Автор Тема: ВЧ навколо Франківська: Грабовець, Ценжів, Міжгіря Перегінське  (Прочитано 115159 разів)

1 гість дивиться цю тему.

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
Re: ВЧ навколо Франківська: Грабовець, Ценжів
« Відповідь #120 : 16.07.2010 20:20:30 »
Вибачаюся, у 1 повідомленні 2 різних змістових компоненти. Розділяю.

Знайомий подзвонив і сказав, що тиждень тому під супроводом ДАІ і міліції на територію ВЧ біля Грабівки, там де котельня , баня завезли 120 штук 200 літрових бочок із якоюсь хімією, каже що все меланж(?). Каже що були дощі, і вміст бочок розлився на землю. За слухами із Чернівецької області. Обдзвонює своїх знайомих. Координати 48.87626,24.41632
Розшарити F VK G+

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Стать: Чоловіча
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
Щось я сумніваюсь шо то меланж, його б в цистернах привезли))) а якщо б щось розлилось, там би піднялась хмара ноксів, та й взагалі нах їм таке мутити ??? А якщо б там справді був меланж то я б з радістю поміг його утилізувати  ::)
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Щось я сумніваюсь шо то меланж, його б в цистернах привезли))) а якщо б щось розлилось, там би піднялась хмара ноксів, та й взагалі нах їм таке мутити ??? А якщо б там справді був меланж то я б з радістю поміг його утилізувати  ::)

Меланжу ІМХО точно не було. Могла бути яка інша зараза, же основної теми не торкається - але тим не меньше є заразою. Сам би допоміг утилізувати троха меланжу  :) Генеральний директор у мене поки живий  ;D
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
Ось так виглядала базова станція барс (звіт на сайті http://evillab.org/military/bars/, фото грузиться із їхнього сервера, правда команда була із сайту http://zalaza.net/)

Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
  А БАРС на території Яворівського полігону таки є, і ми там ще не були! Рився на RelicFinder.info надибав оповідь чувака котрий, цитую: Побывал еще раз на Яворовском полигоне. Ехал из монастыря в Крехове через лес в сторону того, что на карте называется хоз.возле высоты 396. По сравнению с фотографиями keey от антен не осталось и следа.. Раджу перейти по посиланню вище та прочитати звіт колєг, поглянути на фото.
  Так, ось внизу дві карти - одна генштаб, друга - гуглівське фото цього району. Нажаль, гуглівська мапа дуже малодеталізована, проте дуже легко розрізнити прямокутні констукції на висоті 396,9. То має бути точно БАРС - орієнтовні координати місця по гуглу:  50° 0'54.15"N х 23°46'9.93"E
   Можете троха позумити, видно під'їзні дороги серед лісу - не виключено, що туди можа лего доїхати машинов від Козульки чи Крехова, що на Півночі - або від Папірні, що на Сході.
   Тема в ПЛАНАХ, туди прошу дописувати свої побажання. Не тут. Тутко тілько цікава та потрібна інформація
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
 може хто бажає по-раз другий? Писати тутко
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 846
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
В неділю близько вечора через Станцію в Запитові проїхав потяг міноборони. 10 цистерн з написом "Меланж". Якби на вагонах не писало міноборони, я б подумав шо то Корона чоколяду повезла чи ше шось з кулінарії. А тут ні. Додаю фото. були сумерки, видно зле, але розібрати можна.

Цікавить:
- невже його ще досі не вивезли?
- невже не було маршруту не попід Львів?
- Невже не можна було везти його глибоко вночі. Раптом якийсь шалений схариться в Пробці і вискочить на колію. А речовина дуже отруйна.

Так шо 0жидів ніц не навчив.
Розшарити F VK G+
курча

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
А везли на Камянку-Бузьк чи до Львова? Варто вказати номер вагона текстом: 76831510.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 846
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
В сторону камянки-бузької.
Розшарити F VK G+
курча

philipsfone

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 2
    • Перегляд профілю
Були в Грабівці 8.11.11
Фото бункера, він же і здається командний центр

є ще другий поверх, но по пояс водички і ми не залізли...

а от по сусідству з бункером по бетонці - радіолокаційний центр - йому піз.ць. влада дала добро на зруйнування. коротше, хто там ще не лазив, той вже і не полазить.

Розшарити F VK G+

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
Були недавно на новому ЗКП я, VIRUS і Xaolas.

Дуже цікава споруда, ніколи не бачив чогось подібного, має 6 поверхів під землею, в основному затоплених.

Ліфтова шахта, більш схожа на ракетну.

Доречі, мій батько казав що то така сама шахта які він будував, одиночного старту,  тому я припускаю що там міг бути Уніфікований командний пункт.

Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

hadsz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Hello Onyx,

sorry for english but my ukrainian is not so good. ;)
let me have two questions: Have you seen such type of air intake with double holes nearby the command bunker?
Have you got further photos around the bunker?
Thanks you help in advance!

hadsz
Розшарити F VK G+

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
We did not see such ventilation, but it does not mean that that is not there, because much there did not walk and looked mainly for to the sides. More photos are here https://picasaweb.google.com/Onyx124/yvoqwF
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

hadsz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Many thanks Onyx!
As I see the site is not guarded and the bunker is flooded so no chance to get in?
Розшарити F VK G+

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
The bunker is guarded, but you can get inside . Next week will try get inside :)
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

hadsz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Be careful Onyx! I hope the guards will stay at their post.  ;)
Розшарити F VK G+

Sergiymail

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 31
    • Перегляд профілю
Був осінню на ЗКП. Виявляється дуже багато чого недослідженого є. Вже біля діячого купа розритої землі, та й ліс навколо перекопаний. Вже відкрили якийсь технічний тунель(до діючого) , який зроблений повністю з заліза-така собі залізна коробка- з кілометр довжиною . Так само мож мож побачити зсередини недобудований ЗКП (дуже небезпечно, бо навколо вода , арматура дірки, і ще може бетонна плита впасти). Охорона присутня, і не лінується ходити при найменьших рухах трави, і ще більше здивувало, що міг терпливо походити з 15 хв, чи постояти біля місця шороху(гралися в кота і мишу, добре що собаки не було, як це було коли охороняла ДСО). Біля КПП де охорона сидить теж є сховище. Все на території бази опечатоно, вікна усюди цілі- правда в будинках пусто. Котельня , як десь в газеті писали- ціла-але всередині вже підгниває, думаю ще троха і нікому тої котельні непотрібно буде(та і так куска газової труби немає). І якось підорзріло біля входу ЗКП відігнутий колючий провід. Мабуть найекстремальніший залаз з усіх що я мав.
Розшарити F VK G+

Sergiymail

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 31
    • Перегляд профілю
Забув ще з якої сторони дійсно стоїть, лежить, якась хімія, дещо в бочках, дещо в кульках, постараюсь знайти фото.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
Розшарити F VK G+

Rost

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
порадьте хто був на Космечарі. Чи є туда заїзд підготовленою "Нивою"? Зі звітів велотуристів виходить що з Міжгір’я на авто не заїдеш ніяк. Але там є грунтовка з другого боку - це помітно по супутнику. Буду вдячний за інформацію.
Розшарити F VK G+