферки під власним ніком просто виглядає нездорово - звідти, мабуть, і мінуси.

Golem

Звичайно, рейтинг дуже субєктивна штука. І не виключає махінацій. Але, памятаю колись на єБескиді як зайшла мова про вдосконалення форуму, то питання додати рейтинг було мало не на першому місці. Все таки хочеться деколи якось більше віддячитися людині за хорошу інформацію, ніж просто сказати "зачот!". Ну і в загальному покишо рейтинг досить адекватно відображає ситуацію на форумі. Хто пише багато розумних речей, викладає цінну інформацію, лазить, виставляє фотки - має його високий. Хто в основному тріпається про те і про се, говорить не завжди адекватні темі речі - має його низький. Вважаю шо все чесно. В такому випадку мати високий рейтинг досить хороший стимул для учасників форуму.
Дігери всіх країн єднайтеся!

cdromchyk

ясно. буду мати на увазі...
діггер "любитель" - cdromchyk

RoMeL

не знаю як-хто , а я тобі  два плюса вліпив і жодного мінуса :P
Напевно то спланована акція якогось індивіда ;)
Fruere vita, dum vivis

Chuhaystur

Ну, я не думаю, щоб хтось тут організовував якісь там сплановані акції проти певних осіб, зрештою, в цьому ж нема ніякої користі.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Stinger

Цікаво, я теж тобі ставив кілька разів плюс, а на другий день там були вже мінуси...

Akella

можливо цим від нєфіг шо робити займається хтось з так званих"смітникарів"?
просто вибрали тебе як мішень
бо я і сам кілька раз ставив тобі плюса,але толку не було,все одно,що не день-в тебе самі мінуси
Akell me nice!

RedShift

Я Вас просто дуже благаю зробіть "on.gif" для позначення нових повідомлень у гілці форуму яскравою!
Так же ж нічого не видно...
Дякую!
Darts matters!

Golem

Гм. Цікаво, чому тобі не видно. Шо за монік, бравзер? Здається абсолютно нормальна картинка. Зрештою, є в шапці "Показати Нові Повідомлення"
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Важко розрізняти іконки . не контрастують вони між собою...
Ну ладно, проблема не критична...  доведеться звикнути!    :'(
Darts matters!

zelja

Я інконкам не довіряю вони в мене глючать...і так набагато довше шукати тему з новим постом...
завжди використовую "
Показати нові повідомлення з Вашого останнього візиту.

inkognito

Цитата: zelja від 25.01.2010 21:26:58
Я інконкам не довіряю вони в мене глючать...і так набагато довше шукати тему з новим постом...
завжди використовую "
Показати нові повідомлення з Вашого останнього візиту.


Деколи буває. Ми усі форум перечитали перед дописами туди. Чого і Червоно-Шифту бажаю.
А також гарного браузера, поновлень системи, антивіра, наявності базово-конфігурованого firewall'a, перевірених
політик та ясної голови!!!
Resistance is futile

Romchick

Ще одне питання до адмінів: можна забрати аватарку з правого верхнього кутка екрану? Воно не завжає, але негарно виглядає.

zelja

Хе то в тебе якийсь глюк бравзера ...

Golem

Ага. Яка роздільна здатність монітора? Часом не 800х600?
Дігери всіх країн єднайтеся!

VeNick

мені аватарка зовсім не заважає))) розширення монітору в мене 1280х1024
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

RedShift

А ще хтось на Опері сидить? Може то причина в тому дурному браузері? ...
Терпіти його не можу!!  Ааааа!!!  >:(
Darts matters!

VeNick

Цитата: RedShift від 09.02.2010 20:11:25
А ще хтось на Опері сидить? Може то причина в тому дурному браузері? ...
Терпіти його не можу!!  Ааааа!!!  >:(
так в мене ж firefox
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

283 Гості, 0 Користувачів