Житло в Карпатах

Автор Alter, 06.05.2012 17:02:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Готель Чабан на Буковелі.


Плюси: близько від підйомників, пристойні апартаменти. Сніданок і вечеря включені в вартість.





Мінуси: їх кафешка не відповідає рівню закладу. Персонал відверто хамить, подавати їжу не вміє. та й сама їжа як в природожньому кафе. Зазвичай в подібних готелях харчування поставлено на порядок вище. Сумно що власники економлять на персоналі. І, щонайгірше, представник готелю не сприймає критику і стверджує що в них все добре.



Ось кілька його цитат з нашої із ним дискусії:
"В кафе в Чабані і був лад на момент Вашого заїзду. На 1000 чоловік кафе не сподобалось тільки Вам. Проблема саме в Вас."

"А в цілому, любий пересічний клієнт начитався таких відгуків по українських готелях, і поїхав за кордон відпочивати. Відповідно Ви, сподіваюсь, що несвідомо, пишете на благо бюджету іших країн, замість того, щоб підтримати власного виробника."

Всі дискусія тут. Особисто я б не не рекомендував туди їхати, враховуючи різноманіття готелів на Буковелі. Але кожен нехай вирішує сам для себе.

Решта фоток готелю тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Ми теж дружнім колективом обписали на всіх дошках негативні відгуки. Недоліком що всі такі колиби рекламуються на різних сайтом із різними політиками і відгуками. Я теж у разі негативу стараюся писати, як не вплине на власників, то хоча б менше їм буде прибутку.

Golem

Цитата: YserL від 21.02.2013 11:01:49
Ми теж дружнім колективом обписали на всіх дошках негативні відгуки. Недоліком що всі такі колиби рекламуються на різних сайтом із різними політиками і відгуками. Я теж у разі негативу стараюся писати, як не вплине на власників, то хоча б менше їм буде прибутку.

Так, це конкуренція і NPS. Народ їхатиме до тих, на кого відгуки позитивні. В результаті одні розвиватимуться а інші закриватимуться і будуть куплені тими, хто надає якісні послуги.
Дігери всіх країн єднайтеся!

ОлегБ

Просто мега класні розповіді. Я недавно повернувся з Межибродів. Там все як і було. Ті самі бази, ті самі умови і природа просто прекрасна.

Я от хотів порекомендувати для тих хто хоче трохи підлікуватись і відпочити поїхати в Трускавець. Не знаю чому недооцінють цей курорт. Там просто чудово. Є і куди піти і лікар завжди під боком)))) Треба підтримувати своє.

:-)

Цитата: ОлегБ від 21.07.2016 16:06:14
Є і куди піти
Розваги в Трускацьови? Ммм, ану розкажіт.
Декольтем своїм мене манила.

ОлегБ

Цитата: :-) від 21.07.2016 17:37:18
Цитата: ОлегБ від 21.07.2016 16:06:14
Є і куди піти
Розваги в Трускацьови? Ммм, ану розкажіт.

Ну для мене розваги це: піти в басейн поплавати, масаж, можливість смачно поїсти і випити каву, шопінг (торгових центрів там хватає), дельфінарій, одноденні екскурсії, боулінг, кіно, нічні клуби, катання на велосипедах. Мені здається цього достатньо))

128 Гості, 0 Користувачів