Чотирьох лапі провідники, на основних Карпатських маршрутах.

Автор Le-i-3o, 04.05.2012 13:51:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Не знав до чого привязати цю тему, тому кидаю сюди.

Наскільки знаю не один я стикався з ситуацією, що у горах при виході на якийсь маршрут вас від населеного пункту супроводжує чотирьохлапий друг, собака, який з вами проходить весь маршрут, навіть функцію охоронця деколи виконує вночі) за символічну винагороду у формі підгодівлі.

Чи хтось стикався колись з такими провідниками, пишіть цікаво які вони чотирьох лапі провідники)

Нас от на боржаві супроводжував ось такий дружок
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Звісно! Типова ситуація. Причому їдять вони доволі рідко, часто навіть приблизитися не дають. Наскільки я розумію собаці зручно з людьми, бо люди відлякують всіх хижих тварин і собака почувається в відносній безпеці.

Параска


Довбушанка
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Зустрічав і знайомі зустрічали :) На Боржаві, Сивулях.

Ioan85

А нас на боржаві голуб переслідував пішою ходою поки ми пхали велосипеди на Високий верх, думали що травмований бо не летить, насипали йому їсти і пішли на вершину. На вершині гори фотографуємо і тут знову нас голуб наздоганяє пішою ходою. Він довколо нас крутився, вуркав, ми його знову добре нагодували. Як тільки ми поїхали велосипедом до низу, голуб полетів))



T.a.Z.z.Z

Частенька ситуація) В нас таке було, на Маківці
видалено адміністрацією

Caesar

о_О , в мене в Косові родина є , і там собака Колобок був, він спочатку з дядьком обходив всі довколишні гори , а потім частенько пропадав на тиждень, а деколи і більше. Знайомі розказували-показували фото Колобка, який вештався собі хребтом за 20-30 км від місця проживання).
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

maxbot

І у нас був третій товариш. І в дощ, і в сніг ішов з нами :)


232 Гості, 0 Користувачів