Автор Тема: Житло в Карпатах  (Прочитано 22935 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 432
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Re: Житло в Карпатах
« Відповідь #20 : 21.02.2013 10:27:34 »
Готель Чабан на Буковелі.

Плюси: близько від підйомників, пристойні апартаменти. Сніданок і вечеря включені в вартість.

Мінуси: їх кафешка не відповідає рівню закладу. Персонал відверто хамить, подавати їжу не вміє. та й сама їжа як в природожньому кафе. Зазвичай в подібних готелях харчування поставлено на порядок вище. Сумно що власники економлять на персоналі. І, щонайгірше, представник готелю не сприймає критику і стверджує що в них все добре.

Ось кілька його цитат з нашої із ним дискусії:
"В кафе в Чабані і був лад на момент Вашого заїзду. На 1000 чоловік кафе не сподобалось тільки Вам. Проблема саме в Вас."

"А в цілому, любий пересічний клієнт начитався таких відгуків по українських готелях, і поїхав за кордон відпочивати. Відповідно Ви, сподіваюсь, що несвідомо, пишете на благо бюджету іших країн, замість того, щоб підтримати власного виробника."

Всі дискусія тут. Особисто я б не не рекомендував туди їхати, враховуючи різноманіття готелів на Буковелі. Але кожен нехай вирішує сам для себе.

Решта фоток готелю тут
Розшарити F VK G+
курча

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 460
    • Перегляд профілю
« Відповідь #21 : 21.02.2013 11:01:49 »
Ми теж дружнім колективом обписали на всіх дошках негативні відгуки. Недоліком що всі такі колиби рекламуються на різних сайтом із різними політиками і відгуками. Я теж у разі негативу стараюся писати, як не вплине на власників, то хоча б менше їм буде прибутку.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 432
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #22 : 21.02.2013 11:32:03 »
Ми теж дружнім колективом обписали на всіх дошках негативні відгуки. Недоліком що всі такі колиби рекламуються на різних сайтом із різними політиками і відгуками. Я теж у разі негативу стараюся писати, як не вплине на власників, то хоча б менше їм буде прибутку.

Так, це конкуренція і NPS. Народ їхатиме до тих, на кого відгуки позитивні. В результаті одні розвиватимуться а інші закриватимуться і будуть куплені тими, хто надає якісні послуги.
Розшарити F VK G+
курча

ОлегБ

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 21.07.2016 16:06:14 »
Просто мега класні розповіді. Я недавно повернувся з Межибродів. Там все як і було. Ті самі бази, ті самі умови і природа просто прекрасна.

Я от хотів порекомендувати для тих хто хоче трохи підлікуватись і відпочити поїхати в Трускавець. Не знаю чому недооцінють цей курорт. Там просто чудово. Є і куди піти і лікар завжди під боком)))) Треба підтримувати своє.
Розшарити F VK G+

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 21.07.2016 17:37:18 »
Є і куди піти
Розваги в Трускацьови? Ммм, ану розкажіт.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

ОлегБ

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 25.07.2016 09:50:41 »
Є і куди піти
Розваги в Трускацьови? Ммм, ану розкажіт.

Ну для мене розваги це: піти в басейн поплавати, масаж, можливість смачно поїсти і випити каву, шопінг (торгових центрів там хватає), дельфінарій, одноденні екскурсії, боулінг, кіно, нічні клуби, катання на велосипедах. Мені здається цього достатньо))
Розшарити F VK G+