Картонажна Фабрика м.Золочів

Автор Sensei, 02.05.2012 21:13:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sensei

Сижу більще року на форумі і ні разу небачив тут нічого про моє рідне місто - Золочів.
Тому Я та Soltik_ZL вирішили це владнати.

Обєкт внас не дуже великий,проте для загального розвитку також заслуговує на своє опублікування.

Картонажна Фабрика - м.Золочів ,знаходиться зразу на вїзді в Золочів (зі сторони Львову ,65 км)вул.Об'їздна/Кільцева 1.
Рік будівництва – 1996 р . Площа земельної ділянки - 59413 м.кв
Яка складається з адміністративного корпусу зі столовою,
котельнею, двох робочих корпусів та двох резервуарів виробничого протипожежного запасу води.
Земельна ділянка розташована між вулицею Об'їзною та залізничними коліями на околиці міста Золочів.
Одною стороною ділянка межує з автомобільною дорогою, а з іншої ділянка з'єднана з залізничними коліями власною гілкою.

Власне перший корпус з далечі:

Трішечки ближче:


Другий та третій корпус (фото з криші першого)



Можливо ще знайду старі фотографії а покищо скористують  видом зверху через GoogleMap,але і тут можна побачити що другий корпус був  накритим також:

В 2000-му році компанія яка будувала фабрику стала банкротом,будівництво було призупинено,а на території була виставлена охорона.
Останній раз коли я там бачив охорону це мабуть був 2004-ий рік,пізніше в 2007 році Фабрику купила компанія «Габбаро Холдінгз Лімітед» (Кіпр) .Але як купила - так і зникла. Що це був за хитрий хід - невідомо,але з того самого року люди і почали розпилювати все по кішеням,спочатку металопрофіль,потім балки,опори,рельси та навіть шпали,кірпічі,блоки,навіть на крищі зривали асфальт аби зібрати керамзіт.
Фабрика була готова вже на 80% ,хоча тепер цього вже і не скажеш.

Перший корпус ,підвал та криша (більще там нічого цікавого немає,хіба що закрита кімната:



Другий корпус збоку(Граффіті галерея):


Це третій корпус (другий та третій зєднані)хоча це вже залишки ,він був таким як і другий:


Один з павільйонів другого корпусу:


Коридор другого корпусу та власне я лічною персоною (Солтік_Зл бігав тому його фотографія тільки на другій вилазці) (з права вихід на третій корпус):


Другий павільйон другого корпусу,ще коли ми тут були вперше назвали  його  "Джурасік Парк" чи якось так.Заросло все :


Коридор який веде до сходинок на кришу (чутку затупив та забув сфотографувати сходи):


Вихід зверху (зразу за дверима вкрали 3 блоки,приходиться йти по балці або пригати на металопрофіль):


Вигляд зверху ,їдальна та ще якийсь будиночок(також забув зафотографувати,тому пізніше сфотографую)


Вигляд на перший корпус :


На пів розібрана криша:


Тут були  три павільйона та  стіна.Вандали:


Цими сходами колись можна було забратись на кришу,зараз вони вже обломані знизу :



Ще пару фоток тут

Можливо пізніше ще схожу та дофотографую обєкт,а взагальному тут круто грати в пейтнболл :)))
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

355 Гості, 0 Користувачів