Автор Тема: ВЧ навколо Франківська: Грабовець, Ценжів, Міжгіря Перегінське  (Прочитано 115169 разів)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
   Дякую, next time буду брав зеркалку точно  :) - а то якість тої глюкавої цифромильниці ніяк не влаштовує мене  :(
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
   Дякую Golem за РелікФайндер. Після прочитання цієї гілки у мене виникли 2 питання
   1) Чого ми досі не були на Яворівському полігоні?;
   2) Усім, хто їздив у подорож в околицях Грабівця, Ценжіва, Міжгір'я та Перегінського - як вам фото нижче, ніц не нагадує? (нагло здерто із вищеозначеної теми на РелікФайндер'у)  :)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
Ніфіга собі, 3д модель обєкту, той вхід який йде далеко я думав по ньому лізти) Де ти ту фотку взяв? До речі в кого цей док? відскануйте карту)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
ось тут, писав вище. Дуже раджу ту тему прочитати, там навіть багато фоток із об'єкту є!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 846
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
А дійсно, тему я цю теж колись вєдіу, але тоді ше в Грабівці не був :) Що ж, завжди корисно глянути свіжим оком. Дякую, тепер я знаю як там було. Між іншим, серед всіх - цю вилазку вважаю найприємнішою для себе за весь рік. :)

На самому поілгоні я був, але як велосипедист, а не дослідник. Шукати там є шо, але воно сильно розкидано і все що доступне - розтягнуто місцевими. Також саме зараз проходять навчання, певно тре до зими чекати.
Розшарити F VK G+
курча

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
Все таки це обєкт стратосферного звязку, і ззовні те що було розкидано - градирна установка охолодження. Я хочу в яворів :D
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
  Так як слонь задоволений тов подорожжу. Але рік ще не закінчився, а мож ще шо буде? Бліндаж Неделіна (дата фото - 23 травня 2008 року).  Дуже якісно відремонтований порівняно із тим, яко його бачив у 2000 чи 2001 році подорожуючи тими місцинами.
  Також деякі фото відси, а зокрема ця та та дуже нагадують те, що ми бачили на об'єкті у цій же подорожі (там де довго топтали лісом, а внизу нам Golem світив мобільником, бо ми йолопи забули світло у машині)  :)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 291
    • Перегляд профілю
Дааа класна 3д модель однако
і Объект №100 тре відвідати :)
Розшарити F VK G+

hadsz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Hello guys!

Here is my photo gallery about ukrainian BARS 109 tropo station : http://kep.tar.hu/hadsz/50639985#2

the 3D model of hungarian 504 station at Herend :  http://kep.tar.hu/hadsz/50614087#2

and the 301 station in Germany: http://kep.tar.hu/hadsz/50614117#2

regards

hadsz
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
 Thanx a lot!
 Іmpressed by the photos from Germany - ideal condition.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 846
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Thank you very much for nice photos! I was very impressed looking on photos of German 301 station. Have you ever been somewhere else in Ukraine? If yes - I`ll be very appreciated if you will publish links on our forum. Also, I suppose that you found something interested for you here too.

P.S. Can you read ukrainian?
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
   Для тих, хто по якихось причинах не врубався у вищенаписане - ось тут фотки hadsz'a. Дойчляндія, зо місця званого Wollenberg, станція 301. Хто був на цих об'єктах, мене зрозуміють - фото представляють реальну цінність - у нас дестрой, а у німців як завжди ідеальний порядок. Дуже цікаво співставити єдне та друге.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
   Знайшов цей об'єкт на Google Earth - координати  52°44'28.98"Пн х 13°57'39.75"С (соррі, вдома неангломовний GE). Є декілька фото на гуглі, а дойчляндською місце називається - Troposph?renfunkzentrale 301 Gesch?tzter Garagenbau.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
the 3D model of hungarian 504 station at Herend :
Can you tell us name of  software used to make 3D-image of Hungarian 504 station?
Розшарити F VK G+

hadsz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Thanks to everyone!

Sorry boys,but I don't speak ukrainian,I used google translator in order to read your forum. :)
I've been to Ukraina only one time so far,we visited the 109 this summer.But I know lots of interesting objects around Ivano Frankivsk.Maybe next time...
I mean: 48°52'47" 24°25'17" , 48°51'46,3" 24°24'32" , and probably the most interesting could be this cylindrical command bunker with 12 stories at 48°58'12" 24°31'53",and the old command post just about 220m west of it.
Do you have any useful infos about those objects? Are they accessible with free entry?
I'd also like to visit BARS 103 on the summit of Polonina Runa,and we're searching after BARS 104.Do you have any infos about its accurate location?
Thanks in advance!

Розшарити F VK G+

hadsz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
I used a simple Sketch Up for drawing these 3D models.I think,it's easier and faster than AutoCad,Coreldraw a.s.o.
Розшарити F VK G+

hadsz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
Inkognito,

How can I send you a private message?
After writing my message,I could not enter the code from the image beacuse I do not see any image in the window...Something's wrong.

Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
   Unfortunately now I can't verify the coordinates - I will do it on Monday, than post some answers. About Polonina Runa you can read it here. There is no information about BARS-104, no coordinates at all.

Цитувати
How can I send you a private message?
After writing my message,I could not enter the code from the image beacuse I do not see any image in the window...Something's wrong.

Do you have ICQ-number? My number is 282-212-620, you can send message almost anytime! There's some bugs on site with the images, best way is to use ICQ to contact me.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 846
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
48°52'47" 24°25'17" - Object close to Grabivka. It`s described in this topic too. Very big and nice place for picknic :) You can look on images here As you can see, fully destroyerd, free entry.

48°58'12" 24°31'53" - Very interesting object. Free entry was year ago. Unfortunately, now this palce is occupied by Ministry of Emergency Situation. The security gays told us, that it is possible visit object if we will come late night(with buttle of Vodka, of course).

If it is interesting for you, here is photos from Radar on Borgava. Very close to Polonyna Runa Also, here is a map with GPS coordinates of some rocket bases.
Розшарити F VK G+
курча

hadsz

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
"Do you have ICQ-number?"

No,I'm not ICQ member,but if you send an email to my address,I can reply to you as a private message.  :) Is it possible?

regards

hadsz
Розшарити F VK G+